|
Дата и час: Пет Мар 07, 2025 2:11 am
|
Виж темите без отговор | Виж активните теми
 |
|
 |
|
Автор |
Съобщение |
|
Заглавие:  Публикувано на: Вто Юли 08, 2008 8:19 pm |
 |
Line |
|
 |
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 9:14 pm Мнения: 1250
|
фейлвате. адски много. ма наистина
sasusaku_haruno_sakura написа: solecito написа: не тъпо ^^" по- точно безмислено... имаше 2-3 хубави момента, които ме и разсмяха, но~ толкова ^^"
но... като се замисля, по- добро от 50% от фиковете xD ахаххахааххаах представям си тия 50% колко са скучни xD
а ти фани се изнеси нанекъде
Само гъзочудовището схваща иронията, ма и то се праи на задник и си трае, та да преебе скъпата си мандаринка.
_________________
Shadowcat написа: Ние сме с тирета!
|
|
|
|
 |
|
Заглавие:  Публикувано на: Вто Юли 22, 2008 5:39 pm |
 |
engine |
|
 |
Регистриран на: Нед Юли 24, 2005 12:00 pm Мнения: 570
|
Какво е нарутард, това е въпросът? За някои "нарутард" е върлуваща в аниме средите болест, свързана с прекомерното гледане на Наруто и негледането друго. Симптомите са следните:
Субектът мисли едно от следните неща:
1. Сасуке (Всъщност Саске, в по - късни етапи срещано и като Сасгей, като последното е употребявано главно от хейтъри) е много готин (надолу пак ще срещнете този материал). Такова мислене се дължи на ниския имунитет срещу посредствени куулнес и плиткост на героите - едно явление, нерядко срещано сред представителите на шонен жанра. Най-ярките такива примери са "мамору" и "авенджър" героите.
2. SasuSaku will prevail! Ето една често срещана заблуда сред нарутардите. Последните биват повлияни от безмозъчното преследване, на което е подложен Сасуке (в рамките на настоящия текст ще се използува това име) и полекичка в умовете им хваща корен илюзията, че тази двойка ще просъществува. РЕДЖЕКТЕД!* Подобни мисли доказват пуберския стил на мислене и несъмнено пуберската възрастова група на съответния нарутард.
3. Итачи е много готин (аз казах ли ви). Според отявлени аниме фенове, куулнесът на споменатия Учиха произлиза от факта, че е много силен, много мистериозен и по-малкия му брат иска да го убие. Освен това споменатият може да гледа лошо и да излъчва арогантност по неповторим начин.
4. Всякакви подобни...
Или всички горепосочени може да ги мисли... все тая.
Нарутардщината е заразителна. Най-често се прехвърля от вече болни на новозапалени по анимето хора. Трудността на лечение е различна и зависи от възрастта и културата на пациента. Категорично се забранява гледането на Наруто на лица, ненавършили 18 години.
В умовете на субектите, заразени с тази болест се е загнездила мисълта, че по-добро аниме от Наруто няма и са готови да спорят за това до последно. Психологията е доказала, че рационалните доводи против това твърдение нямат никакво влияние върху субекта и единствения начин грешката да бъде поправена е неговата самостоятелна еволюция.
Психолозите са забелязали и друг факт - нарутардите се поддържат. Да, не сте разбрали погрешно - поддържат се по същия начин, по който масоните или ротерианците. Когато някой изпадне в Наруто абстиненция, винаги намира някой друг, който да му помогне с дозата. Ако има опасност от идеологическо пробуждане и отказ от Пътя, веднага на разколебалия се нарутард бива предложена помощ и терапуя. С какво ли? С "Наруто".
Като за последно, истинският нарутард ще защитава убежденията си, колкото и невероятни да са те. Само малка част от всички са следните - "СасуСаку will prevail!" , Саске/Итачи/Сульо/Пульо е много готин и прочие дивотии. Единствения начин, по който тези глупости могат да се изкоренят са безумни плот туистове и слонски дози филъри, които да убият ентусиязма и така да направят път на здравия разум, потънал под морето от плитък и посредствен куулнес и непрекъснатите мисли за "романси и либоффффф".
И накрая, две думи за фенфикшъните писани от нарутардите. Те служат за едно нещо - да задоволяват жаждата за романс в шонена.Може да се посередствени, глупави и плитки, но вършат работата, за която се пишат. Отличават се с краткост, очевидна липса на пунктоация, прегледност и речников потенциал, както и пълно отсъствие на каквато и да било оригиналност. В добавка мога само да кажа, че се пише "кун" а не "кън", ПО ДЯВОЛИТЕ, ЗА БОГА, ДА МУ СЕ НЕ ВИДИ!!!
* Който е гледал Yu-Gi-Oh! abridged знае за какво говоря.
Благодаря за вниманието.
_________________ Който пие облак троен,той за утре е спокоен!
|
|
|
|
 |
|
Заглавие:  Публикувано на: Вто Юли 22, 2008 8:05 pm |
 |
Line |
|
 |
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 9:14 pm Мнения: 1250
|
Има такава тема. Ичиго уил периш май беше.
_________________
Shadowcat написа: Ние сме с тирета!
|
|
|
|
 |
|
Заглавие:  Публикувано на: Вто Юли 22, 2008 8:08 pm |
 |
Line |
|
 |
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 9:14 pm Мнения: 1250
|
Да де, ама пича така си е написал линка в подписа.
_________________
Shadowcat написа: Ние сме с тирета!
|
|
|
|
 |
|
Заглавие:  Публикувано на: Нед Сеп 14, 2008 6:51 pm |
 |
IvanTheChemist |
|
 |
Регистриран на: Пет Сеп 30, 2005 11:01 am Мнения: 1817 Местоположение: Между тъканта на лабиринтите, пада се в Надежда-2
|
Е, да, но същия пич не е писал в нея от мноооооого дълго време и идея си няма какво става в момента там. Иначе ако имах време през седмица щяхте да четете нови простотии.
_________________ I hate lame haters that hate just for the hate and because they think that "t3h hat1ng stuv iz kul".
Perfect-Blue написа: Щото в българия сеирджии и даващи акъл много, ама участници малко. My anime and manga list
|
|
|
|
 |
|
Заглавие: Re: MyFic: НАРУТО ( бака тема ест )  Публикувано на: Пон Ное 16, 2009 10:58 pm |
 |
simeoncho3 |
|
 |
Регистриран на: Сря Окт 21, 2009 12:02 am Мнения: 47
|
+18 Как сте пичаги?Сега ще ви разкажа историята на две супер мега ултра дупер яки копелета.Имало едно време един Сасуке,един Наруто,и един и половина Какаши Един ден Сасуке казал ,мммм яде ми се боб с наденица, -д бе да,мързи ме.И без тва напоследък съм малко запечен и не мога да ти докарам малки бобчета.Мога да ти предложа само още една дебела наденица.-казал Какаши -No Problem BratOyYyYyY Отишъл Какаши в женската.Изпробвал метода на чекията.Побил малко и уринирал,но все пак не идвала прехраната.След това взел дуфалaк,но пак не станало.Няколко bisexual women влезли в the toilet.Видели мъж и влезнали в тоалетната my.Видели малкия my кyнаи и разбрали,че имал запек.Дали my клизмата си и тоя я използвал.Причинила my infinity sexual pleasure и той се изходил.Обяда се променил на боровинки с мед.Излезнал Какаши и вечерял с Наруто.След това се появил Гатц-The Black Swordsman.Всички почнали да викат. -THIS IS THE BLACK SWORDSMAN!!!РУННН!! Но нашите ненаситни приятели,не го видели защото били много заети с their tasty фооод.Гатц казал: -Къде е Каска we,мазни педали?Търся я още от 14 volume.Пропуснах да топна чушката,заради тоя Фемто.Ще го .... в .......сливата.Затъмнението ще дойде,спокойно,и вас ще ви опъна.Мухахаха И\ъМ EVIL!! После дошъл Ичигооооо и убил всички с неговия голям балкан...нее...бицепс..не...АА Бянкаи.И така тъжно свършва изторията.И замириса на....лайна с прас!!!!
_________________ In this world the destiny of mankind is controlled by some transcendental entity or law. Like the hand of God hovering above.
At least man knows that he has no control over his own will.
|
|
|
|
 |
|
Заглавие: Re: MyFic: НАРУТО ( бака тема ест )  Публикувано на: Пон Ное 23, 2009 9:47 pm |
 |
simeoncho3 |
|
 |
Регистриран на: Сря Окт 21, 2009 12:02 am Мнения: 47
|
Беше топло пролетно декемврийско утро. Птичките пееха радостно, хората вървяха усминахти, а Orochimaru пушеше трева. След един час трябваше да тръгва за работа, а не беше спал от няколко седмици. Не, че му правеше впечатление де-тъкмо беше подредил третата си кула от празни бутилки от ред бул и смяташе да кандидатства за рекордите на Гинес. Изведнъж един гарван влетя през прозореца, каза нещо за глобалното затопляне и разкрепостеността на младото поколение и излетя. Orochimaru дълго мисли върху този епизод от живота си. Той беше изключително дълбок и поучителен, също както неиздадената му книга, разглеждаща социалното неравенство между говорещите пчелички. И така, Oro си облече любимата розовата тениска и се запъти автомивката, в която работеше. Както обикновенно закъсня-слънцето винаги успяваше да го изпревари и залязваше още докато слизаше по стълбите. Целият свят беше срещу него. Въпреки всичко продължи напред. Видя някакви наркоманчета и ги напсува (винаги беше мразел наркоманчетата, мама им). Докато пресичаше улицата го сгази кола. После втора. И трета. Умря на път за Пирогов. После подкупните лекари сключиха сделка с някаква дюнерджийница и му продадоха месото там. И до днес все още бутът му се върти на един шиш в дюнерджийницата в центъра, а дюнерджията с мазна усмивка ви прибира паричките.
_________________ In this world the destiny of mankind is controlled by some transcendental entity or law. Like the hand of God hovering above.
At least man knows that he has no control over his own will.
|
|
|
|
 |
|
|
 |
|
 |
|
Вие не можете да пускате нови теми Вие не можете да отговаряте на теми Вие не можете да променяте собственото си мнение Вие не можете да изтривате собствените си мнения
|
|