Дата и час: Пон Юли 26, 2021 7:03 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 1 от 10 [ 140 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Wolf's Rain (зима 2003)
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 22, 2005 7:02 pm 
Аватар

Изображение

Заглавие: Wolf`s Rain
Накратко: wr, WR
жанр: Action, Drama, Fantasy, Mystery
Тип: Тв сериал
Епизоди: 30
Година: 2003
Продуценти: Bones, Nobumoto Keiko, Okamura Tensai, Kawamoto Toshihiro, Kanno Youko

Вълкът Tsume е приел човешка форма и живее в града сред хората.Там той е лидер на една банда, която краде от благородници, за да се изхранва.Но друг вълк на име Kiba, който току-що е пристигнал в града се изправя срещу него това кара животинската му кръв да кипи.Kiba не може да прости на Tsume, че се е съюзил с хора и двамата влизат в двубой за чест. Битката е прекъсната и Kiba е прострелян от упорития ловец на вълци - Quent. Kiba е затворен в полицейския участък управляван от благородници .Какво ще стане по нататък ще разберете само ако гледате анимето.

Автор:SoulTaker

Opening Theme:
"Stray" by Steve Conte

Ending Theme:
"Gravity" by Maaya Sakamoto
"Tell Me What the Rain Knows" by Maaya Sakamoto (26 еп)
"Stray" by Steve Conte (30 еп)

Тема във Връзки

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 22, 2005 8:12 pm 
Аватар
Orange Samurai

opredeleno 10
Mnogo mi xaresvat kato geroi Blue Policaq Dqdkata[Blue's master]
naistina edno Anime koito si zaslujva
Istoriqta e super originalna i animaciqta e jestoka :P
kakvo pove4e mu trqbva na 4ovek :P

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 22, 2005 8:16 pm 
Аватар

много ми хареса края
щото си мислех че ще е някав тъп Shonen а то излезна нещо наистина добро
особенно Дарсия можеби ми е любимия персонаж
много добре са го направили как търси рая си с мацката си
и след като я губи се побърква и вижда колко е безмислен живота за него
наистина много добър персонаж един от любимите ми

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 23, 2005 12:31 am 
Аватар

Трябва да си призная, че ми отне твърде много време да го изгледам... 10 няма да му дам, защото в това аниме 26 епизода главните герои тичат, а в четири се влачат в морета от собствените си кръв и агония, но като цяло много го харесах. Мисля, че заслужава поне осмица, анимацията е много добра, траковете също много ми допаднаха, героите са много добре пипнати, макар и да са сравнително стандартни характери, но все пак добре развити... Абе с добро чуство ме остави, не съм плакал, но бях докоснат на емоционално и морално равнище... Или с една дума: "ЧИТАВО!"

P.S. А, да! Най-готината аниме мацка май тука съм виждал - визирам човешката форма на Блу...

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 23, 2005 2:08 pm 
Аватар

Готино е анимето, но в никакъв случай не мога да му дам оценка 10. Това е мое лично мнение и не искам да обвързвам никого с него. Бих му дал 7. Wolf's rain е определено едно аниме с хубава анимация, добре изградени персонажи и на това отгоре смислено. Единствено смятам, че е много мудно, а за жалост този му недостатък уби голяма част от удоволствието ми. Любимият ми герой е Kiba и веднага след това Toboe

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 25, 2005 11:51 am 
Аватар

Prekrasno anime... naistina e razo6no, no vapreki tova ocenkata mi e mejdu 8 i 9... Krasiv risunak, prekrasna istoriya, pak i e drama... obojavam dramite...
Dali plakah... mmmda... osobeno, finalnite episodi... Kakvo da si me pravi6, emocionalno sa6testvo sam... :cry: Trogne li me ne6ti4ko, se izlivat reki, ya ot maka, ya ot 6tastie...
A 6to se otnasya do luybimi geroi... Malko slajen vapros, no moje bi Kiba i Tsume... i samite otno6eniya mejdu tyah dvamata... dosta interesno e kak se razvivat... :)

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 25, 2005 10:42 pm 
Аватар

давам му 10... и не мисля, че беше чак толкова мудно, освен епизодите, където повтаряха историята... тва пък защо им трябваше да го правят не знам, убиха удоволствието от гледането.. Анимето ме хареса още с първия си епизод... да не говорим че го гледах в малко кофти период и мрачната му обстановка ме прати в още по-мрачна заблуда... може би и затова ми подейства толкова силно... историята е много добре изградена, всичко се развива по-такъв начин, че на човек му се струва че хепи енд няма да има, всичко изглежда от лошо по-лошо. Любими герои - Киба и Тсуме :mrgreen: Най-яките! Тобое не ме кефи много много може би защото така и не свикнах с мисълта, че е момче....винаги съм го мислел за момиче и че между тях с Тсуме има нещо.
Тва е анимето дето ме накара цяла година, та и досега да се чудя над значението и отговора на един въпрос на Киба към хората дето пътуваха в края с тях....
"Защо вие хората винаги искате да полетите?"
Е правете си изводи как ми е повлияло това аниме, че да размишлявам и досега над един въпрос.... :hmm:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 10, 2005 8:10 pm 
Аватар

Много, много, много хубаво !!! Изображение

Дали плаках? ... Ами последните 4 епизода горе-долу съм ревала - около мен всичко беше в кърпички ;\

Оценка 9 и 3/4 - няма перфектно аниме ;р, пък и мен ме дразнеха малко роботите .... от една страна бяха много подходящи и в същото време - не. Битките на вълчетата с тях са доста затрогващи, поне според мен, защото тъй като това не са естествените им врагове, се усеща едно безсилие да ги победят .... не знам точно ;/
Но все пак те се справяха де ! ;D

Нямам любим герой, естствено, че Киба е най-готин, но всеки си има своя чар ;р.

По-скоро дразнещите - Дарсия и ловецът ( дядото .... Mr. Yaiden ... или нещо от сорта >.< ) ...В началото Дарсия много ми харесваше, беше ми мъчно за него, че е загубил Хармона и тн., ама това, което направи накрая е просто непростимо .... Бих направила връзка с Хъбб - една и съща ( почти :!: ) съдба, но начинът, по който Дарсия подходи, за мен това си е точно егоизъм !!!

Нооо, нали трябва да има лошковци ;р Анимето е страхотно Изображение !

Последна промяна Mao на Пет Ное 11, 2005 4:43 pm, променена общо 1 път

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 10, 2005 8:51 pm 
Аватар

Никак не беше лошо, но освен с красота и ОСТ, не ме грабна с нищо. :wink:
Tsume, Blue и Hige най- много си ги харесвам. А на анимето плаках адски много, да.. но това не е особено показателно, защото аз мога да се трогна и от най- малкото. :)
А оценка ако трябва да дам, то тя ще е 8.

and to hurt.
Do you like to hurt?

..I do, I do.
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 10, 2005 9:13 pm 
Аватар
in need of a hero

Добре де... аз стакъв трепет си изтеглих анимето заради всякви такива подобни коменатри и едва издържах до 12-ти епизод след което го зарязах... :?

{АЗ} {AIR GEAR}
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 10, 2005 9:34 pm 
Аватар

Хммм, не знам ... признавам, че е малко мудно, пък и то най-голямата драма е в ОВАта ( 27-30 еп. ). Иначе аз лично се любувах главно на анимацията и особено на вълците - толкова красиви животни. =]] Може би не е твоят тип аниме, въпрос на вкус все пак. Изображение

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 10, 2005 9:44 pm 
Аватар

И аз мисля, че анимето е много добро и с чиста съвест му давам 8 най-вече заради оригинален сценарий, но за жалост не успях съвсем да съпреживея събитията заедно с героите и ми остана малко далечно! Все пак си беше чудесно изживяване и не мисля, че има нужда да обяснявам защо Киба и Дарсия ми бяха любимите герои!

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 10, 2005 9:45 pm 
Аватар
in need of a hero

Най-вероятно ::кима в знак на съгласие::

{АЗ} {AIR GEAR}
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 10, 2005 9:50 pm 
Аватар

Една голяма и красива приказка :D Гледа се на един дъх, особено заради фабулата около Хъб и Шер - историята им ме държеше в напрежение до самия край. Дори само заради тях си заслужава всичкото отделено време.

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 10, 2005 10:49 pm 
Аватар

Еми нз,аз бях запо4нала да го гледам и стигнат някъде до 9-10епизод и реших,4е е доста тъпо и го зарязах,после може да е станало по-готино,но
нямам намериние да го гледам отново :)

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 10 [ 140 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]