Дата и час: Сря Ное 14, 2018 3:10 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 1 от 1 [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Търся едно аниме (филм)??
МнениеПубликувано на: Вто Авг 21, 2018 4:36 am 

Здравейте,
преди години (да кажем да е било може би към 10-15г :D ) попаднах на една видео касета при братовчед ми която беше с цял филм аниме ако има такова нещо,поправете ме ако греша, но не съм много запознат затова не мога да кажа със сигурност колко дълго беше,но помня че не беше като DBZ например епизод от 10-15мин ами си беше като филм. Бях много впечатлен ама не успяхме да го изгледаме целия и помня само бегло този кадър който се надявам да помогне в търсенето а именно :
Главния герой си спомням, че беше самурай със катана,с кафява роба,с дълга права черна коса, кадъра които помня е че му беше направена някаква магия или беше изял нещо, не помня точно обаче в съня си имаше пеперуда ярка и красива и той си помисли, че е добра, но после някак разбра,че тя ще му навреди и я разсече на 2, но вместо да умре, от разсечените 2 половини се появиха нови 2 пеперуди, и така той продължи да ги разсича и помня че всичко около него стана в пеперуди.... За съжаление само това помня ако някой се сеща, а и сетих се, че имаше доста кръв за тогавашно такова детско както се викаше :D доста беше впечатляващо защото тогава нямаше такива Gore ефекти в никои други наши детски.
Извинявам се предварително, че инфото е малко и трябваше да е по-подробно,но само това помня, мерси предварително и дано се намери отговор,че какво ли не писах в google и какво ли не търсих в youtube и вече тук е надеждата последна!
Поздрави на всички и хубав ден ;)

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 21, 2018 11:25 am 
Аватар
The No-Goodnick

Здравейте, здравейте :hat:

Такива въпросчета мяй бяха за Темата за бързи въпроси (viewtopic.php?t=9608) ако не се лъжа... а пък и там принципно би трябвало повечко хора да го видят въпроса...

А не съм много на ти с нещата дето сме имали тука на касети и така как гледам няма да мога да предложа отговор, та се надявам в нея тема да се намери правилният отговор.

Профил  

Заглавие: Re: Търся едно аниме (филм)??
МнениеПубликувано на: Вто Авг 21, 2018 12:12 pm 
Аватар

Megaboost
Цитат:
ако има такова нещо

Да, има аниме филми.

Цитат:
не беше като DBZ например епизод от 10-15мин

То и епизодите на DB са по 23 минути...а че за гледане има само към 5, пък останалото са рекапи и флешбеци е друга тема.

Такава сцена не помня, но по VHS-ките излизали у нас, евентуално някой от героите да е имал видения или нещо такова: RG Veda, Crying Freeman, Arslan Senki, VS Knight Lamune и Vampire Hunter D.
Имаше и едно "Могъщия Сеидзан", но подозирам не е аниме, а и не му знам оригиналното заглавие.

MAL-list
 Профил  

Заглавие: Re: Търся едно аниме (филм)??
МнениеПубликувано на: Вто Авг 21, 2018 4:56 pm 

Благодаря за бързите и поучителни отговори, ще опитам и в другата категория която препоръчахте пък да видим какво ще излезе ;)

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 1 [ 4 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]