Дата и час: Пон Авг 26, 2019 12:59 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 16 от 19 [ 282 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Dota 2 (IceFrog + Eul + VALVe, Free to Play)
МнениеПубликувано на: Пет Окт 18, 2013 10:17 pm 
Аватар

Като цяло много тъпо, отдавна не играя Dota 2, но реших да видя как се развива. Може би само Evasion промяната е добра.

МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 5:30 am 
Аватар

Is this patch for real ? 0_o

МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 4:43 pm 
Аватар

^ We still have hopes. Незнам това е глупост след глупост. Надявам се, че никога няма да види бял свят в нормалния клиент. Ама...
Бе дано не го пускат щото е ужас...

МнениеПубликувано на: Пет Ное 01, 2013 6:51 pm 
Аватар

Midas... Midas everywhere..

EDIT: ༼ つ ◕_◕ ༽つ Give DIRETIDE ... ༼ つ ◕_◕ ༽つ Give DIRETIDE everywhere

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 03, 2013 1:43 pm 
Аватар

Аз все още не разбирам тоя мидас ръш на всичко... Никой ли не прави простата математика, че на мидаса му трябва 13 минути да се изплати. А ти за тея 13 минути ще си извадил вече големяи итем за който с правиш мидас, че да извадиш по-бързо. Гледам някакви кери-та в пъбове ми вадят мидас на 10+ минут, после ревът че на 20-та минута нямали никакви итеми и се разкарват с мидас и ботуш и някаква час от нещо голямо... Ужасно е fuck MIDAS!

P.S. VOLVO PLZ GIFF DIRETIDE!

МнениеПубликувано на: Нед Ное 03, 2013 5:34 pm 
Аватар

Преди малко играх с фармещ Шадоу Шаман с първи итем Мидас...

МнениеПубликувано на: Пон Ное 04, 2013 4:23 pm 
Аватар

Дабе човек, всичко има мидаси вече... личове с мидаси, дето ми фармят и не влизат в нито 1 бой доакто не са 6 слота... и незнам си какво. Ебал съм го в мидаса, тоя итем никога не съм го харесвал, супер е ако го извадиш до 5-та минута айде 6-та ако си забавил малко, но след това на много малко герой им е viable. Име герой на които им трябва, но те се бероят на пръстите на 1-та ми ръка бе по дяволите...

МнениеПубликувано на: Пон Ное 11, 2013 7:24 pm 
Аватар

МнениеПубликувано на: Вто Ное 12, 2013 11:21 am 
Аватар

Като стана въпрос за Мидас, гледам и че на Naix доста го лепват. От друга страна, когато аз играя с него, понеже ми е един от любимците (quite the pub stomper), предпочитам да направя phase boots --> drums of war -->armlet по възможно най - бързия начин, най късно до 20 минута, ако не е имало спънки. Проблем е когато съотборниците ми не са... особено добри и не ми предоставят възможността да фармя джунглата на спокойствие. Доста пъти съм молел съпорта да сложи една или две геги в джунглата, просто да гледам да няма неприятни изненади и в 90% от случаите сам си купувам. Не ми харесва много да играя с Naix на lane, но когато трябва първо максвам Rage, веднага след това Feast и накрая Open Wounds, Infest слагам точка когато е възможно. От друга страна в джунглата с приоритет е Feast и след това Rage.
След Armlet, минавам на Sange & Yasha. Харесва ми как стоят на Naix, лесни са за правене и дават добър attack speed, наравно с Rage. За късен итем(но дотогава играта обикновено свършва), AC ако никой го няма или Tora Heart for lel.

Дайте разни съвети и най вече какво да правя когато имам лош партньор in lane и некоординиран отбор. Help me survive the pub.

Последна промяна StormBlade на Вто Ное 12, 2013 1:29 pm, променена общо 2 пъти

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 12, 2013 12:51 pm 
Аватар

Обикновено когато играя ЛС в гората има и друго кери, което фарми на линията. Водя се нещо като secondary DPS. Иначе с няколко тангота и без БС в отсрещния отбор нямаш проблем да фармиш медиум и хард камповете, които са по-близо до Т2 и базата. Мисля, че в гората задлъжително му трябва мидас, че някак си трябва да навакса с левела. И аз му правя армлет почти всеки път и също обичам да му правя SnY. След това или башер или МКБ (зависи дали има някой с evasion). Различаваме се в това, че аз максвам или вдигам на 3-ти левел Open wounds, защото каст рейнджа на малките левели е лош. После максвам Rage, като преди това съм вдигнал поне 2 пъти Feast. Infest - 6,11,16.
На линия Phase,дръмс,армлет,АС,башер и т.н. като първите три е добре да ги имаш до 15 мин.

И все пак аз играя повече съпорти, та погледни това видео, доста добре е обяснено.
http://www.youtube.com/watch?v=fwa_DTynvuE

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 12, 2013 1:32 pm 
Аватар

Мидас не го харесвам. Някак си не мога да го видя като рентабилен предмет в перспектива. Предпочитам да рискувам с Phase и drums. Неведнъж са ми спасявали задника, speed boost-a e доста добър.

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 12, 2013 2:23 pm 
Аватар

Naix jungle според мен е точно героят и случаят в който Мидас е добър вариант. Според мен Phase и Drums са загуба на злато. Винаги правя Power Threads и за slow в началото просто си взимам Orb of Venom. След това според зависи от фарма често дори скипвам Armlet-а и почвам направо на Assault или Mjolnir (много подценяван предмет на Naix), и натам я Сърце, я Heaven's Halberd, я Desolator, я Basher -> Abyssal...

Иначе джунглата не е място за носене на игри сам. И да си кери на сейф линия пак зависиш от това докато изкараш предмети твойте да не фийднат и играта да приключи преди да имаш възможност каквото и да е да направиш (или да няма уардове и в джунглата/на линията да не можеш да фармиш). Иначе аз играя напоследък Ликантроп (сега е по-силен отколкото беше преди нърфа му) и съм забелязал че в игрите в които играя с френда съпорт - играта е на кантар. Той уардва и деуарда както трябва и нямам особени пробели в джунглата, най-много един ганк който не е фатален, но ако линиите фийднат (и най-вече мид) - няма какво да направя. В други игри с друг френд правиме комбо той Death Prophet мид и от десетина игри имаме 1 загуба само, всички игри приключват преди 30-та минута, най-често дори решителният пуш е на ~23. Нито има време нито има нужда за 2ри Рошан в повечето случаи.

МнениеПубликувано на: Вто Ное 12, 2013 9:00 pm 
Аватар

Да споделим малко от тестовете правени за флаш фарм.
LS в гора, мидас му е лош вариант, защото го вадиш сравнително късно, бавно се изплаща и си много по-полезен ако имаш армлет и PT + venom на 10-12 минута. Другото нещо, на Найкс не му трябва макснат фийст за да фарми в гора, оправя се и с 1 ранк, по този начин можеш да имаш много по-рано голям левъл оупн уундс (да добавя че OW ти помага за фарма на големите кампове, защото дава бонус LS, като по този начин ти изключва нуждата от 2-3 ранк фийст преди да си вземеш HoW) след хелма (около 3-та минута максимум 4-та) фарма ти е pretty much straight forward. А на 10-12 минута като имаш армлет и ботуши с инфест и 3-4 ранк OW ставаш адски страшен. Мидас на Найкс съм съгласен или на лейн или ако ще фармиш поне 20 минути в гора, без да мърдаш и без да те притесняват. Защото ако го вземеш на 7-8 минута до 22 се е изплатил, което ще рече че не си си забавил нито 1 итем заради него, а излизаш с 1 итем напред по този начин, в друг случай просто ти бави нещата. Дръм-а също не е оптимален, не че не му върви даже е супер, защото ти оправя мана проблемите, просто имаш по-прилични неща, но за рейс карт билд е супер( Phase>Drum>S&Y) Героя е много зависим откъм билд, спрямо противниковия пик, може да ти се наложи да макснеш rage over wounds, може фийст да ти е viable, но това е рядкост, някакси без поне 3-ти ранк OW си бая куц. Но винаги когато правите мидас, на който и да е герой, правете простата сметка ( минутата на която го вадите +15) това е времето в което заповате да печелите от мидаса, а не да го плащате. Гледайте на тоя итем като депозит в банка, давам 1900 и след няколко месеца тея 1900 ще са ми се върнали от лихвата и ще започна да печеля :) (депозит в който може да си извадите само 50% от него де :D) Ако смяташ че ще имаш времето да почнеш да печелиш от него давай, това е итема, ако ли не скипваш дори и на 5-та минута да го имаш ако на 10-15 започнете с агресията ти си на загуба :)

П.С. И да замалко да забравя, да дава прилично количество IAS , но е пренабрежимо :)

МнениеПубликувано на: Вто Ное 12, 2013 9:35 pm 
Аватар

Не забравяй че Мидасът се продава после (а и да не изключваме атак спийда който също ускорява фарма). Също така тези сметки се говорят по DotA форумите от край време. Мидасът се взима най-вече заради експириънс бууста в момента, останалото е бонус. Особено с нърфнатият рейндж на Open Wounds и намаленият XP bounty на някои от крийповете в гората със сигурност не е предмет който лесно се пренебрегва на Naix jungle. Разбира се, както казах по-горе, предметът е ситуационен.

МнениеПубликувано на: Вто Ное 12, 2013 10:24 pm 
Аватар

Както щеш го гледай, никога не го продаваш, а някакси на 10-та минута 2-3 успешни ганг-а са повече EEXP отколкото 2 юза на мидас :) Говорим за тая минута нали. Не казвам че е лош итем, а просто си има ситуацията, в игра с ранна агресия не става :)

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 16 от 19 [ 282 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]