Дата и час: Нед Юни 16, 2019 5:36 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 56 от 59 [ 874 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: JoJo`s Bizarre Adventure (Saga)
МнениеПубликувано на: Съб Дек 01, 2018 11:23 pm 
Аватар

Само уийб бе си дал зор да обяснява, че очевидният траш е траш.
Не си се излекувал още Ворканйе!

MAL-list
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 01, 2018 11:58 pm 
Аватар

Искам само да видя как ще реагира козлето, иначе не ми пука.

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2018 1:57 am 
Аватар

Бас държа, че хич и няма да му пука.

MAL-list
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2018 8:21 pm 
Аватар

Ако не му пука въобще няма да коментира, което ще е загуба.. Все пак много харесва този боклук. Очаквам той или фалафела да го защитят.

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2018 8:44 pm 
Аватар

Изображение

От Дейвид се раздават на макс с всичко!!! :rocknroll: :rocknroll: :rocknroll:

Отново врагът е олигофрен! Според мен Формаджио лесно можеше да надцака всички със силата да смалява. След като потвърди съмненията си, че щерката на боса е при компанията на Бучелати, трябваше просто да се смали и да си стои в джоба на Наранча, докато не се върне обратно. Иии първата гей двойка в сагата! Не съм вярвал, но след всичките намеци просто трябваше да има такова нещо. :lol: Хареса ми, че единият педал го бяха разфасовали и подредили в кутии в стил "Ханибал". :twisted: Очаквам от новата банда малко по-интересни битки, а не в типичния шонен стил. Гледат ми се повече сериозни битки от калибъра на Ванила Айс срещу Иги и Полнареф.

на въображението ни в плен.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 2:42 pm 
Аватар

Гинев, адски ме забавлява как не спираш да се радваш на шоуто, при положение, че в абсолютно всички аспекти това е най-слабият сезон на Жо-Жо десега.

МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 4:20 pm 
Аватар

Истински фен на сагата!

Не съм съгласен, че е зле чак във всички аспекти. Като история може и на теб да не ти допада - добре, но рисунките са в пъти по-добри от тези на миналия сезон. Вкарват и добри сакуга моменти. Отделно от студиото вкарват двойно повече неща, отколкото в предните сезони, което е в допълнителен плюс на сезона. Наистина началото на историята на този сезон е може би най-глупавото до момента - факт! Но нататък компенсира.

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Дек 18, 2018 9:54 pm 
Аватар

Това с Наранча малко се проточи, но най-накрая разкриха миналото му и свърши битката, която откровено мога да кажа, че беше тъпа, но пък имаше отново отлично изпипани кадри.

Излезе саундтрака! Зашеметяващ! :rocknroll:

Трака crepuscolo е по мотиви от "Кръстника" най-вероятно - перфектно се вписва в анимето!

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 22, 2018 5:50 pm 
Аватар

Втори човек от отряда убийци с подобен Станд от Крусейдърите - този път Обесения! :lol: Араки просто е вкарал някакви леки промени в тях, но въпреки това не можем да кажем, че са нещо невиждано. За сметка на това Стандът на Фуго се оказа интересен и доста заплашителен за всички околни, включително и другарите му. Абакио си би камшика и най-вероятно Джорно ще се намърда в огледалния свят и ще спаси Фуго.

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 28, 2018 9:19 pm 
Аватар

Егати врътките направиха и тримата, за да победят Илузо! Джорно чак се зарази с вируса, че даже му измисли и противоотрова. Яко Джо-Джо абсурди в един епизод! :lol: Продължават със сакугата и ми се ще да видим някоя по-напечена битка в такъв стил. Последните два епизода бяха изключително силни. Кой гътнаха накрая - синьор Периколо???

п.с Май следващата седмица ще има почивка, съдейки по заглавието за следващия епизод. :(

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 9:23 pm 
Аватар

Ооооо, кривотия просто!!!! Ебахти Станда, сега разбирам защо има такъв хайп около него. Брутална история! За Джорно обаче няма загадка, която да не разкрие. Най ме кефи в тоя сезон, че всичко е на живот и смърт, а не просто да пребият някого и да се свърши. Преди се коментираше, че тая част била ужким най-слабата, ама до момента няма такова нещо. С всяка серия става по-яко и по-яко. А бе, Араки му кажи и толкова. Велик, велик!

п.с Ендинга е още по-педерастки! Да бяха сменили шибаната песен... Всичко е перфектно, само тоя шибан единг бърка в здравето. Ни в клин, ни в ръкав!

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Яну 14, 2019 1:46 pm 
Аватар

KoP3Le7o написа:
Преди се коментираше, че тая част била ужким най-слабата, ама до момента няма такова нещо.

Водят я най-слабата защото е просто повторение на крусейдърите и следва абсолютно същата формула, с единствената разлика че вместо да обикалят света обикалят из Италия. Като цяло не ни предоставя нищо ново, което вече да не сме виждали в крусейдърите. Диаманта поне се опита да бъде различен в известна степен, това тук дори не опитва да скрие факта че е Stardust Crusaders 2.0. Тука отново имаме one-shot stand of the week jobbers които се опитват да очистят наште хора, като същевременно се местим от място на място до финалната бос битка, да не споменавам че в тази част пауър левела на стандовете е по-висок от обичайното, което води до страшно много asspull битки които главните печелят единствено защото имат plot armor. Като цяло най-интересни са битките на Миста, и то само защото неговия станд е най-скапан. Това че Джорно е син на Дио също е безсмислен plot point, понеже не играе абсолютно никаква роля в нищо (и даже не се споменава отново въобще), и имам чувството че са го сложили само да ни напомнят за крусейдарите и да го свържат с Джостарите (because every Jojo protagonist must be a Joestar apparently). Фуго пък не прави нищо до самия край и аз още се чудя какъв въобще беше смисъла от тоя герой, щото беше малко или много само за пълнеж. И ако още се съмняваш че е Stardust Crusaders 2.0, Полнареф се появява по-нататък.

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Яну 14, 2019 7:33 pm 
Аватар

Поне пиши за спойлерите... :doh: Като формула е сходно, дори по Стандове, но пък тук поне наистина е на живот и смърт, което повече ме кефи. Появата на Джорно е наистина тъпа, ама Араки, батко - т'ва е. Не знам как ще се развие нататък и какви ще са битките, но засега наистина държат в напрежение и съм страшно доволен. Впрочем това за непопулярността според една теория е, че точно тази част на мангата е имала шит английск и превод и оттам така. За Япония, доколкото знам, е точно обратното. А доколкото връщането на стари герои - това и в предните части го има, дори тази започва с Коичи и Джотаро. Араки знае как да радва феновете.

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Яну 15, 2019 12:14 pm 
Аватар

То де да беше само калпавия превод, тази част в мангата като цяло имаше много проблеми - the pacing was all over the place, някои битки се проточваха прекалено много, героите бяха страшно плоски и еднотипни, Stardust Crusaders 2.0. и прочие. Тия backstory-та дето им вкараха в анимето да ти кажа помагат страшно много (и като цяло anime original content-а е страшно солиден в това направление). То нали уж Араки взима участие в тази продукция? Тъй че не бих се учудил ако в анимето оправя много от проблемите дето глождеха мангата, и даже вече сме ставали свидетели на това. Golden Wind като нищо да се окаже един от много редките случаи, където адаптацията е по-добра от source material-а. Като цяло, единственото което не ми харесва в тази част до сега е колко счупени са някои от стандовете (и стават още по-счупени нататък), но явно и самия Араки осъзнава това щото някъде след средата почваше да ги нърфва яко. Поне вече отминахме фазата на Fist of the North Star след крусейсърите, което е плюс.

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Яну 15, 2019 4:47 pm 
Аватар

И мен като Жорката си ме кефи тая част доста. Да кажем колкото предишната. Радва ме, че се обръща еднакво внимание на всички от групата, а не само на Джорно. Иначе противно на мнението на повечето, за мен първата с Джонатан е най-слаба. :confused:

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 56 от 59 [ 874 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]