Дата и час: Вто Окт 16, 2018 9:29 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 1 от 1 [ 7 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 30, 2007 5:58 am 
Аватар

За предпочитане е да не се режат субтитрите (част от картината) тогава ще трябва да се ресаизва, а това ще намали качеството значително.

Най-добрия вариант е да се намери надежден източник на видео, както правят по принцип повечето хора или да се намери начин да се прикрият.

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 30, 2007 10:07 am 
Аватар

Местоположение: "BS" Занимание:Canceling Baiken's Youzansen for fun :P Професия:FMF
НАй-лесно си е рязане на картината.
Естествено е лесно за тоя който може да се оправи лесно с pan/crop-a Ha premiere или vegas.
Но в пове4ето слу4аи е и възможно изместване на самия обек от дадена картина със събове.Малко маски ,тук таме някои филтри за бак граоунд и леко раздвижване със басиk 3д-то и готоу.
Но главно според мен най-dobре е изметване на центъра на самата картина бе нейното рязане от горе ,а само от долу.После един хубав рендер на 16:9 и изоб6то неси ли4и ;)

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 30, 2007 11:48 am 
Аватар
клош antisleeper

4:3->16:9

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 30, 2007 9:32 pm 
Аватар

Jotto написа:
За предпочитане е да не се режат субтитрите (част от картината) тогава ще трябва да се ресаизва, а това ще намали качеството значително.

Най-добрия вариант е да се намери надежден източник на видео, както правят по принцип повечето хора или да се намери начин да се прикрият.

ЛоЛ
Добре тогава ви предлагам да вземете клоун тула в АЕ и да започнете да махате субтитрите с него трябват ви по 10 мин на фрейм и няма да си личи че някога е имало субтитри даже 5,но като сметним 29,99 фпс и тва го правиш на 12 епа по 20 минути
ЛоЛ определено използвай този метод и си загуби целия живот,аз бих изчакал ДВД релийс на твое място,най-вероятно ще излезне преди да си готов :roll:

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 30, 2007 10:33 pm 
Аватар

pan-crop,стеснявам леко и местя картината нагоре,така че скритата част да е само тая със субовете ;) мое да не е най-удачното,ама ако няма двд рилийз върши работа и става бързо ;)

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2007 12:26 pm 
Аватар

Anxiety написа:
Май двд рилийз на оуран няма още, на мене за сега ми трябва за няколко десетки кадъра (30-40) но съм още в началото и нз дали ще има още моменти със събс на тях..Така че за клоун тула бих го използвал, но премиера не ми тръгва >.<

LoL говорех за AlicE не за PetrE даже PetrE няма клоун туул :roll:

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 1 [ 7 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]