Дата и час: Нед Юли 05, 2020 8:04 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 1 от 8 [ 106 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Ghost Hunt (есен 2006)
МнениеПубликувано на: Пет Окт 06, 2006 4:41 pm 
Аватар
Anime Sekai Kenkyuuin
Anime Sekai Kenkyuuin

Изображение

Заглавие: Ghost Hunt
Японски: ゴーストハント
Жанр: Драма, Шооджо
Тип: ТВ
Епизоди: -
Година: 2006 (Есен)
Продукция: J.C.STAFF
Ресурс:
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?s ... e&aid=4564
http://www.animenewsnetwork.com/encyclo ... hp?id=6817

Базирано на манга на Шино Инада, по новелата на Фуюми Оно. Публикувана в списанието Амие и по-късно в Накайоши.

Анимето започва с 3 момичета, разказващи си страшни истории в училище късно вечер. Тогава се появява Казуя Шибуя. 17 годишният президент на 'Физичния изследователски център Шибуя' - изучаващ феномени.
Нещата се нареждат така, че едно от 3те момичета започва работа при него като асистент, тъй като е отговорна за нараняването на предишния такъв.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 06, 2006 10:37 pm 
Аватар

Наред с романтичните бози това е един от сериалите които не ми направиха никакво впечатление...Няма да го гледам :roll:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Окт 21, 2006 12:14 am 
Аватар
Henshin!

Много ми хареса! Мистериозна атмосфера, героите са готини, анимацията е плавна и детайлна, а музиката създава фентъзи/мистериозно усещане и е доста успокояваща някак си, общо взето успя да ме завладее, въпреки че нямаше почти никаква история. Смятам да го гледам най-малкото заради уникалната атмосфера, мистериозно и релаксиращо, точно такова ми се гледаше от Zettai Shounen насам :) А, и да, тая с очилата наистина дразни дано я разкрат бързо ;]

btw. ендинга е супер, много подходяща мелодия, +1 точка :-]

P.S. сега прегледах пак опенинга и той е в същия дух, но по напрегнат :)
пфу 15 едита напрайх :lol:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Окт 21, 2006 10:42 am 
Аватар

Мда нищо особено :roll: А изглеждаше много обещаващо като гледах постера :lol: НО музика е просто страхотна!Не мислех че пак ще гледам аниме с толкова як ОП и ЕД след Елфън Лийд :D
Нару-чан а? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 30, 2006 9:51 pm 
Аватар

На това му гледах 1 епизод ,повече никой не пусна втори :/
Интересно ми беше ,пък и ми напомни като графика на едно друго :)

let's waste time
chasing cars

anime chronicles and links
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 30, 2006 9:59 pm 
Аватар

тва изглежда интересно някув линк за теглене или нещо подомно има ли ?

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Дек 01, 2006 10:25 am 
Аватар

Ми в isohunt.com ги има преведените епизоди до 3-ти...само гледай да уцелиш английския превод, а не някой RAW или испански примерно...
Само дето нещо го няма 1-ви епизод с превод на SHS-Ureshii.(ако въобще са превеждали 1-ви епизод)

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 06, 2006 12:56 am 
Аватар
Henshin!

Баси само мен ли ме кефи това аниме... със всеки епизод се влюбвам все повече, ако продължава така ще се нареди из между любимите ми. Мистерия, герои, атмосфера, музика, всичко е великолепно, и въпреки че в анидб го пишат към шоджо жанра, единствените такива елементи са лов/хейт чувствата на героинята към шефа и, които се разиват малко по малко в бекграунд-а и изобщо не са натрапчиви. Много рядко се появяват такива качествени мистериики (тая година беше само xxxholic), а това определено не е за изпускане, който се кефи на такива неща нека поне му удари едно око. Ono Fuyumi ftw! ;]

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 06, 2006 1:16 am 
Аватар

Хехе ... ето още един фен на анимето в мое лице :) За мен лично си е много добро ... главната героиня не е от ония лигави момиченца дето само знаят да пищят и да имат сълзи в очите, а Naru е идин такъв готин ама готин :lol:

Жалко че много бавно ги превеждат тия епизоди ... на два пъти си свалих втори и трети защото бях забравила че вече съм ги гледала :wink:

Мистериите също не са никак лоши ... в последния еп тая кукла като взе да се мърда сама и тръпки ме побиха *бърррр*

А иначе аз много се надявам отношенията м/у Mai & Naru да се развият повече в процеса на работата ... ще е интересно да го видим да се изчервява *хихи* ... обаче помощникът му гледа страшно ... ама и тое е един готииин :P

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Дек 07, 2006 1:26 pm 
Аватар

Бе не съм познавач на японския език, но май преводът от Shadow Dreams не е лош...е, поне разбирам за какво става дума...ако те превеждат по-бързо, ще гоня техния съб, а не SHS-Ureshii...(Shadow Dreams имат превод на 4-ти епизод, а Shinsen-Ureshii не)...

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Дек 16, 2006 7:53 pm 
Аватар

Между другото, наведнъж излязоха 3 епизода в превод на Shinsen-Ureshi...сега преведените епизоди са до 6-ти.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 17, 2006 12:37 am 
Аватар
Henshin!

Аз вече съм ги гледал по 3 пъти всеки епизод ;]
Какво да кажа... става все по-добро, изглежда нашето момиче има някакви психични сили и тя, но най-интересното е Нару който се появява из сънищата и. Чудя се дали да гледам raw-овете, но май ще пропусна, прекалено много термини и такива неща, по-добре по-бавно да се насладя докрай :]

btw. Малко по малко си превеждам новелите... ако някой иска да разбере за какво става въпрос може да погледне ;]

Последна промяна evilduke на Съб Фев 10, 2007 2:39 am, променена общо 1 път

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 17, 2006 11:18 am 
Аватар

Брависимо, брависимо !!! ^_^

Къде ги намери, бтв ? Я дай малко повече инфо, че аз толкова търсих, разпитвах и нищо кой знае какво за тях не открих ...колко новели са общо ? Те нали се водят light ...някакви илюстрации имат ли ? :roll:

Иначе и аз бях решила да ги гледам RAW-овете, ма нямах време и се отказах ...то бива туткава работа бива, ама :?

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 17, 2006 2:43 pm 
Аватар
Henshin!

Намерих ги из Share, но за съжаление във текстов формат (всъщност не е за съжаление щото се чете 15 пъти по-лесно :)]. Не съм сигурен обаче дали са light новели, защото са доста дългички, май са си обикновени новели и можеби нямат много картинки. Те са 8 новела общо като 7мия е разделен на 2 части и е около 2 пъти по дълъг от останалите, а 8мия е излязъл отделно под друго име, но пак става въпрос за същите хора и мисля че е нещо като разяснение на останалите новели ;]
Ако искаш мога да ги кача някъде ?

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 17, 2006 5:47 pm 
Аватар

Ам, не, няма нужда, мен заради илюстрациите ми се искаше да си ги имам, щото четох някъде (в уики май), че са light, ама явно не. Значи са завършени ..еми, супер, ще си чакаме твоя превод тогава. ^_=

А случайно някъде да си мяркал и мангата ? :roll:

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 8 [ 106 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]