|
Дата и час: Пет Фев 07, 2025 2:37 pm
|
Виж темите без отговор | Виж активните теми
|
Страница 1 от 1 [ 11 мнения ] |
|
|
|
|
|
Автор |
Съобщение |
|
Заглавие: Филми: 10 000 години преди новата ера Публикувано на: Пет Авг 31, 2007 3:37 pm |
|
SayanMk |
Anime Sekai Kenkyuuin |
|
Регистриран на: Нед Юли 17, 2005 4:40 pm Мнения: 13547 Местоположение: Аниме Световете
|
Заглавие: 10k BC Жанр: Праисторически екшън xD Година: 2008 а трябваше тая година да излезе.... Трейлър: http://www.apple.com/trailers/wb/10000bc/trailer1/Д'лех е член на примитивна ловджийска група xD Айде да ги наречем - племе. Някакво по-древно и от тях племе отвлича жена му и в търсенето да я спаси... намира разни съблезъби нокти между ребрата си xD Не сериозно - това ще е филмче с доста добри ефекти И да не тръгнете пак да искате някакъв ултра-сюжет от такъв филм
_________________
わくわくMy AnimeS Topics List http://www.sayanmk.info ~ помислете и вие!
|
|
|
|
|
|
Заглавие: Публикувано на: Вто Май 13, 2008 8:46 pm |
|
ZerraX2 |
|
|
Регистриран на: Нед Юни 17, 2007 12:13 pm Мнения: 1937 Местоположение: Valhalla Axe Mastery:Over 9000!!! Хоби: Pagan
|
Beleg Kutalion написа: Приятен беше. 6/10
Мда,аз го гледах на кино.Не беше лош,става за губене на време.
_________________
|
|
|
|
|
|
Заглавие: Публикувано на: Вто Май 13, 2008 11:35 pm |
|
Ishy |
|
|
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 11:29 pm Мнения: 394 Местоположение: Varna/Pazardjik
|
niksaan написа: Дори ефектите не са добри - а те са единствените, които спасяват този род "филми". За актьорска игра и сюжет няма да говоря защото тези много много под ниво "посредственост"
Напълно съм съгласен с теб.
_________________ .. ... .....................Don't be a prisoner of your own style........................ ... ..
|
|
|
|
|
|
Заглавие: Публикувано на: Сря Май 14, 2008 8:39 pm |
|
GoDSmAcK |
|
|
Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 8:33 am Мнения: 4133 Местоположение: The frontline
|
CemeteryGates написа: Нищо особено откъм сюжет,актьорски състав и всичко останало.Ефектите в никакъв случай не бяха лоши.Абе,друго си е то да го гледаш на кино.А в киното си опира и до компанията ;} Иначе,самия филм...времегубка.Нищо повече,нищо по–малко. Соу...8.5/10 (3.5 пункта качвам заради фактора "Компания")
Същото мнение, само, че ще си зема ония 3.5 пункта, щото не го гледах на кино. начиии става 5/10 Агриид!
_________________
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Страница 1 от 1 [ 11 мнения ] |
|
|
Вие не можете да пускате нови теми Вие не можете да отговаряте на теми Вие не можете да променяте собственото си мнение Вие не можете да изтривате собствените си мнения
|
|