Дата и час: Съб Дек 07, 2019 3:10 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 92 от 92 [ 1380 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 88, 89, 90, 91, 92
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Shingeki no Kyojin (пролет 2013)
МнениеПубликувано на: Пон Юли 01, 2019 11:07 pm 
Аватар

Ragnos написа:
По-скучен и приспивен финал отдавна не бях гледал. Може да се мери само с този на Kenja no Mago.

Какво разбираш ти...Season 3 Part 2 още малко ще капичне Fullmetal Alchemist: Brotherhood от първата позиция в класацията на MAL. =)) =)) =))
Kimi no Na wa. пък вече е чак на 6-та: фенбойчетата на маса френчайзи са се амбицирали (в създаването на кухи акаунти и гласуването с 10/10 за любимото и 1/10 за всички конкуренти).

MAL-list
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 02, 2019 12:48 am 
Аватар

Типичен финал за сезон. Щях да съм разочарован, ако не беше обявен четвърти. Разкриха какво се случва в крайна сметка, но според мен е излишно прехвалено и не заслужава високите оценки. Тези хора май хич не вземат предвид издънките и куцото изпълнение, за да стигнем до този етап на историята. Ако финалът на сезона беше екшън или бяха убили някой главен герой, сто про щеше да заеме първо място в МАЛ. :lol: Пълно безумие. Интересно ми е да видя отзвука от Винланд, който стартира в края на седмицата.

на въображението ни в плен.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 02, 2019 1:06 am 
Аватар

velush написа:
...Season 3 Part 2 още малко ще капичне Fullmetal Alchemist: Brotherhood от първата позиция в класацията на MAL...

Дай дай даййй... :drunk: Напънете, Титанчета... Разкарайте го тоз непонятен Алхимик от челото. От кога го чакам този момент. :twisted:

Крайно време е друго аниме да катурне Алхимистчето от 1вото место, което въобще не ми е ясно, защо всъщност го обитава. :? :? Много време се задържа там макар, че с нищо не блести пред останалите добри шонени.

Титаните е в пъти по-добрия избор. Наред с популярни анимета като ДеД Ноут и Щайнс Гейт, които поне са с оргинален почерк по рождение. :hat:

П.С. Само с леката забележка, че нa ринга трябваше да излезе с най-силния си сезон, именно 1ви. Никой един от другите сезони не можа да надмине или да застане наравно с първия.

Dark Ranger написа:
Не издържах и започнах мангата...

Дано не те болят очите и главата от ''прекрасния арт'' на Исаяма в края на всеки чап. :lol: Но ако геройски издържиш на бездарно нарисуваните изражения и физиономии, there's something there...Заслужава си аналгина после. :icecream:

\\// \\// \\//
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 02, 2019 9:08 am 
Аватар

DiaDora
Цитат:
Разкарайте го тоз непонятен Алхимик от челото.

Много си е понятно, защо е там.
Целия този списък са фенски машинации и надцакване с ботски акаунти, дето уж миналата година им спряха възможността за автоматично създаване през API достъпа...но промените напоследък може би доказват, че са намерили нова дупка иначе как да се обясни внезапното събуждане на феновете на заглавия, които отдавна са извън ефир, а почнаха да се катерят нагоре?

Реално за мен има твърде малко същински добри заглавия в top 100.

Цитат:
Само с леката забележка, че нa ринга трябваше да излезе с най-силния си сезон, именно 1ви.

Което и показва, колко манипулирана е класацията, защото като излезе през 2013 беше реално най-популярното аниме на планетата...и пак не успя да пробие ембаргото на тогавашната върхушка...нещо не е така.

MAL-list
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 02, 2019 5:09 pm 
Аватар

Мхм, първи сезон, дето е на светлинни години от този, е на 117-то място. :lol:

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 02, 2019 8:56 pm 
Аватар

DiaDora написа:
Dark Ranger написа:
Не издържах и започнах мангата...

Дано не те болят очите и главата от ''прекрасния арт'' на Исаяма в края на всеки чап. :lol: Но ако геройски издържиш на бездарно нарисуваните изражения и физиономии, there's something there...Заслужава си аналгина после. :icecream:

От този арт ли се оплакваме? Нещо сме се разглезили, ми се струва. :lol: Къде-къде по-плачевни изпълнения има. Не знам, може и да греша. Като цяло не чета особено много манга. Даже в момента мисля, че само тази на Иппото следя. За 2 дни изчетох 28-е чаптъра след 90-ия и вече може да не ме е шубе от спойлери всеки път, като отворя търсачката на инстаграма.

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 03, 2019 12:40 am 
Аватар

^^ :lol: ...мей би.
Ценител съм на красивия манга арт във всичките му измерения, дори и да е изчанчен, но не и на откровено грозния.

ДюД, ако не беше супер-зарибяващата история, нямаше как да си ги причиня тез исаямски изображения на лица.
И да сме напълно справедливи, отбелязвам, че има чат-пат попадения, но са много редки. :?

В пъти предпочитам фен-арта на мангата.
Справка -> профилната ми снимчица. :D

\\// \\// \\//
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 03, 2019 10:15 pm 
Аватар

DiaDora написа:

Титаните е в пъти по-добрия избор. Наред с популярни анимета като ДеД Ноут и Щайнс Гейт, които поне са с оргинален почерк по рождение. :hat:

:shock: Това ще се правя, че не съм го чел.

МнениеПубликувано на: Нед Юли 07, 2019 1:18 am 
Аватар

^
:P

....

:icecream:

\\// \\// \\//
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 04, 2019 5:34 am 
Аватар

KoP3Le7o написа:
...сто про щеше да заеме първо място в МАЛ.

:hat: :D Точно така, вече всичко си доди на местото.

В класацията по любимост все още мери сили с Дед Ноутата, ама там съм пас. Има достоен противник.

:)

\\// \\// \\//
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 04, 2019 9:19 pm 
Аватар

DiaDora написа:
Точно така, вече всичко си доди на местото.

Това е защото на FMA:B рангът му пропадна неочаквано с 0.14 - изтрити ботски акаунти, що ли?

MAL-list
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 05, 2019 4:46 am 
Аватар

Силно ме съмнява всички фалшиви оценки да се равняват само на 0.14.

МнениеПубликувано на: Пон Авг 05, 2019 11:04 am 
Аватар

Wind_Falcon написа:
Силно ме съмнява всички фалшиви оценки да се равняват само на 0.14.

Пойнтът ми е, че не SnK s3p2 се е издигнало (между другото всъщност се е качило с 0.02, но два дена след попадането му на първо място), а че FMA:B е пропаднало...и да сигурно са много повече, но още не са измислили автоматичен начин по който да ги открият.

MAL-list
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 05, 2019 10:36 pm 
Аватар

Пхах... Тая глупост верно станала на първо место в МАЛ. Заблудени души! Сигурно догодина ще бъде изместено от новия сезон. Направо да ги наредят всичките сезони в челните редици, все пак това аниме е най-великото в историята и бледнее пред жалкари като Отомо и Миядзаки например... Добре че отключиха най-после мазето, та да разконспирират и МАЛ заедно с това. :lol:

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 11, 2019 12:33 pm 
Аватар

Иска ми се да кажа, че всички 56 епизода монолози в чакане да се разбере истината и да се види какво има в проклетото мазе си струваха. Но всъщност не си струваха. Не знам дали е от brainlet сценаристите, или манга-ката го е направил също толкова зле, но няколко неща бяха МЕГА зле:

- показването на картинки в ендинзите за сътворението на света и титаните в рамките на два сезона без да имат някаква връзка с това, което се случава на екрана
- безразборното изсипване на тонове информация в рамките на два епизода, което можеха да разтеглят поне до още два и да го направят по-лесно за асимилиране
- вкарването на излишни герои само за пълнеж без абсолютно никаква логика в действията им, примерно как дебелият полицай много мразел Елдерианците, за това използвал първият сгоден случай да хвърли малко момиченце на песовете си; в последствие това се оказало движеща сила за омразата на Гришката и Бухало го видял това в очите му и веднага си го избрал като наследник. u wot m8
- и най-тъпото от всичко: Марлианците в продължение на 100+ години си играят на шикалки да държат малка популация от Елдерианци зад стени и от време на време като наказание да ги пускат да щурмуват стените на островитяните, вместо с много по-напредналата си технология и численост да ги изтребят до крак и да вербуват шепа Елдерианци да откраднат силите на 9те титана.

Идея: 10, изпълнение: 0

itachiuchiha88 написа:
Бог прощава, Ибачи - не.
velush написа:
Къв е смисълът да трупаш уийб точки, щом в магазина не продават тигани или чаршафи с намаление за тях?
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 92 от 92 [ 1380 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 88, 89, 90, 91, 92

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]