Дата и час: Съб Дек 15, 2018 5:04 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 1 от 1 [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: RQ: Помощ, Анимета, Епизоди , Проблем
МнениеПубликувано на: Чет Апр 26, 2018 1:08 pm 

Здравейте имам един проблем с няколко анимета първо да попитам за Boruto:Naruto Next Generation кои е последния епизод дотук ; за Bleach изгледах всичките 366 епизода и филмите мисля че 4 бяха дали има още след тях ; One-Punch Man ако може дами кажете как стоят нещата там по точно изгледах сезон 1 мисля че и две също доколкото знам сега излиза 3 сезон идея си нямам какво се случва немога да намеря нормални списъци на епизодите на аниметата нито филмите нито специалните епизоди както и кога ще излизат нови сезони да ли ще има въобще и всичко се повтаря със Tokyo Ghoul и Sword Art Online и ще се повтаря със всяко следващо аниме :( :( :headbang2: :headbang2: :shock: :shock: ! Молбата ми е дали някой може да ми помогне със информацията за тези анимета : Naruto next generation ; Bleach ; One-Puch man ; Tokyo Ghoul ; Sword art online ? или поне да кажете как мога да я намеря сайтове ; линкове; форуми или нещо подобно !?!?!?! БЛАГОДАРЯ ! :)

Профил  

Заглавие: Re: Помощ, Анимета, Епизоди , Проблем
МнениеПубликувано на: Чет Апр 26, 2018 7:35 pm 
Аватар
Ecchi Warrior

Здравей.

Тук viewforum.php?f=52 има всичката информация, която ти е нужна. За всички важни неща си има закачени теми в началото на всеки подфорум.

Мога да ти дам всичко наготово но няма да го направя. Ако си истински аниме фен ще вложиш малко труд и ще прочетеш нужния минимум.

Профил  

Заглавие: Re: RQ: Помощ, Анимета, Епизоди , Проблем
МнениеПубликувано на: Чет Апр 26, 2018 8:02 pm 
Аватар

Naruto Next Generation - това някакъв продукт на Pepsi ли е?
Bleach - аз ползвам тази на Ace, уж мирише по-малко.
One-Puch man - това за митологичния персонаж, немските мотори или някакво спортно аниме на тема хокей става дума?

Според мен, ако те интересува, колко епизода, сезона, филма, спешъла и прочие има някоя поредица, може да потърсиш името и в някои от тези бази с данни на тема аниме:

https://www.animenewsnetwork.com
http://anidb.net
https://myanimelist.net/
в краен случай дори в wikipedia.org

MAL-list
 Профил  

Заглавие: Re: RQ: Помощ, Анимета, Епизоди , Проблем
МнениеПубликувано на: Чет Апр 26, 2018 8:27 pm 

Ето ти това което искаш:
Boruto - 55 излезли епизода, изглежда всяка сряда излиза нов
Bleach - Филмите са 4, но има 1 OVA и два Special-а: 1, 2
One Punch Man - Втори сезон няма обявена дата, първия сезон с 12 епизода е единствен. Има 1 OVA и 6 special епизоди (12 мин. всеки)
Tokyo Ghoul - Има два сезона, трети излиза в момента. Втори сезон е Tokyo Ghoul √A, а трети Tokyo Ghoul:re Трети има 4 излезли епизода. Излизат всеки вторник. Също така има и 2 OVA: 1 и 2

Сайта, който следя се казва MyAnimeList и има голяма база данни на аниме и манга. Препоръчвам ти ако знаеш английски да го разчовъркаш и да си направиш профил, доста е удобно. Ползвай търсачката, за да намираш това, което ти трябва. Ако имаш въпроси ми пиши на ЛС, нямам проблем да ти отговоря.

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 1 [ 4 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]