|
Дата и час: Нед Яну 24, 2021 7:09 am
|
Виж темите без отговор | Виж активните теми
 |
|
 |
|
Автор |
Съобщение |
|
Заглавие: Re: BG: Mahoutsukai no Yome / Жената на магьосника [on]  Публикувано на: Нед Яну 07, 2018 6:46 pm |
 |
The Hollow Shrine |
|
 |
Регистриран на: Пон Окт 17, 2011 7:55 pm Мнения: 1691 Местоположение: Akasha
|
Добре! Не мога повече! Истината не може да се крие дълго. Анимето го рисуваме аз и memoria, имаме го продуцирано и преведено до 59 епизод, но от Нетфликс заплашват, че няма да има никъв чил, ако не накараме хората да си купят мембършип там. Всичко беше план за зарибявка! За другите епизоди ще трябва да си платите. В 60-ти Чисе забременява и понеже е магия, ражда в същия ден, но детето се разпада при раждането, щото е купчина кости. Две седмици ги рисуваме, не искахме да е 3D. Моля ви! Купете си мембършип. Нетфликс ни дават по 1,20 лв и вафла Боровец на минута анимация. Заплашили са, че ще махнат вафлата. Молим ви.
_________________
|
|
|
|
 |
|
Заглавие: Re: BG: Mahoutsukai no Yome / Жената на магьосника [on]  Публикувано на: Нед Яну 07, 2018 8:24 pm |
 |
velush |
|
 |
Регистриран на: Пет Юни 30, 2006 4:07 pm Мнения: 14593
|
The Hollow Shrine Цитат: Някой тропа на вратата... Сигурно е доставчик на пица. Да не ти дреме, никога няма да те открият щом ползват навигатори произведени в Китай. Те нали Титан нападнаха, който не само друг е спътник, но и на друга планета - Сатурн.
_________________ - What do you call it...when you have to work with someone you'd be better of killing? - Politics. - I don't like it. - Few people do.
|
|
|
|
 |
|
Заглавие: Re: BG: Mahoutsukai no Yome / Жената на магьосника [on]  Публикувано на: Пон Яну 08, 2018 12:44 am |
 |
The Hollow Shrine |
|
 |
Регистриран на: Пон Окт 17, 2011 7:55 pm Мнения: 1691 Местоположение: Akasha
|
velush написа: Сигурно е доставчик на пица. От Аладин бяха. Живи и здрави да са тия хора. Как може пилешкото им да е по-вкусно от на KFC?
_________________
|
|
|
|
 |
|
Заглавие: Re: BG: Mahoutsukai no Yome / Жената на магьосника [on]  Публикувано на: Пон Яну 08, 2018 12:49 am |
 |
velush |
|
 |
Регистриран на: Пет Юни 30, 2006 4:07 pm Мнения: 14593
|
The Hollow Shrine Цитат: Как може пилешкото им да е по-вкусно от на KFC? Не слагат тайната съставка на полковника и това значително подобрява вкуса, защото какво ти разбират кентъкците от готвене?
_________________ - What do you call it...when you have to work with someone you'd be better of killing? - Politics. - I don't like it. - Few people do.
|
|
|
|
 |
|
Заглавие: Re: BG: Mahoutsukai no Yome / Жената на магьосника [on]  Публикувано на: Чет Фев 01, 2018 12:28 pm |
Регистриран на: Чет Авг 18, 2011 5:06 pm Мнения: 1286
|
The Hollow Shrine написа: memoria в момента е заета. Тялото й е мумифицирано и колонизаторите на Енцелад се кланят на него всеки ден в 17:30, което се пада горе-долу на всеки 3 минути и 25 секунди, понеже нали малкия размер. Когато се пробуди като суперкомпютър, предвиден за целите на колонизация на познатия Космос (оттук насетне наричан Нетфликс Ентерпрайз-64 ООД), ще смогне на продукцията и превода на епизоди. WTF, чуек! ).gif) Давиде, пак ли си се друсал?! ха-ха-ха-ха
|
|
|
|
 |
|
Заглавие: Re: BG: Mahoutsukai no Yome / Жената на магьосника [s]  Публикувано на: Пет Апр 20, 2018 8:24 pm |
tteeddiip70 |
|
 |
Регистриран на: Вто Юли 25, 2017 5:38 pm Мнения: 3
|
Анимето свърши преди около месец и е само на половина преведено.Както е тръгнало или ще се качват всички епизоди в общ торент , или е поредното зарязано аниме.
|
|
|
|
 |
|
|
 |
|
 |
|
Вие не можете да пускате нови теми Вие не можете да отговаряте на теми Вие не можете да променяте собственото си мнение Вие не можете да изтривате собствените си мнения
|
|