Дата и час: Сря Ное 14, 2018 4:17 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 41 от 43 [ 643 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43  Следваща
Бихте ли я купили или свалили?
 Ще я Сваля  45%  45%  [ 84 ]
 Ще я Купя  38%  38%  [ 70 ]
 Нищо нема права неструва...  17%  17%  [ 32 ]
Общо гласове : 186

Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Diablo 3
МнениеПубликувано на: Вто Апр 01, 2014 5:39 pm 
Аватар
*

@Wind - Аз съм един от хората, които са прекарвали много часове с Diablo 2. Както и Easturn Sun 2.20, Easturn Sun 3.0, Median XL.
И в момента играя Diablo 3 и играта е сравнително добра. Вероятно си чувал за DFans? Ще се изненадаш колко много хора си се кефят на новото Диабло, а са играли не малко на старите. :)

Path of Exile бих играл единствено, защото много хора казват, че системата на развитие много прилича и дори е възможно да е частично копирана от Sphere Grid-a на Final Fantasy X.
Не съм толкова запознат, но предпочитам продукта на по-голяма компания, следователно с по-голям съпорт и особено хубав плюс е, че се съобразяват с мнението на аудиторията.

И все пак всеки е свободен да играе каквото му се играе повече.

@Cha0s - Още на patch 2.0.2 затвориха AH-то и като цяло видях как за 40 часа се вдига Wizard до положение, в което вече може да играеш автономно и да си грайндиш нива като тормент 2. Не знам до колко е трудна, по-скоро е специфично всичко, тъй като имаш свободата да играеш както си искаш. Speed clear, campaign reset, bounty hunt, rift clear. Аз лично харесвам да играя fast clear, cdr, rare + legendary fast farm. На доктора смених 10 билда за една седмица и накрая останах на нещо, което никога не съм предполагал, че може да е толкова OP за скил, който никога не бях ползвал.

Trade-a не е махнат. В парти може да се трейдват легендарни два часа след като са паднали, но единствено между хора в партито. Но rare може винаги да се трейдва, а има доста добри rare неща - или такива, които потенциално може да са.

Gamble и vendor винаги си е било яко... мен в Diablo 2 си ме кефеше доста, така че не знам за паралела с WoW. И защо той точно? Аз WoW не харесвам, де.

Иначе дискусията за скиловете сме я водили прекалено много пъти. В диабло 2 имаш 30 скила, тук имаш доста повече и в момента gear-a е по-важен от всякога заради bonus affix-и върху определен скил или вид демич. Вариантите за билдове са ... прекалено много. Дискутирано е и е смятано, предлагано е, да се ползва още един скил вместо 6 + 4 пасива, но се чупи дизайна. Едно време, говорейки за Диабло 2, се играеха едни и същи неща и почти всички герои бяха копи пейст. Дропвете бяха почти идентични, т.е. някой ако носи Wind Force знаеш, че е изрод и така. В Диабло 3 можеш да носиш Wind Force, но вероятно ще ти паднат 10 по-добри rare оръжия от него и ще си го дизайнеш както ти искаш с новата система за affix-и.
Един вид; по-трудно е да мислиш, да тестваш и да експериментираш, за да си дизайнеш билд и вид игра, вместо да имаш всичко (30 точки на фрозен орб, 30 точки на метеор, 30 точки на Zeal, 30 точки на Poison Nova) и около основно умение да имаш всички други и да сменяш безумно още скилове. Просто преди беше яко, щото беше възможно, не щото е имало особено голямо значение.
Има един проблем, за който се сещам. В Диабло 2 не съм сменял особено много умения, ако играеш с ясна идея какво правиш. Но примерно като играеш Бербериън сменяш на Berserk за Immune to Physical. Това тук не се налага особено много, но би отворило играта за коварни ситуации. На мен единствено ми липсва това, че като си направиш силен билд махаш нещо за мобилност, което примерно в Diablo 2 (под формата на Vigor, Leap, Teleport) беше quickly accessible. Но реално няма толкова много неща, които да се наложи да ползваш в една битка и да има значение и да е по-ефективно...
Между другото на дизайн ниво тази игра е омг. И говорим това какво представлява един дизайн писан от дизайнер спрямо нещата вътре, а не да обобщим " как бихме го направили с две думи ". Много са се старали и мислили и новия expansion доста надгради.

И не на последно място, тоя дизайн вероятно е мислен дълго време от хора, дето имат много по-богати познания и разбирания от нас. Изчислено и е мислено достатъчно. Този тип дизайн е изключително труден. Ние го ползваме, но не всеки го разбира напълно. Аз не разбирам добре голяма част от него, но се изумявам колко добре е направен и съобразен с парчета gear.

Основното остава същото. Grind like hell..

Diablo 2 никога не е имало балансиран pvp, но беше по-фън и по-динамичен, но Amazon-ка и Sorcer-ица не оставаха много конкуренция за други класове.
Близард официално са казвали, че играта е PvE. Както и WoW. Това е само за феновете тоя режим и не знам, в диабло 3 е по-слаб, нямаше го на launch - т.е. не е бил акцент никога. За мен е ненужен и е малко комплексарски.

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Апр 01, 2014 6:30 pm 
Аватар

Графиката си е тип-топ. Gamble трябва да си е с злато, не с някакъв си монети които се сдобиваш много бързо. Точно тук намесих и WoW защото там има точно такива магазини (обаче предметите просто са фиксирани), но идеята е абсолютна същата. WoW си има турнири които раздават пари на победителя така, че дали има или няма PVP там, това не ни интересува тука. Сигурно трябва да поиграя новия expansion за да го разбера повече от тук и от там. АХ-то е ясно, че е недоразумение = лесна игра. С този вид размяна на предмети просто ограничават черния пазар и толкова. Всеки за себе си, намирай си група и чисти с тях.

Но определено играта не я пуснаха както трябваше. Може да прозвучи смешно, но казах в тази тема, че магията ще започне от втория Expansion :D

Качвайте си субтитрите отделно в сайтове за субтитри, че накрая и вие няма да си намерите буквите.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Апр 01, 2014 7:28 pm 
Аватар
*

Щеше да е голям проблем ако vendor-a беше с голд. Защо?

Докато имаше AH много хора направиха не милиони, а милиарди. Близард не ти пипат по акаунта. Тоест има хора с милиарди. Хората, които не са продали тоя голд за сто-двеста-триста лева сега си имат голд. Щяха да купят всички легенди от вендора, ако имаха късмет, примерно.

Аз примерно влезнах в RoS със 110 милиона.

Иначе остави WoW - игрите са доста различни за да се сравняват. WoW-a е направена с цел да е масовка и да се наливат пари месечно, да се гради постоянно и т.н.т.

Diablo 2 беше кофти до 1.08.

Diablo 3 е абсолютно същото с пач 2.0.1 :)

Еднакво е всичко като аналогия

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Апр 01, 2014 7:39 pm 
Аватар

Така е, не съм гледал от тази гледна точка да ограничат богаташите. Въпреки си създават предмети без проблем.

Качвайте си субтитрите отделно в сайтове за субтитри, че накрая и вие няма да си намерите буквите.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Апр 01, 2014 8:03 pm 
Аватар
*

Да имаш пари в момента означава да имаш малко повече спокойствие при крафтенето на камани. Много от новите рецепти искат камани, дето са милиони. Тегаво става. Има някакви ръкавици, с които като направиш масакре вали голд иначе

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Апр 01, 2014 10:46 pm 
Аватар

Squall-е най-голямата прилика със sphere grid-ът от X е че изглеждат подобно. Смисъл там където имат други прилики, сфиър гридът ги е имал и с други левелинг системи още когато е бил излезнал за първи път. Принципно такова сравнение имам чувството че може да направи само човек който или никога не е играл PoE, или който въобще не е разбрал дълбочината на системата.

Това че има хора които се кефят на играта, и че сред тях има и такива които са играли 2ката нищо не означава. Защото тези които са разочаровани са легиони, стотици пъти повече. Всичките ми irl приятели които на времето бяха D2 маниаци мислят че D3 е разочарованието на десетилетието.

Иначе това че я харесваш е ОК, но пак казвам - PoE е просто по-дълбоката, с повече къстъмизейшън и билд възможности и по-добрата игра цялостно. Иначе примерно и аз разцъквам League of Legends веднъж-дваж през годината като ме викнат колеги и се забавлявам, но Dota 2 си е по-добрата игра както и да го погленеш.

Ти говориш за съпортът на големи компании, но най-големият проблем който чувам от тези които играят D3 е че Близард много бавно изкарват пачове които адресират проблеми в играта/дават нов контент. PoE има на 2 седмици пач който добавя я скил, я нещо ново и балансира, а на 4 месеца има голям пач който променя цялата игра.

Погледни примерно на Kripparian клиповете, той е играл и двете игри бая, и мисля че напълно правилни неща казва когато съпоставя игрите. Ето ти клипът му за Reaper of Souls, ако се заинтересуваш предполагам и сам ще можеш да намериш останалите които те интересуват:
https://www.youtube.com/watch?v=FMQZ_u1INlY

МнениеПубликувано на: Сря Апр 02, 2014 12:26 am 
Аватар
*

Професионалния ми опит по такива казуси сочи, че има голяма разлика между мнения и факти.

Иначе...
щеше да има проблем, ако Sphere Grid-a е копиран изцяло. За какво говорим тук? Дали е копиран или дали е ползван benchmark за това как да се изгради и надгради? Тук има огромна разлика и всъщност, от хората които съм го чувал, никой не се е опитвал да ме убеди, че онлайн циклеж ще ползва система за игра, която ползва такава система за кратка игра с интересен char development. Просто дори на картинка изглежда еднакво, а съм сигурен, че ако отделя време ще разбера още какво са откраднали. В дълбочина е очевидно, че няма да има нищо общо..

И League ми харесва в пъти повече как е направена и в каква посока е ориантирана. Отборната игра ми изглежда superior. Но ако играеш без приятели Dota е по-готино, понеже по-лесно може да се наядеш и да биеш, тъй като един наяден герой, правилния, може да съсипе сам няколко човека. Керектърите в дотата са нещо от сорта на най-скучния дизайн евър. Но за жалост изглежда десет пъти по-добре от вече старата лига

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Апр 02, 2014 1:03 am 
Аватар

Sqall-е ти ме уби бе човек.
D3 било по-добре от D2? Имало по-добър геймплей? До преди RoS играта беше абсолютен кенеф, ако не бях извадил някой лев от нея, щеше да ме е яд цял живот, че съм я купил. Колкото да се говори и каквото да се каже, D3 много трудно може да се доближи до дълбочинта на D2, камоли до PoE, която лично хич не харесвам. Просто играта е по-проста. Ще го кажа по този начин, играй D3 на конзола, после на PC и ми кажи, на коя платформа играта е по-удобна и приятна за игра? От там нататък, сам си прави заключенията защо нещата стоят по този начин. Няма да споря, че RoS не огромно подобрение, самия факт че вече мога да си пипам статовете е достатъчен да кажеш, че са на прав път. Но да си на прав път и да казваш, че имаш един добър продукт, са две абсолютно различни неща. Жалкото, е че колкото и да пипат по нея, колкото и добра да я направят, D3 ще си остане разочарованието на века, не за друго, а защото blizzard подходиха адски грешно към играта и я промениха толкова много от основния дизайн, че накрая отрочето се пръкна "криво". Друг е въпроса, че и D2 си има камъни за дялане, но там е и проблема. Сравняваме игра от 2012-та с нещо морално остаряло и тя все пак не може да изскочи напред. D2 е скучна, повтаряш едно и също с часове, имаш 2-3 оптимални билда на всеки клас, с някакви малки изключения и това е. PvP-то беше същата история, Amazon/Sorc>ALL стига да не те барне някой барбериан или hammerdin и не те oneshot-не. Няма нищо невероятно в тази игра, погледнато от днешно време, въпроса е че ако се върнем назад във времето, тогава нямахме абсолютно нищо друго, което да е поне наполовина толкова добро, колкото D2, с други думи конкуренцията е била по-малко, средностатистическият играч се е задоволявал с много по-малко. D3 обаче има нещастието да се роди във време, когато има сума заглавия който да му правят конкуренция, дори и безплатни такива, да не говорим че се очаква толкова от играта че не е истина, което прави нещата ясни на пръв поглед, че масовата публика ще е недоволна, колкото и да беше добра играта, е да ама играта дори не беше добра, не беше трудна, не беше интересна и много трудно масовия потребител можеше да я изиграе повече от веднъж на всички трудности. Да разбира се има си фенове, които я харесват, те не са малко, никак дори, но това не променя факта че играта беше зле, сега е малко по-добре и все пак няма начин да накра масовия потребител, да натрупа и половината от playtime-а който е имал на един от геройте си в D2.

P.S. Относно PoE, незнам защо но играта никога не ми допадна, дето се вика not my cup of tea. Но от времето, което съм понатрупал в игра и на двете заглавия, мога да ти кажа, че не е много сложно за всеки средностатистически играч, който поне малко си използва мозъка когато играе, да ти каже коя от игрите е представялвала по-голямо предизивкателство. Просто едната има толкова по дълбок геймплей от другата, че е смешно да ги сравняваме. Винаги съм казвал, че ако D3 имаше друго заглавие, нямаше да получи и 1/10-та от играчите и вниманието което има сега.

А да и с риск, да задълбоча в нещо което, не му е мястото в тая тема. Човече, как реши че е по-лесно сам да спечелиш игра на Dota по-лесно отколкото игра на лига :D Ако базирам мнението си за теб, върху този аргумент, то бих те имал за ама много посредствен :D

МнениеПубликувано на: Сря Апр 02, 2014 2:25 am 
Аватар
*

Играта по дизайн е правена за конзола - уж.
Има достатъчно технически пречки при правенето на игри за конзоли. Не ми се повдигат такива въпроси, след като знанията ми по тези въпроси няма да ти влезнат от полза. На пръв поглед има зона, от която не може да излезнете и следователно не можеш да dodge-ваш магии по нивото. Половината неща са ясни още от момента, когато казват, че няма split screen. Доколкото ми е известно, единствената сериозна иновация е roll система, която се ползва в ситуация, дето става 1 на 100. И така. Coach party с няколко човека да се ръгате кой пръв ще вдигне нещо от земята е фън.

Другата тема...
Няма да се върнем назад във времето, когато баниците бяха евтини и беше готино да играеш в комп клуб за три часа срещу два лева. Самата мисъл за тия времена е яка, а хората от носталгия понякога и несъзателно оценяват стари игри и продължения. Не може да е едно и също.

За въпроса - не е лесна - пак е противоречиво. След няколко пача успяха да направят инферно "възможно" за минаване. Not hard enough?
Но това е чийп - > трудно.
Единственото нещо, което се прави и изисква повече цъкане е кайтването... seriouslee. Играта не е направена да е challenging. Somehow.
Отвъд шутърите и стратегиите за компютър не бих очаквал нещо ... трудно. Старите PC геймъри са шахматици и обичат да четат дълги романи, докато играят.

В лигата единствения керектър, който може да фарми цяла игра и да не го боли фара и после да бие в няква фаза на играта, е Удир. В Дотата има помии, дето фармят на две линии и да, някой изостава в отбора, но въпросния герой взима въпросното оръжие и убива четирима безпроблемно. В лигата за да убиеш напълно сам четирима (засичайки ги някъде сам) трябва да си художник, акробат и пилот на летяща чиния.

Така или иначе не мога да уважавам нито една от двете игри напълно, специално за компетативния й формат, тъй като далеч много предпочитам Star Craft и т.н.т.
Но на тоя етап Лигата ми прилича на Street Fighter с някакви супер прости серии, които, гледайки как корейците се синхронизират, е супер красиво. И хуманоидните, обогатени с повече характер човечета, са далеч по-готини според мен. Знам, че в дотата има доста опции, които ми изглеждат и като някакви лигавщини. Неща, които са супер прекалени, но са оставени така и са компенсирани с други строшени механики. Играта не е балансирана, но пак е доста ок. В един момент горе долу е ясно какво се случва и няма много рандом елементи под формата на неочаквани обрати. И така.

Предлагам, все пак, темата да е за разговори на диабло, а не спорове и мнения. На мен лично ми се говори за самата игра и някакви неща в нея, вместо тези разговори. Сигурен съм, че има тема за проповядване на Path of Exile. Играта, която претърпява пачове и промени. Това че са на често не говори добре, реално, представям си някоя от игрите, които играех сериозно и им се кефех, да преминаваха през по-зачестени пачове. Balance is hard.

И не на последно място ми се иска да кажа, че когато чета някакви такива неща за игри вече...

единственото, което би ми направило впечатление е, когато някой напише " Ето тоя елемент - ляв бутон е атака с лява ръка - е калпав " аз лично бих го променил на " ... " и т.н.т.
Иначе е просто " джаф-джаф " и " да бе, ама .. в тая игра, която е съвсем друга и която аз играя, е ето така и е superior, щото аз така мисля "

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Апр 02, 2014 5:23 am 
Аватар

Squall-е каза точно обратното на това което аз (както и повечето хора btw) мисля за Лигата и Dota :lol: (за тиймплейя става дума).

Иначе това за Dota-та че сам герой може да носи ставаше преди доста години, сега е невъзможно. Вярвай ми, аз се изтезавам от време на време със соло игри на Dota. Пак говориш неща които не си изпробвал сам. Разбира се говорим за сравнително високо ниво на игра, в trench tier-ите всичко е възможно есествено.

Иначе пак казвам, това кой какво харесва и играе е без значение. Игрите като системи и depth/complexity обаче са ясни, и ако човек прекара достатъчно време с двете е ясно коя е по-добрата (било то LoL и Dota или D3 и PoE). Те са достатъчно еднакви и черпили идеи от едни и същи игри преди тях (или направо от конкуренцията си) че има много малко място с което да се разграничат за различни индивидуални вкусове. Има редица клипове и прочее по въпроса с D3, не мисля че има какъвто и да е смисъл да ги повтарям. Който му харесва Dibalo-то - ще си го цъка. Който тръси нещо повече - ще ги погледне въпросните клипове и ще го намери в лицето на PoE.

Edit: Прочети през какви пачове и промени преминава PoE. Има много повече играчи които играят PoE сериозно отлколкото D3, и са доволни от честите пачове. Смисъл четеш нещо и без да разбираш какво си прочел го преиначаваш че не било добре/не ти харесва.

Btw Kripparian е човекът който уби Diablo на Inferno преди нърфът.

МнениеПубликувано на: Сря Апр 02, 2014 10:52 am 
Аватар
*

Не, аз от дота разбирам много малко в действителност. Макар и от дясната ми страна да върви стрийм по 7 часа на ден постоянно. Не коментирах високото ниво на игра, разбира се, защото ако седна да играя в момента няма да съм там. Както и не съм на лигата, примерно. За тия нива - ниски, средни; тия неща apply-ват. За високи - всички игри са различни.

Inferno-то го минаха няколко Wizarda за пръв път. После го минаха отново преди hotfix-a на all immunity от diamond skin. Въпросния човек му видях някакво видео, което гласеше, че Torment 6 не е трудно и биеше едно зомби около минута с новия си герой. Беше депресиращо за гледане. Това са го правили много хора, за да разберат, че няма смисъл. Demon Hunter-a с Danette може да е unhittable и да биеш 1 зомби и 20 минути, дори когато нямаш max level на същата степен. Не разбрах идеята зад видеото... Почти всички, които познавам играят играта и търсят ниво, в което да фармят бързо и ефективно. Но е набрал някаква популярност и сигурно го гледат повече хора, нямам идея.
А в миналото видео говореше, че има variety от това да фармиш различни зони, но той предпочита да фарми една зона - което отново не го разбрах, тъй като; можеш пак да фармиш една зона, ако това ти е кеф.

И както казах - нека спрем да пишем и да се пише за играта, кой играе, какво играе, какво прави.
Колко мнения има само за недоволство вече?

Идеята ми иначе е, че като се прави нещо внимателно и се извършва много тестинг, пачове и баланс промени се пускат рядко. Може това да е различно за Path of Exile. А между другото познавам хора, дето играеха path of exile и сега играят Diablo 3, go figure. За това си е въпрос на вкус. Друг фактор е, че D3 е като живущ concept, докато Exile-a е малко по-грозноват. Но това е малоумен фактор, реално, но аз се възхищавам от това как изглежда Диабло на ниво детайл.

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Апр 02, 2014 11:29 am 
Аватар

Ей за това видео говорех: https://www.youtube.com/watch?v=YaDA7GxAtXM

Това което ти си гледал със зомбитата е саркастично видео.

Иначе не разбирам как това:
Squall_1st написа:
Идеята ми иначе е, че като се прави нещо внимателно и се извършва много тестинг, пачове и баланс промени се пускат рядко.

Се отнася не само до Blizzard игри, които се пачват и 10 години по-късно и пак хората ревът за дисбаланс и че трябва по-бързо да се изкарват пачове, как се отнася до онлайн игри, в които мета-та трябва да се променя на често защото иначе цялата игра запчва да стагнира, камо ли за D3 в частност, която е толкова flawed на толкова много нива, и 2 години след изкарването й още се ревът за едни и същи неща (и още преди изкарването й се ревяха за тях, защото още от далече се виждаше че играете не е замисляна с дълбочината на D2, камо ли да я задмине по качество). За това време Square-Enix от земяте римейкна FFXIV.

Аз първоначално почнах този разговор защото ти каза неправилни неща в поста си :lol: . Иначе пак казвам, това кой какво играе и какво му е интересно е все тая, но ако се говори за качество могат да се измерят обективно нещата, специално в нашият спор.

Що се отнася до Dota-та - аз Скуале не виждам въобще защо трябва компетитив игра да си бенд-ва механиките че на нивото на което играят аутисти, ретарди и бавноразвиващи се да е балансирана, или като се сравнява с друга ние това ниво точно да гледаме. Естествено говорим за ниво поне на човек който е наясно със всички механики и как се преплитат - тоест среда нагоре, минимум. Аз Лига верно съм изиграл всичко на всичко едно ~600 игри измежду всичките ми акаунти което е абсолютно нищо за този тип игри. Но Dota играя от 8 години, да не говорим в WarCraft колко още други мапове в този стил съм играл + сега всички нови игри в този стил които наизлязоха последните години (HoN, Demigod, Smite, Bloodline Champions...), и повярвай ми, ако имаше по-добра игра с повече възможности за стратегия щях отдавна да съм преминал на нея. За жалост предлагат по-малко...

Иначе си прав за вкуса - мен лично арт стилът на Diablo 3 ми е отвратителен. Виж изпитах душевен оргазъм от стила на графиката в PoE като преминавах за първи път през Lunaris Temple.

МнениеПубликувано на: Сря Апр 02, 2014 12:59 pm 
Аватар

^ Мен пък артър в D3 ми допада. Колкото и косури да има, това е нещото в което близард винаги са били добри и не са изневерили на традицията. Арта си е супер :D Докато на PoE не ми допада. Но това си е мое мнение де, съвсем субективно :D

МнениеПубликувано на: Сря Апр 02, 2014 1:18 pm 
Аватар

Мен най-много ми харесват Близардските артове които ги прави Samwise Didier, но с големите пари назначиха едно кило художници (много от които китайци, които въобще не ми допада стилът им) и много разводниха арт стилът си измежду всичките си продукти.

Дори PoE според мен има арт стил който много по-добре обхваща и доразвива този на D2. Смисъл приликите с Lunaris Temple и стаята на Butcher-ът от единицата и ямата с тела преди Андариел не е случайна най-вероятно :wink:

МнениеПубликувано на: Сря Апр 02, 2014 1:34 pm 
Аватар

Не знайно защо коментираме тези игри, но да се обадя и аз. В Дотата и Лигата най - важното е фарм, ако искаш да биеш 10 на 1 фарма е отговора.

Гледам Kungen как играе Диабло ми да ти кажа, много малко неща се променили. Също така дигнах един герой до 30-то ниво и някакво не ми се играе повече. Може би защото знам какво трябва да се прави 300-та часа и знам какъв ще бъде резултата. Едно PvP няма да влезеш да удариш някой да псуваш, че не можеш и да отидеш да фармиш отново. За малко да забравя, тази игра без с някой да си лафиш е ОМФГ скучна.

Момента удоволствието ми е в CS : GO.

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 41 от 43 [ 643 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]