Дата и час: Нед Сеп 23, 2018 1:36 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 3 от 4 [ 55 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Разширяване или промени в модераторския екип на раздел Т
МнениеПубликувано на: Чет Мар 20, 2014 9:31 pm 
Аватар

Нека си кажа скромното мнение.
Няма перфектна фирма, отбор и прочие. Тук е същото. Всеки си понася последствията за допуснатите грешки, но споделянето им с другите се определя от собственикът(тук е само на форум и тракер xD ). Просто няма перфектна система.
Принципно гледам да съм неутрален, но трябва да призная, че Сава е прав за Копелето. (няма коментирам за избор на модератор или прочие, защото това не зависи от мен, нито пък специално ще ме питат дали съм съгласен или не)
Просто характера му не става за тази длъжност.

П.С. Аз така и не разбрах колко боли да ти се махнат 2-3 мнения. :lol:

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 20, 2014 9:37 pm 
Аватар

В темата на Shingeki no Kyojin имаше спорове, няма да ти давам линкове.
Но като се замислиш защо трябва да се трият такива неща? То това е форум, тук се спори и се изяснява... :doh:
Плюс това в един момент се стига до консенсус. Разбирам да се бяхме псували и да се обиждаме, окей, ама ние си спорехме прилично при това в темата с цел да се подобри превода.
Нали все за това викаха модераторите да коментираме, а като почнахме да го коментираме = спам. Айде моля ви се!

Цитат:
Субтири... няма логика. Нормално е там да има дискусия за субтитрите, а не за аниметата

Ние за к'во мислиш, че спорехме и дискутирахме? Ти четеш ли въобще какво съм писал?
Спорехме за СУБТИТРИТЕ, не съм спорил, че на героинята не са й нарисували три косъма на пи##ата.

п.с.
Цитат:
Просто характера му не става за тази длъжност.

Той и не ще да е на тая длъжност. :) Спокойно, и ти си ми от феновете, няма да облека синята фланелка, спи спокойно.

Цитат:
той е боклук човек

Веднага те докладвам за обида!!!! =)) =)) =))

Едит:
Цитат:
П.С. Аз така и не разбрах колко боли да ти се махнат 2-3 мнения

Т'ва 'що с толко дребен шрифт го пишеш, бе, претендентче? Срам те е да го видя ли?
И не ме боли за мненията! Лично преди малко изтрих две свои в една тема, която съм убеден, че тия две изтрити заглавия никога няма да бъдат добавени в списъка.

Последна промяна KoP3Le7o на Чет Мар 20, 2014 9:44 pm, променена общо 1 път

на въображението ни в плен.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 20, 2014 9:42 pm 
Аватар

На кой ще ме докладваш?
Половината модератоири са тука и гледат какво се пише. :lol:

Едит: Ааа, извинявай, че ти прекъсвам работата. :lol:

Последна промяна VastoLorde96 на Чет Мар 20, 2014 9:46 pm, променена общо 1 път

МнениеПубликувано на: Чет Мар 20, 2014 9:44 pm 
Аватар

Нали са активни като само им докладваш. =))

п.с. Да, сега се заяждам! :pokey:

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 20, 2014 9:53 pm 
Аватар

KoP3Le7o написа:
Ние за к'во мислиш, че спорехме и дискутирахме? Ти четеш ли въобще какво съм писал?
Спорехме за СУБТИТРИТЕ, не съм спорил, че на героинята не са й нарисували три косъма на пи##ата.
Увърташ както ти е изгодно обаче. Тук ставаше дума за видеото.

За дискусии/субтрите ставше дум за това:
Цитат:
Друг негов скорошен гаф беше, че бях пуснал един клип с песента на "Пауър Рейнджърс",
в която всички знаем, че се пее "Давайте, Рейнджъри" и беше с цел надъхвация на преводачите, но коментарът ми пак литна,
'щото било уж спам. Как това не се счита за спам в раздел Дискусии, а в раздел Титри се счита за такъв - нямам представа.

За спора твърдението ми беше само, че щом има спор и не е на място ще се трие. Дори няколко пъти изтъкнах, че спора не е дискусия и ти пак ми викаш "дискутирахме", нали само спорихте до преди малко. След малко ще минеш на, ние "говорихме"... :wink:

VastoLorde96 написа:
Тука не съм съгласен. Когато тези двамата спореха, коментираха субтитрите, а не анимето.
И не мисля, че щом е спор, трябва да се трие.
Не помня за какво беше, но спореха как е трябвало или не е трябвало да се напише нещо.
Често стават такива спорове, но това не значи, че трябва да се трият.
В много случаи така се подобрява качеството на субтитрите.
Тук вече влиза личното мнение на на модератора.
Ако вие си говорите....да го речем некултурно, но за вашите възприятия е културно, друг може да не го възприеме така.
Същото важи и за дълги отклонения от същността на темата, зачитащи се за флууд.

Но както казах, всеки мод си има лично мнение. Да трудно е да се угоди на всеки и мен са ме нервирали, ама целта не е да си тровим живота един други го, а да водим поне до някаква степен нормални и цивилизовани дискусии за нещо, което явно ни обидинява, щом се намира в този форум. Като не ти отърва пишеш ЛС до проблемния човек и се разбирате, ако пак не се разберете, продължаваш на по-висока инстация и това само при сериозни последствия. Вие тука сте нахвърлили няколко твърдения и се опитвате да задълбвате и да изкарате колко некомпетентни са всички модове в раздела, като не видях и 1 коментар, някой да се опитал поне да даде идея или да помогне. Вашата идея е да сложите още модове. Т.е. вие нямате проблем, че са некомпетентни, щом може да има други модове и тези да си седят... В крайна сметка излиза, че просто за спорта сте решили да си изкарате яда в темата.

Аз реално не виждам KoP3Le7o да се вписва в нормата "цивилизовано", нямам наблюдения над "цветущия" му език в другите раздели, но ако и там е така, няма много какво да му мисля защо е любимец на модовете. Като това си е мое лично мнение и то само от писанията му тук.

Edit:
Chep_92 написа:
Випът и бивш модератор dripper - колега, като се изразявате, проверявайте си писанията, защото имате елементарни правописни грешки - срамно е.
Разбира се изтърканата до болка реплика, просто чаках момента, в който някой умник ще излезе за пореден път с нея... Много съжалявам, че само това си попил от всички писания и само за това успя да се "хванеш". И трябва да се срамувам от това, че съм допуснал няколко грешки в бързината си ? Намери си хоби пишлеме.

Последна промяна dripper на Чет Мар 20, 2014 10:41 pm, променена общо 1 път

МнениеПубликувано на: Чет Мар 20, 2014 10:07 pm 
Аватар

Абе, ти си живееш в свой свят, разбираш ли? В света на сър Артър Кларк Рама ли витаеш? С Никол ли си, прощавай? Може би с Ричард?
То спора беше един, за рейнджърите не се е стигало до спор, просто не бях съгласен с решението на модератора... :doh: Недей да четеш между редовете.
Това, което спорехме и дискутирахме - и двете правехме, представяш ли си?
Като да еб## мъж и той да си прави ч#$ия през това време, сеш' се?
Та спорехме и дискутирахме за субтитрите - нещо, което беше по темата.

Цитат:
Аз реално не виждам KoP3Le7o да се вписва в нормата "цивилизовано",

"С неандерталско поведение и гаден външен вид -
аз съм този, който спира твоя апетит!" :)

Абе, според мене беше културен нашия спор.
После аз лично бях бесен на модератора и му вдигнах огромен скандал, не знам дали се е почувствал виновен.

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 20, 2014 10:30 pm 
Отаку България

Потребители на форума, аз така и не разбрах защо го обърнахте на селската кръчма. Освен правописни грешки, лични нападки на хора, които са имали дрязги с потребителя Копелето и глупости от сорта на "преди еди колко си години си сгафил ама аз си замълчах" - не виждам.

Отдалечавате се от темата и започвате с личните нападки. Разбрахте кой крив и кой прав, не си губете времето в излишни спорове ами дайте предложение за 1 или 2 нови модератора, от които се нуждае модераторския екип, стига сте си чесали езиците. Випът и бивш модератор dripper - колега, като се изразявате, проверявайте си писанията, защото имате елементарни правописни грешки - срамно е.

До глобалния модератор Сава!

Последния Ви пост беше много добре обоснован и написан както трябва да се изрази един човек, отговарящ за екип, поддържащ реда в раздела. Явно в началото сте ме сметнали за поредния "дразнител" и не сте си правили труда да се изразите като интелигентен човек. Радвам се, че се поправихте и си направихте труда да ми отговорите подобаващо, съгласен съм напълно с последния Ви пост.

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 20, 2014 11:07 pm 
Аватар

Айде и аз да предложа някого. Str3e7.

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 20, 2014 11:50 pm 
Аватар
Модератор

1) еха.. така ли изглеждам отстрани, копеле :shock:
извинявай, че не съм се родил безгрешен :doh:
2) относно триенето на стари теми - досега не съм се хващал да трия старите теми (единствено заключих наскоро темата, и като разбрах, че не е редно да се трият - оставих я :)
3)
Chep_92 написа:
Не съм казвал, че първия гаф е ваш, а че е на модераторите от екипа Ви, г-н Сава. Говорих с Администратора и той лично потвърди, че не е пипал и трил коментарите от темата - Въпросната Тема!

Както бяхте свидетели, обърнахте го на чат, защото искаше старите теми да се трият, за да можеш да си ги оправяш новите теми на групата и т.н.
От това се породи множество спам, намеса на поне 3 мода и 1 вип :roll: , че даже и транса се намеси... Заключих темата с предтекста " заключвам темата, докато не си намерите друго място за спамене/писане"
Като се поуспокоиха нещата, АЗ изтрих всичко ненужно (даже и на транса мнението, макар че не виждам защо да не трия и негото) с цел да мога да отключа темата, за бъдещи въпроси към превода; поправки/помагания на превода, с цел подобряване; добавяне на нови линкове и т.н. и т.н.
4) Не знам за кой път го пиша (вече счупих копчетата на клавиатурата, ама какво да се прави, все ще се намери някой не разбрал, макар и един и същ да е)
Относно оправянето темата на всички бг преводи (смяна на тагове) ще го правя, когато намирам свободно време (а такова едва намирам - в деня да седна пред лаптопа за 1-2 часа, колкото да си набавя информация за университета :roll:
СЪЩО ТАКА, гледам, че Chep92 и Копелето претендираха за подновяване на описанията на всички стари теми - това го правя, когато правя промените на темата "всички бг преводи"

Това е от мен, както съм казвал във форума, така и на лс, скайп и прочие: старая се да НЕ оставям какъвто и да е спам, поради простата причина, че ако оставя така раздела за 2-3 месеца, ще трябва да се затрие с това ваше темпо (не се отнася към конкретни хора, а към всички, сърбящи ги пръстите) :roll:
Лека Ви вечер от мен, отивам да лягам, че утре имам изпит за освобождаване от официалните :peace:

МнениеПубликувано на: Пет Мар 21, 2014 12:01 am 
Аватар

Моля те, не ми се прави на обиден, много пъти съм ти казвал в скайп каквото мисля, няма какво да се правиш на изненадан.
За изтрита от тебе тема става въпрос за темата "House of the Five Leaves", чак след това вече Гоку ти каза коя тема е редно да остава.

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Мар 21, 2014 6:14 am 
Аватар

Цитат:
Едит:
Цитат:
П.С. Аз така и не разбрах колко боли да ти се махнат 2-3 мнения

Т'ва 'що с толко дребен шрифт го пишеш, бе, претендентче? Срам те е да го видя ли?

Не, целта беше , че 1/3 от мненията ти трябва да се изтрити, но спориш за няколко мнения. Също забелязах, че на определени хора се обаждаш, а на други липсваш. Това само по себе си не показва ли нещо: точно същото, което твърдеше, че SonGoku прави с ВИП-овете. Резултата е изравнене с автогол.

Модераторството на г-н narutto е под всякаква критика, но дадените органи(модове и прочие тук) ще го накарат да си понесе последствията, защото нищо добро не е станало от денят, в който стана модератор.

П.С. Не мисля, че човек, които не спазва правилата има право да съди другите. Пример(ще помоля модераторите да го оправят, защото сигурно ще седи баят време, ако никой не се обади, но съм сигурен, че е видяно.)

KoP3Le7o написа:
The_Pretender написа:

Това не е ли буквален превод на името ми, Копеле? :D

За толкова имам акъл, затова е буквален! :lol:

Като го погледнете така няма нищо, но цитирането на предишно мнение с името на потребителя влиза в разрез с правилата на форума.

Ето го по-нагледно: Изображение

И в заключения ще кажа, че преди да поискаш промяна за нещо, първо погледни себе си и дали вината не е у теб или си част от нея.

Peace!

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Мар 21, 2014 11:56 am 
Аватар

Цитат:
Не, целта беше , че 1/3 от мненията ти трябва да се изтрити, но спориш за няколко мнения

Те го и тоя се обажда, без да е разбрал. Момче, моля те, ходи на лекар!
И айде рипортни ме за пореден път, че съм писал на английски или че си се почувствал обиден. =))
Ясно е, че не ме харесваш и при всяка удобна възможност гледаш някак да убедиш като че ли да ме баннат ли, не те знам какво целиш. =))

Цитат:
Като го погледнете така няма нищо, но цитирането на предишно мнение с името на потребителя влиза в разрез с правилата на форума.

Да, като го погледна така е в разрез с правилата...
Ама, фейс, 'що си скрил долното изречение, което е по правилата? =))
Нема такава шматка като тебе... :doh:

Цитат:
И в заключения ще кажа, че преди да поискаш промяна за нещо, първо погледни себе си и дали вината не е у теб или си част от нея.

Открих къде е проблемът, мерси, че ми помогна!
Много съм плашил модераторите и затова те не си вършат работата... :(
И впрочем ти за пореден път бълваш абсолютни простотии, че не съм погледнал себе си.
Ето гледай сам какво съм казал, миста' Антибастардо:
Цитат:
... 'щото съм си копеле и боклук)

Edit:
Цитат:
но в действителност ти си болен

Аз кога съм казал, че НЕ съм болен? Аз СЪМ болен, знам го, ходя и на лекар. :)
Затова като приятел ти казах и ти да се прегледаш. :)

Последна промяна KoP3Le7o на Пет Мар 21, 2014 1:22 pm, променена общо 1 път

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Мар 21, 2014 1:16 pm 
Аватар

По-прост от теб няма, наистина! Но то опира до акъла, не до прибързаните ти глупости, които ръсиш и времето, което губиш на модераторите. С прости хора като теб не се спори, ми се действа, докато се научиш, че тук не ти е кръчма или долнопробно заведение да ръсиш каквото ти падне без да мислиш. Говоря за цитата ти, че не е правилен. Нападките ти не са от вчера или днес- всички знаят за тях.

Аз не съм папарак, които постоянно следи мненията ти(както ти почти всеки път се обаждаш на мое мнение/тема дори и да няма общо с теб). Ако исках да те баннат, щях да започна да говоря с модератори и т.н.(нека потвърдят, че нищо такова не съм им писал или изтъквал), но не ми се губи времето с хора като теб. Защо ли? Един си отива и друг се появява. Вместо това е мисля, че е крайно време да се държиш като хората, не като хванат от гората.
Обвиняш другите, че са болни, но в действителност ти си болен.(освен ако не ти е в кръвта да се правиш на клоун пред всички, които те подкрепят, за да има сеир)

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Мар 21, 2014 2:11 pm 
Аватар
Feed you with a kiss

Много ми се искаше да не се намесвам, но вече не издържам психически от тая тема..
От предложение/дискусия се превърна в манджа с грозде и вече имам чувството, че KoP3Le7o просто иска да се заяжда.. Коментарите ти вече ми стават все по-воднисти и ако продължават така, колкото и да си прав в първия си пост, толкова повече си мисля, че предложението ти изобщо няма да бъде чуто..
В смисъл.. Все повече се отдалечаваш от реалната си цел. Накрая ще има ключ, кофа и никаква промяна ако продължаваш в тоя дух :/
И не го казвам, за да се заяда. Просто искам да ти посоча как изглежда отстрани.

traayo написа:
this is the dumbest fucking topic ive ever read my entire time on gaia ..
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Мар 22, 2014 4:02 am 

Цитат:
но вече не издържам психически от тая тема..

Защо изобщо се натоварваш тогава ? Или ти харесва :)

Цитат:
От предложение/дискусия се превърна в манджа с грозде и вече имам чувството, че KoP3Le7o просто иска да се заяжда..

Хубаво чувство имаш. Според мен това е основната цел, жалко само, че не им се получава толкова добре. snookie-то, ере и Logrus-a бяха много по-изобретателни в нападките си. Човек поне можеше да се посмее.

За мен най-лесното решение е да се закрие разделът, като останат само най-важните теми. Имаме достатъчно методи за комуникация.

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 3 от 4 [ 55 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]