Дата и час: Нед Сеп 20, 2020 1:45 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 5 от 23 [ 342 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Преглед на идните сезони
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 3:49 pm 
Аватар

O RLY

Съмнявам се дори фуджошитата да окачват нещо върховно от това заглавие...та ако очакваш скандализирани врясъци, едва ли ще ги получиш.

Братья Карамазовы
 Профил  

Заглавие: Re: Превю на идните сезони
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 10:40 pm 
Аватар

rurien написа:
^Не забравяй Free! :P :P

Не съм, просто реших да не се повтарям за него (понеже в темата му писах някакви неща) и за Monogatari ;D Абе като цяло ми се струва слабичък сезона, може би защото всички тези sequel-и не ги чакам да излязат.

itachiuchiha88 написа:
Бог прощава, Ибачи - не.
velush написа:
Къв е смисълът да трупаш уийб точки, щом в магазина не продават тигани или чаршафи с намаление за тях?
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 08, 2013 9:22 am 
Аватар

Danganronpa + Genshiken (Nidaime) и заради KyoAni ще гледам Free!. Всичко друго е meh.

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 08, 2013 9:43 am 
Аватар

SSJ Kisoso-chan, why you no watch Monogatari?

itachiuchiha88 написа:
Бог прощава, Ибачи - не.
velush написа:
Къв е смисълът да трупаш уийб точки, щом в магазина не продават тигани или чаршафи с намаление за тях?
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 30, 2013 5:51 pm 
Аватар

Понеже никой не пожела пръв да пише тук за есен 2013, ще взема да го направя аз.

Звучи като потенциален кандидат:

Aoki Hagane no Arpeggio - плакатът е отврат, но синопсисът звучи интересно. Води се Action, Sci-Fi и Seinen.

BlazBlue: Alter Memory - има интересен плакат и синопсис. Води се Action и Fantasy.

Galilei Donna - синопсисът е някакъв сюрреализъм. Може пък да е интересно.

Kill La Kill - като се има в предвид, кои са авторите (Trigger).

Kyousougiga - това трябва да се стегна и да му изгледам старите епизоди.

Log Horizon - по описание, историята е SAO рип оф... Ама това тук е на Satelight и на теория може да е по-човешка трактовка на същите теми.

Machine-Doll wa Kizutsukanai - това като история не звучи обещаващо, ама ще му хвърля един поглед заради керъктър дизайна.

Strike the Blood - звучи като пълна ретардщина, ама покрай ечито може да има някоя и друга тупалка.

Toaru Hikuushi e no Koiuta - това ще му се хвърли едно око, най-вече заради евентуалната връзка с филма Toaru Hikuushi e no Tsuioku и заради евентуалните авиационни каскади.

Tokyo Ravens - май е някаква шоненска тупалка с омниоджита. Ще се провери.

Абонамент:

IS: Infinite Stratos 2 - първи сезон беше отврат, ама някак го гледах заради битките (повечето от тях тренировъчни :sad: ).

ПП
Общо взето есенният каталог звучи толкова мизерно, колкото звучаха зимният, пролетният и летният.
Само едно заглавие вдъхва надежда.

Братья Карамазовы
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 30, 2013 7:44 pm 
Аватар
The No-Goodnick

Тепърва почна тоз сезон и почваме да коментираме следващия ли?
Ем... добре...
*отваря AniDB календара*

Aoki Hagane no Arpeggio: Ars Nova - По синопсисчето изглежда, че може да ми хареса и че може и да не ми хареса... от режисьора съм видял и хубави работи... ще се види...

BlazBlue: Alter Memory - Tried the game, might try this.

Diabolik Lovers - Гледайки другите анимирани неща на таз компанийка... т'ва не ми вдъхва доверие да ми хареса...

Freezing Vibration - Не. Първия сезон имаше само 1-2 хубави момента и т'ва му беше... I am not watching this shit, again...

Galilei Donna - Най-вероятно не... виждайки кой седи зад това, ме е страх какво може да се случва...

Golden Time - От създателката на Toradora... не съм голям почитател на Toradora... на т'ва му се мисли дали ще го видя...

Kill La Kill - Не е като режисьора да няма грандиозни неща зад гърба си, но... съмнява ме да е за мен :lol:

Log Horizon - "Original work: Touno Mamare", I'm in!

Machine-Doll wa Kizutsukanai - Мне... най-вероятно не е за мен... изглежда сякаш ще е някакво dramaramatastic...

Meganebu - um... нямам абсолютно никаква представа...

Nagi no Asukara - поглеждайки режисьора, това може и да е интересно

Non Non Biyori - Мангата изглежда добре, сигурно ще го видя.

Outbreak Company - "Original work: Sakaki Ichirou", мда, ще го видя.

Samurai Flamenco - Гледайки режисьора, т'ва ще трябва да се види.

Sekai de Ichiban Tsuyoku Naritai! - What the... I don't even...

Strike the Blood - Asura Cryin` и Dantalian no Shoka... мда, най-вероятно ще го погледна.

Tokyo Ravens - Изглежда сякаш може да е голяма весела простотия с екшън... I'm in :lol:

On a side note:
    Нови Ippo, IS, Kyousougiga и Yozakura Quartet

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 30, 2013 10:49 pm 
Аватар

Аз ще гледам само Кил ла Кил, но може пък в процеса да харесам и нещо друго на случаен принцип... :confused:

МнениеПубликувано на: Сря Юли 31, 2013 11:16 pm 
Аватар

Aoki Hagane no Arpeggio - хубаво резюме, арта изглежда покъртително зле с тоя постер и дизайн, ама ще го видим. Основно резюме+жанрове.
Captain Harlock - филм, ако се брои. Не съм гледал друго от поредицата, амa... damn, DAT CG...
Coppelion - average post-apocalyptic story, с meh-арт според постера... ще го видим.
Kara no Kyoukai ~the Garden of Sinners~: Mirai Fukuin - Gospel in the Future - не се и съмнявам, че ufotable ще го адаптират идеално.
Kikou Shoujo wa Kizutsukanai - steampunk, magic, art=me likes :D
Madoka 3 - пак филм, пак не знам броят ли се, иначе - просто понеже съм гледал ТВ-то, не че тръпна в очакване.
Nagi no Asukara - ако пък си имам идея защо съм го добавил тва... сигурно постера ми е харесал... А! Не, заради Кана Ханазава, по всяка вероятност.
Outbreak Company - изглежда лигаво и не особено смислено, но като видя корицата на някоя новела и не мога да му откажа.

МнениеПубликувано на: Пет Авг 02, 2013 8:09 pm 
Аватар

Айде и аз да си кажа:

Аниметата които ще следя със сигурност са:
Hajime no Ippo: The Fighting! - това ако го пропусна - не за бой, не знам за каквo съм
Kuroko no Baset 2 - и това няма как да не го погледна
Magi 2 - и с това продължавам смело напред
Samurai Flamenco - Oomori Takahiro какви почна да ги вършиш ;-; Започвам го само от очаквания заради пустия режисьор ^^;;;
Yowamushi Pedal - ще го гледам, даже мангата му следях и го намирам са симпатично

5 анимета - 3 продължения, едно оригинално и 1 адаптация по манга, която чета - oh well ....

Аниметата, които имат доста добър шанс да ги погледна, са:
Aoki Hagane no Arpeggio: Ars Nova - резюмето звучи добре и жанровете, но ще видим ...
Kill La Kill - това е на кантар, не знам каквp да очаквам и може би това е добре
Log Horizon - резюмето е много симпатично, но ако е само SАО-esque ... Но да, от друга страна комбото Satelight и Touno Mamare не звучи никак зле
Coppelion - Action, Dystopia, Post-apocalypse, Sci-Fi, Seinen - добре добре, пък и анимацията ще е на GoHands

Честно казано за тези 4 - не знам, но най-вероятно ще им гледам поне 1-2 епизода и ще реша или по-скоро ще забравя за тях тотално ^^'''

Аниметата, които евентуално ще погледна:
Nagi no Asukara - принципно харесвам P.A. Works, но дали ще го погледна е отделен въпрос
Kakumeiki Valvrave 2 - не съм фенка на първия сезон, само мехите си заслужаваха и честно казано е на кантар дали ще изгледам втория сезон (а и едва добутах първи)
Pupa - това ще го гледам само, защото се очертава да е gore, а съответно трябва да съм в насторение за такива неща
Dia no Ace - другото спортно аниме на сезона, но не знам защо не го очаквам с нетърпение
Gundam Build Fighters - it's a Gundam, sorry folks ;-;

От тези 5, най-вероятно ще погледан само първите епизоди и то избирателно (Gundam! ° това не е избирателно x3), или по коментари или по не знам и аз още какво. Може заради някое сею - макар че още не съм ги проверила. Мноооого под въпрос ...

Аниметата, които ще погледна в краен случай:
Diabolik Lovers - биши, биши ... ама а де!!!
BlazBlue: Alter Memory - не знам защо, но японците не се справят кой знае колко добре в адаптациите на игрите, ще му дам шанс ако имам мноооого свободно време и нищо друго нямам за гледане
Golden Time - от създателката на Торадора - не звучи зле, но не ме впечатлява
Tokyo Ravens - това като BlazBlue - само че новела и мдам, много момичета на постера
Yozakura Quartet: Hana no Uta - на това някога му гледах първи сезон, после не съм го хващала ама кой знае
Strike the Blood - meh, но понеже се замислих го слагам в списъка на най-малко вероятните xD

Имам чувството, че съм се абонирала за всички анимета с бишита - така че ще, не ща - първи епизод на Diabolik Lovers ше трябва да се пусне иначе фенгърълското ми сърце няма да издържи xD

Останалите ще ги пусна да се теглят само при наистина хубави коментари от избрани люде x3

PS Заглавията, което не съм споменала няма да ги гледам или поне не знам за тяхното същесвуване и няма как да съм решила ;D
PS2 Списъкът не е окончателен и ще има pазмeствания в крайния си вариант, но това едва като започне сезона ^^

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Авг 02, 2013 11:28 pm 
Аватар

От горния списък май си харесах Коппелион, всичко завършващо на -лион трябва да се гледа =))

МнениеПубликувано на: Съб Авг 03, 2013 12:13 am 
Аватар

Аз някак останах с впечатление, че Gundam Build Fighters няма да е с истински Gundam-и, а с пластмасови модели на такива =))

Та ако съм прав си е за скип.

Братья Карамазовы
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Авг 03, 2013 12:51 am 
Аватар

^
То ще е такова почти със сигурност, но първи епизод ще се свали и изгледа, защото анимето има Gundam в заглавието :lol: Освен описанието, което си го казва в прав текст, в Анидб са сложили текст Proxy Battles xD

бтв Странно защо мехите на постера изглеждат в цял ръст О-о Strange indeed >.<

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Авг 03, 2013 10:16 am 
Аватар

Хмм и аз да кажа няколко думи за есенния сезон.

Aoki Hagane no Arpeggio: Ars Nova- трейлъра беше интересен, ако направят морските битки както трябва, ще бъде супер.

BlazBlue: Alter Memory- не знам каква история ще направят по екшън игра, но ще се види.

Freezing Vibration- първия сезон беше на средно ниво, да видим втория как ще бъде.

Gundam Build Fighters- 100% съм сигурен, че ще бъде комерсиален боклук за Gundam фигурките.

IS: Infinite Stratos 2- първия сезон беше хубав с красив арт, да видим какво ще направят в втори сезон.

Kakumeiki Valvrave 2 - продължение на фейла от Октомври, не чакам нищо особено.

Kill La Kill - анимето ще бъде от авторите на TTGL, но надали ще има същия ефект, като TTGL.

Kuroko no Baske 2 - Още една доза епичност.

Log Horizon - много ми мази на пародия, но ще се види.

Samurai Flamenco - :?: :?: :?: ще дам шанс за 2-3 епизода, да видим какво ще излезе.

Strike the Blood - аниме с вампири и свещени оръжия ? Повечето от тях са боклуци, да видим от това какво ще излезе.

Tokyo Ravens - просто нямам думи какво да кажа за това.

Yozakura Quartet: Hana no Uta - защо ще гледам това и аз не знам.

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 01, 2013 10:32 am 
Аватар

Изображение

пресен

also, winterv0
http://atxpieces.files.wordpress.com/20 ... nterv0.jpg

Nisekoi от Shaft, this has a nice ring to it )¦3

itachiuchiha88 написа:
Бог прощава, Ибачи - не.
velush написа:
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 01, 2013 4:26 pm 
Аватар

Kyousogiga (оооо да... няма да забравя как му се кефих на предишните сезончета), Infinite Stratos 2 (още се чудя...), Log Horizon, Ippo 3 (най-сетне!), Kuroko no Basket, Diamond no Ace (много спортни бре), Gingitsune (трейлърът ме грабна), Phi Brain 3, Yowamushi Pedal, Magi 2, Strike the Blood, BlazBlue, Copellian, Valvrave 2, Kill La Kill и Pupa, като най-големи очаквания от изброените имам за Ippo, Copellian и Pupa, пък да видим. Пфу, отново се събраха сума ти заглавия, смятах идния сезон да го карам по-полека, като си избера 4-5, а то пак стана шведска маса.

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 5 от 23 [ 342 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]