Дата и час: Вто Ное 13, 2018 11:21 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 12 от 14 [ 201 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: 7 години AnimeS-bg.com - 28 юли - Интерпред + отзиви
МнениеПубликувано на: Пон Юли 30, 2012 10:20 pm 
Аватар

Bastor написа:
Просто ми е странно, когато уж мъж, пък хленчи като малко момиченце и то във всеки свои пост.
Мен са ме учили, когато имам проблем да отида и да го реша.

На мен пък ми е интересно къде хленча... о да може би, защото съм казал отрицателните страни и виж това е хленчене, сигурно е това. А проблема е? Има мод на сухо и се заяжда с потребител, а Bastor? Удари си една и нямаш проблеми. Ако говориш вече за нещо от друго естесво може пък да си го кажеш в прав текст.
На мен пък ми се губи логиката мод да се държи по този начин с потребител. Все едно потребител да преследва админа и да му обяснява, че постовете му са безмислени и са спам.
Аз пак се повтарям, защото и на мен ще ми се изгуби защо Bastor се държи като разглезено дете.
Ивента беше готин, аз се забавлявах, тортата ми хареса повече от предни години, но имаше няколко организациони необмислености, най-големата забавянето с пускането на зрителите (Това се случва на всякакъв вид събитие, където има регистрация и точно фиксирана програма. Разликата е, че на други събития, като тези, които аз съм организирал, слагаме 30 минути за регистрация.).

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2012 12:02 am 
Аватар
Модератор

^ Повтори каквото ти написах, но по мой адрес и каквото написа в предишните си постове. Имаше ли смисъл изобщо да пишеш нещо? Просто да добавиш детински нападки. :lol:
Ето извадка. Станаха четири неща, но все пак забавни.

1. Той се забавлява!
dream_dragon написа:
Ивента беше готин, аз се забавлявах,

dream_dragon написа:
Беше прилична работата. Отидох без очаквания и все пак беше весело

2. Тортата...тортата...
dream_dragon написа:
Тортата беше прилична на вкус, въпреки, че Миската малко некадърно я наряза.

dream_dragon написа:
тортата ми хареса повече от предни години

3. Охо! Цели три поста за опашките

dream_dragon написа:
, но имаше няколко организациони необмислености, най-големата забавянето с пускането на зрителите

dream_dragon написа:
Най-зле беше работата с входо... Сериозно ли 15-20 души трябаше да се точим двайсетина минути за ен съм от събитието.

dream_dragon написа:
Няма как това да е извинение - вие сте организаторие. 3 часа сте имали.

4. Той организира!

dream_dragon написа:
Аз също съм подготвял ивенти и не смятам, че 3 часа са недостатъчни, за да се организирате за посрещането.

dream_dragon написа:
Разликата е, че на други събития, като тези, които аз съм организирал, слагаме 30 минути за регистрация.).

Относно 4. - сигурен съм, че логистика по това да събереш и трите свои плюшени играчки, които все още не са се опитали да си прережат пухените венички, е била също толкова, ако не и по-сложна от 500те души на входа. Да живее Spirit of dream_dragon rofl

Спирам да ти чета постовете, че с такива мамини златни като теб се говори само на живо.

Истински мъж, когато има проблем отива и казва, че има проблем, а не после да се обяснява като нае*ан.

Хващаш ножа и отиваш да помагаш с нарязването. Не е далече от ума а?

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2012 12:46 am 
Аватар

Ето още мaлко снимки: http://hdbox.bg/users.php?cat_id=1492

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2012 1:01 am 
Аватар
Spamoza Vulgaris

gee, guys, не се ли научихте за 7 години, че Драма дракона отива, вижда, кефи се тихичко в някой ъгъл и след тва раздува цялата история в интернет до неузнаваеми размери?
Leave it be

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2012 1:02 am 
Аватар
Forsaken Failure

Bloodys написа:
Ето още мaлко снимки: http://hdbox.bg/users.php?cat_id=1492

Рядко епик снимки :hotl:

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2012 9:44 am 
Аватар

Защо въобще му обръщате внимание на дракона... На който не му харесва да не идва... на тези, на които ни хареса... ще се видим и догодина... :rocknroll:

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2012 11:39 am 
Аватар

Абе модераторите сте жалка работа. Това, че сте някакви в този форум не ви прави големи по принцип.
Има и друго, но ще го оставя сами да си мислите какво. С това отношение форума ще умре още повече.

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2012 12:04 pm 
Аватар
Мародераторче

Местоположение: Kame House: Where the beaches are fine, and the bitches are finer.
Minato написа:
Защо въобще му обръщате внимание на дракона...

Защото всички тайно му завиждат...I mean, he's the man, man.THE MAN!
Такъв ерудит се среща веднъж на стотина години, може би и повече.За Бога, той е организирал събития.Предполагам е участвал и в телевизията, както и е бил жури на Мис Карлуково,изобретател на dream_dragoning*, организатор на гей парада в Шопия и собственик на база за езда на еднорози.Може би е управител на някой наистина важен водопад в момента, докато през свободното си време спасява бедни сомалийчета от глад и снима за National Geographic.
Хората не могат да сдържат огромната си, всепоглъщаща завист, само при споменаването на ника на този ... всемирен кумир.

бел. авт
dream_dragoning е безмисленото попълване на празни полета в случаен форум с думи, намекващи преживяна травма- например кастрация.Характеризира се с липса на съдържание в самия текст, който бъде ли заменен със случайна комбинация от думи и препинателни знаци, не би загубил значението си.
Не трябва да се бърка с faggoting, макар да се приближават по ефект над аудиторията.

dream_dragon написа:
Абе модераторите сте жалка работа. Това, че сте някакви в този форум не ви прави големи по принцип.
Има и друго, но ще го оставя сами да си мислите какво. С това отношение форума ще умре още повече.

Ииии току-що спечели голямата награда.Честито! :D

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2012 5:39 pm 
Аватар

На мен РД-то ми хареса много :3 -косплейърите се бяха постарали много и бяха супер-
Вярно е, че имаше 1-2 недостатъка, като влизането, ама това са дреболии
Браво на организаторите
Догодина пак :thumb:

God, I'm so crazy, baby
I'm raisin' hell all over town.
I need you to come here and save me.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2012 8:12 pm 
Аватар

Такам...за първа година отидох и ми се видя добре (като знам какво е било миналата година...).Към 12ч. вече бях вътре и пуснаха билетчето ми в урната за косплеъри...

Поздравих, когото познавах и седнахме да погледаме от четвъртия ред някъде...Преди коспеят, обаче вече ни бяха заели местата >___> и се настанихме на земята пред фотографите и зад OH GOSH ТАЗИ БАБА :shock: Не се спря да снима...Вентура и този Водният зъл гений(забравих името на героя) щяха да ме стъпчат...КАКТО И ТАЗ БАБА, бе....
Браво на косплеърите.Добре се бяха подготвили, а и сега като гледам снимки от подготовката им = пълна промяна :D Сценките също ми харесаха~ :thumb:
Цял ден бях само на вкусната торта, до която успях се добера (и то с голямо парче :D и то май благодарение на Миската ^-^). Нищо не спечелих от томболата, ofc. На лимбото стигнах напред, но ми беше адски трудно да се накланям с тази пола О.О''' и като свалиха на 50-60см вече реших да се откажа xD Не успях да поиграя в гейм залата -.- Погледах малко Game of Thrones, поснимах се
, насам-натам и то взе, че свърши. :confused:

Дръжте така нивото! ^w^

I forgot to mention...OOP OPP OOPOPOPA GANGNAM STYLE~ :rocknroll:

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2012 8:28 pm 
Аватар
Ecchi Warrior

Направих огледало на всичките снимки и клипове, които са постнати вече в темата. (с изключение на фейсшит галериите...)

http://temp.belgarionbg.info/Animes_RD_2012

В папка снимки може да намерите и архива на Zakero >> http://temp.belgarionbg.info/Animes_RD_2012/snimki/Zakero.zip, който до сега не е споделил снимките си ;)

--
Аз продължавам да се боря със снимките си. Имам сериозен проблем с компа си, който прегрява зверски и ми бие сини екрани и рестарти нонстоп :headbang2:
Бях с надеждата че ще приключа тази вечер, но боклука този път успя дори да ми прецака дузина кадри, та възстановявах от бекъп. Шибана работа :headbang2:
Утре ще стана в 6 сутринта, белким хладината по това време е достатъчна, за да удържи на едита...

_________
_______
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2012 8:58 pm 
Аватар

/извинете предварително, но не посмях да прочета флеймовете /а.к.а. голяма част от отзивите//
Коя беше PC играта и кой спечели?

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2012 10:03 pm 
Аватар
Модератор

Star Craft 2
http://www.teamliquid.net/video/streams/Giantt
Qntek Giantt

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2012 7:23 pm 
Аватар
Ecchi Warrior

Ето го и дългия ми пост :)

За пръв път тази година успях да си намеря директна връзка, та прескочих потенциалните фалове в транспорта, които за малко не ме прецакаха миналата година :)
Но пак си ги имаше вълненията. Бях си купил билета няколко дни по-рано и си цъфвам нали на гарата в 5;45 и по едно време вместо автобус идва микробусче с 20 места :pokey: . Центрирах се първи вътре та се подсигурих, но 8 човека също с билети не можаха да се качат...
Закъсняхме близо 20 минути, защото шофьора се караше с тях. Естествено за да навакса загубеното време средната скорост на смотания бус бе близо 110км/ч. като на 5 пъти идиота почти ни уби. Предприемаше изпреаварване на тирове срещу адски насрещен трафик - разминавахме се средно на 4,5 метра с насрещните коли все в последния момент преди да се изтеглим нацяло в нашата лента... :bash:

В крайна сметка вместо в 9;10 пристигнахме в 8;45 =)) Докато се търсехме с Фатз се засякох и с Дада, Ели и Фиби. През това време ми звънна и Закеро, та изчакахме и него. Тръгнахме заедно но се оказа, че плановете ни леко се разминават и още на първата спирка се разцепихме, хаха.
Те се засилиха към Интерпред а аз, Фатз и Закеро тръгнахме към хотела ми, че трябваше да си взема ключа за стаята. Нещеш ли се оказа, че трамвая, който ни трябваше никакъв го нямаше та се засилихме като бесни пеша. След близо 40минути олимпийски ход стигнахме. За късмет се оказа, че имаше вход за метрото на няма и 50метра от хотела, та закъсняхме само 10на минути. Не че имаше значение предвид половинчасовото генерално закъснение на графика =))

Видях се с доста стари познати, но новите лица ми дойдоха в повече. Сякаш над 90% от хората не ги бях виждал никога о.0

Тук мислех да коментирам програмата елемент по елемент но нещо ме домързя, та ще посъкратя нещата :D

Вестта за издаването на мангите в България беше супер, но с тая презентация след това убихте ентусиазма на хората ;)
Тези, които се интересуваме от страната отдавна си следим тези неща и сме в час с материала, та макар и интересна не бе особено впечатляваща.
От друга страна половината зала бе пълна с хора очакващи екшън и тези 105 слайда Х 30минути им подействаха като студен душ.
Мястото и в програмата трябваше да е накрая, като заключителен елемент укрепващ сериозността на събитието, но не би :) А ако беше хората щяха да я изслушат с удоволствие ;)

Косплея макар и кратък (спрямо това, на което се надявах) бе повече от приятен и задоволителен. :))) Сценките бяха доста успешни. Диабло косплея и този на Ейс Вентура ме изненадаха, но добавиха х10 повече фън към всичко. В някои сценки на моменти имах чувството, че озвучителя леко тролва =))
А дали е било така или не вероятно ще остане мистерия, но това не промени ни най-малко веселото настроение обхванало всички ни :)

Томболите, ах тези томболии!!!1! 1842 3061 **** се набиваше в мозъка като мантра от тибетски храм хахахах =)) Доста време се чудех защо не пуснахте музикален фон докато се раздаваха наградите, нейсе поне някой се сети на третото голямо :)
По мое мнение тези томболи предвид обема на времето, което отнеха трябваше да се разцепят на поне два пъти по-малки времеви сектора - така макар и по на често нямаше да се натрапват толкова ;)
Имаше и няколко изключително забавни момента с тия награди, особено един от който още ме напушва на смях като се сетя. Става въпрос за онова дете, което забърса награда за възрастен и закова водещия с адския лаф по повод опита му да подмени наградата с коректната =))

Тортата ми обра точките в с вкуса си, ммм ;P
Не можах да повярвам колко хора обаче се нароиха да си хапнат. Уви липсата на опит в разпределянето на сладкиши на скъпоценните ни Мистър и Мисис Анимес доведе до леко кофти момента близо 50на човека (а може би и повече) да останат без възможност да опитат тортата. Но им е простено де, тя така или иначе нямаше как да стигне за всички дори и ако я режеха на по 1кв. сантиметър XDD
Поне последните забърсаха от карамелизираните стъкларии :3

После пак с тия томболи малеле... =)) Идеята за раздаването "който пръв си хване за него си остава" ме попиля от смях =)) Хората се тълпяха а ла like... OH MA GOD, GET ALL THE FOKIN GOLD SH*T FLYING IN THE AIR O MA GAD!!!1!" Дори успяха да ме прегазят на няколко пъти =)) =))

Междувременно в страни от главната зала течаха гейм евентите, но аз като класически не-геймър ги пренебрегнах в името на по-интересните за мен събития ;)
Все пак на излизане минах да огледам. Хората цъкаха на хубави компчета с големи екрани, имаше и проектор за който съжалих, че съм пропуснал шанса си да погледам но нейсе, вината за това си е моя :)

Дойде ред и за снимките. Може да намерите архива с моите тук >> http://temp.belgarionbg.info/Animes_RD_2012/snimki/belgarion.zip

По повод кофти качеството на масата - залата бе с ужасно осветление и сапунерката ми не можа да се справи въпреки усилията ми и яко бърниканите настройки през хакнатия фирмуер. Каквото съм успял да снимам - това е :)
Също така искам да се извиня за забавянето, но идеята ми бе с пост обработка да ги просветля, изчистя и сатурирам. Уви след 4 дни битки с компютъра се предавам и ги качвам в суров вид. Просто не можах да преборя рестартите. Всичко което ми натовари компа на 100% (а лайтрума го прави) събаря системата с моментален припадък. :huff: Жегата го побърка тотал :headbang2:

В случай че някой не е догледал мирор на всички останали има тук >> http://temp.belgarionbg.info/Animes_RD_2012

пп. Късно се усетих, че мога да направя и клипчета, но така или иначе имаше доста хора с профи камери до и зад мен, та сметнах за ненужно да се престаравам и аз ;P

_________
_______
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Авг 02, 2012 12:17 am 
Аватар

Знам, че малко късно вече да изкажа впечатленията си от събитието, затова искам само да благодаря на любезните каки и батковци, които ни научиха да играем на Го. Бяха доста мили наистина. :blush:
Също много искам да споделя колко секси фигурка на Гаара получих (с 6-ти пръст и израстък на крака). :D
Абе беше си супер! :wink:

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 12 от 14 [ 201 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]