Дата и час: Сря Ное 21, 2018 9:34 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 1 от 3 [ 39 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Path of Exile (Free to Play)
МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2012 10:34 pm 
Аватар

Изображение

Developer: Grinding Gear Games
Platform: PC (Windows)
Genre: Action RPG
Modes: Multiplayer (online only)
Status: Free to Play
More Information: Official Site, thread at NeoGAF

About the game написа:
Path of Exile is an online Action RPG set in the dark fantasy world of Wraeclast. We're a small independent team of hardcore gamers based in New Zealand and have created Path of Exile as the game that we'd want to play ourselves. It is designed around a strong barter-based online item economy, deep character customisation, competitive PvP and ladder races. The game is completely free and will never be "pay to win".

Горещо препоръчвам на хората разочаровани от Diablo 3. Разгледайте тази тема за трейлъри, както и по-подробно инфо относно самият свят, класовете, skill, currency, end-game map, league и PvP системите ...

Последна промяна Wind_Falcon на Пон Яну 21, 2013 2:59 am, променена общо 11 пъти

Заглавие: Re: Path of Exile (Public Stress Test Weekend July 27-29)
МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2012 11:35 pm 
Аватар
Модератор

Skill дървото в тази игра е ОГРОМНо....wow....

МнениеПубликувано на: Вто Юли 24, 2012 3:36 pm 
Аватар

Местоположение: Second star to the right, and straight on till morning
потвърждавам го :thumbsup: + атмосферата е доста добра - точно толкова мрачна колкото би трябвало да бъде в един свят където властват мрачни сили и ти си нужен да оправиш нещата :)

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 4:41 am 
Аватар

Beta weekend-ът започна, сега е момента който иска да я пробва, пак повтарям, няма да съжалявате.

МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 9:11 am 
Аватар

И аз я почнах. Минах Act I, харесва ми за сега, ще видя до края на уикенда какви ще са впечатленията ми.

МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 6:12 pm 
Аватар

Още един интересен елемент който забравих да спомена в 1вия пост, играта е разделена на игрални "модове", под формата на Leagues които си избирате когато за първи път създавате героя си. Разбира се за момента има само Default и Hardcore Leagues, като герои от едната лига не могат да взаимодействат по какъвто и да е начин с друга (има и един Legacy League който е нещо като грейвйард на герои от много стари патчове на играта).

Интересното е че на Hardcore ако умреш не губиш героя си, а те киква във Default лигата.

Също не мен много ми харесаха състезанията които огранизират. Мисля че всеки weekend има така наречения 2 hour race, започват се нови герои в лига само за този евенр (тоест неможете да си напълните героя с предмети от главния ви персонаж) и за тези 2 часа стигата докъдето успеете, който левел можете и т.н. и се класирате с останалите участници в състезанието, като за топ играчите има награди под формата на уникални предмети и/или транзакшън пойнтс.

Интересно съсзтезание имаше когато изпробваха концептът на Cut-throat лигата - лига в която могат играчите един друг да се убиват и да си взимат предметите, като пак се опитват за определено време да стигнат възможно най-напред с най-висок левел и прочее.

Има и двуседмични Hardcore състезания на същия принцип.

Повече за лигите - http://www.pathofexile.com/leagues/

МнениеПубликувано на: Пет Авг 03, 2012 5:43 pm 
Аватар

Пиша се FerdolOne и почти минах Act 1. :) Скучничко е като ми се налага сам да си бия. :lol:

10$ worth it.

МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2012 7:48 pm 
Аватар

Играта още в зародиш намирисваше, че ще изрита диабло в задника. Преди няколко месеца спечелих ключ и я пробвах и доста ми допадна. Damn this skill tree is awsm. Неодавна бях получил допълнителен ключ и може би още си ми седи. Ако има желаещ съм насреща да дам (ако още върви с ключове). Също така като минеш актовете и те пуска отначало с по-голяма трудност, в моя случей такава трудност ,че с един шамар половината ми hp заминаваше.

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2012 8:57 pm 
Аватар

Всъшност скил дървото не ме впечатли чак толкова- вярно изглежда огромно но това е понеже всички скилове са там а някой да си по скоро class specific. Дефакто правят нещо подобно на дърветата в Titan QUest само че изглежда по-голямо.
Обаче идеята им с лигите е ммнного добра, не само добавя replayability, ами и възможност за интересни състезания, до колкото четох дори самоделни такива (плащате някаква такса и с приятели си правите ваша лига). Също ми харесаха уменията и сокетите и дори без да ползваш умение можеш да му дигаш нивата но все пак трябва да си го екипирал.
Все още не съм сигурен относно търговията- това че няма валута не ми харесва но може да е за добро

МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2012 3:39 am 
Аватар

Точно това че няма валута е много добре.

По форумите дивелъпърите казват че ще има и специален трейд скрийн (сега се пускат не земята итемите, още не съм срещнал човек който се е опитам да ме играе), както и че ще може да се купи специална страница за сташа която ще е за трейд - каквото си сложил в нея, всеки ще има някакъв начин да я погледне и да си хареса нещо от нея и да се разберете за размяна (а може и ти да харесаш нещо от неговата страница примерно).

Мисля че и някакъв трейдинг хъб че ще има, но не съм сиугрен, нито в детайли какво ще представлява.

Определено играта се очертава милион пъти по-добре от D3.

И това за дървото не го разбрах. Class specific? При положение че всеки клас може да се играе по какъвто искаш начин?

МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2012 4:30 pm 
Аватар

Прав си малко неточно съм се изразил. Вярно е че всеки клас може да се играе както се иска ама ако искаш да хвърляш огнени топки не почваш войн. До колкото разгледах дървото всеки клас почва най-близко до това което би трябвало да прави т.е Можеш да направиш реъйнджър да съживява гадове- ама ще изгубиш сумати нива в + сръчност. Затова и малко не виждам смисъл да има Дуелист Рейнджър и Шадоу. Това е моето мнение след 5-6 часа игра, в интерес на истината не отделих чак толкова време да разгледам дървото така чеможе и да бърккам някъде

МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2012 6:11 pm 
Аватар

Погледни във форума на всеки клас подфорумите какви неща измислят и ми кажи пак тия глупости. Принципно все още балансират дървото, защото наистина го има елемента където голяма част от билдовете инкорпорират едни и същи key stone-ове, но GGG работят именно над това в последните пачове + class identity.

Заглавие: Re: Path of Exile (Public Stress Test Weekend September 14-1
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 13, 2012 2:46 am 
Аватар

Този уийкенд има нов Public Stress Test - http://www.pathofexile.com/publicweekend/

Заглавие: Re: Path of Exile (Free to Play)
МнениеПубликувано на: Пон Яну 21, 2013 2:42 am 
Аватар

Играта влиза в open beta от сряда.

Последна промяна Wind_Falcon на Пон Яну 21, 2013 2:13 pm, променена общо 1 път

Заглавие: Re: Path of Exile (Free to Play)
МнениеПубликувано на: Пон Яну 21, 2013 12:57 pm 
Аватар

Местоположение: Second star to the right, and straight on till morning
Така е :) вече започвам да си мисля build за witch :D Вероятно първият ми герои ще е нещо тип summoner :hmm:

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 3 [ 39 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]