|
Дата и час: Пет Фев 07, 2025 2:49 am
|
Виж темите без отговор | Виж активните теми
|
|
|
|
Автор |
Съобщение |
|
Заглавие: Re: Имат ли права животните? Публикувано на: Вто Дек 20, 2011 9:52 pm |
cikocik |
|
|
Регистриран на: Нед Окт 24, 2010 11:39 am Мнения: 14
|
Един човек преди ми каза ,че маимуните са създадени за да ни забавляват. По тази логика тои е създаден за да забавлява този който има повече акъл от него.
|
|
|
|
|
|
Заглавие: Re: Имат ли права животните? Публикувано на: Съб Юли 07, 2012 1:02 pm |
|
Foe_ |
|
|
Регистриран на: Нед Апр 19, 2009 11:22 pm Мнения: 248
|
cikocik написа: Един човек преди ми каза ,че маимуните са създадени за да ни забавляват. По тази логика тои е създаден за да забавлява този който има повече акъл от него. смятай ... гъзее ти чак сега ли го разбра ? Разбира се,че по-глупавият ще служи за развлечение на по-умният,това е елементарен гъдел и начин да се почувстваш нещо повече,да накараш някой да изпълни твоята воля,като същевременно си мисли,че го прави за себе си.Така че айде стига сте писали на рандом глупости,ама почнете да мислите малко !
_________________
|
|
|
|
|
|
Заглавие: Re: Имат ли права животните? Публикувано на: Сря Сеп 05, 2012 6:29 pm |
|
lovelyangel666 |
|
|
Регистриран на: Вто Апр 10, 2007 5:01 pm Мнения: 5243 Местоположение: Outer Heaven
|
Първото и основно правило на едно животно е да е вкусно.
_________________
A demon's right hand. A god's left hand.
itachiuchiha88 написа: Бог прощава, Ибачи - не. velush написа: Къв е смисълът да трупаш уийб точки, щом в магазина не продават тигани или чаршафи с намаление за тях?
|
|
|
|
|
|
Заглавие: Re: Имат ли права животните? Публикувано на: Сря Окт 03, 2012 4:45 pm |
|
~wakashimazu~ |
|
|
Регистриран на: Съб Сеп 19, 2009 8:06 pm Мнения: 438 Местоположение: Hogwarts
|
WrathOfGod написа: И.е. яжте си месце, пийте си лекарства на животинска основа и т.н., но недейте да убивате и малтретирате животни, само защото сте яка тупалка. totally agree не права, който те да търсят, не да имат право на адвокат, свобода или каквито и да било глупости, а по- скоро ние съзнателно да ограничим останалите хора от безобразията, които правят заради лудост, комплекси, желание за надмощие, дезинформираност или пълна липса на култура или възпитание ..
_________________ ▫衛。
▫世▫ ※
|
|
|
|
|
|
Заглавие: Re: Имат ли права животните? Публикувано на: Сря Ное 14, 2012 1:39 am |
|
snookie |
|
|
Регистриран на: Сря Юли 11, 2007 11:47 am Мнения: 7852 Местоположение: Deep inside within my head.
|
Хората нямат права, па камо ли животните. Правото е нещо, което човекът си е измислил. Само че като много други негови измислици, и правото е недомислено.
_________________
Bastor написа: Силно под нивото си ми момче
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Вие не можете да пускате нови теми Вие не можете да отговаряте на теми Вие не можете да променяте собственото си мнение Вие не можете да изтривате собствените си мнения
|
|