Дата и час: Пет Апр 10, 2020 9:16 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 40 от 45 [ 675 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 45  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Как реагират вашите родители и приятели като гледате ани
МнениеПубликувано на: Пет Юни 04, 2010 4:47 pm 
Аватар

Аз си гледам аниме, нашите като влязат в стаята вземат квото им трябва, правят квото правят и заминават, никога не са ме питали защо го гледам, какво е и т.н. Само се опитвам да избягвам сцените с целувки, прегрътки, само момичета в кадъра и най-вече пантсута :lol: Да не кажат нещо (макар, че ме съмнява) Хентая ... само в нета го гледам и не са ме виждали (тук-таме веднъж в месеца да изтегля някой доуджин, който или го изтривам още докато съм на компа или старателно го скривам в World of Warcraft папката. Даже и имам парола на акаунта ми, пък брат ми рядко се рови в нещата на компа, тъй като играе на лаптопа на майка ми. Компа почти само аз го ползвам вече. С две думи, майка ми е - разбран човек - а пък баща ми ... не знам за него. :lol: Колкото до приятелите ми - има един, който гледа Наруто ама само него, друг го гледаше по-рано, но вече не. Казва, че е детско. А за тея в сегашния ми клас - не бих им казал, че гледам аниме. Ще кажат, че съм бебе, смотан съм и т.н. Защото, разбирате ли, те са "пораснали" като пушат, пият и се правят на отворени (което много дразни). В крайна сметка, за тея неща мога да говоря само тук и с някой-друг по скайпа.

МнениеПубликувано на: Пет Юни 04, 2010 7:36 pm 
Аватар

такааа дайте съвет с кое аниме да зарибя наще за претпочитане с бг суб и бес псувни,мислех за уан пийс ама то е такова.....
яко ама така направено по детски

МнениеПубликувано на: Пет Юни 04, 2010 8:14 pm 

1.) Monster :arrow:
2.) Mushishi :arrow:

Ако са настроени да се пробват, няма начин да не ги харесат. Достатъчно съдържание има за попиване и като за начало са отправени към по-възрастна аудитория.

Последна промяна ExcHyper2 на Пет Юни 04, 2010 8:16 pm, променена общо 1 път

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юни 04, 2010 8:15 pm 
Аватар

viewtopic.php?f=6&t=5344

Тая тема не седя за украса.

Цитат:
Evility написа:
Тоя сигурно е бил от школата за Болни Екземпляри, Лишени от Граници, Абстрахиращи се от Разумното, Идейни и Обиграни в Насилието, съкратено БЕЛГАРИОН... :lol:
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юни 27, 2010 9:11 pm 
Аватар

Наште не знаят, че гледам аниме и нямям намерение да им казвам :D

МнениеПубликувано на: Пон Юни 28, 2010 11:02 pm 
Аватар

хах майка ми кат седна да гледам аниме и се цопва до мене и зяпва монитора едно такова съсредоточено и почва да ме разпитва за историята и героите, а пък брат ми само крещи : " Ставай ма како времето ти изтече докато ги гледаш тия анимета" :D

МнениеПубликувано на: Сря Юли 07, 2010 4:08 am 
Аватар

Ами някои ме базикаха че гледам анимациики,а на други им се хареса и те почнаха да гледат :)

RAINBOW

===============================
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 07, 2010 12:29 pm 
Аватар

*Anime~Girl* написа:
Наште не знаят, че гледам аниме и нямям намерение да им казвам :D

+1 :lol:

МнениеПубликувано на: Сря Юли 07, 2010 6:40 pm 
Аватар

My parents do not know about this %^$£ :dontknow: , my friends do not give a %^$£. :onegai:

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 07, 2010 7:07 pm 
Аватар

Сериозно, какво толкова всички се чудете в коя миша дупка да се скриете... Всичко живо около мен знае и или им е все тая или дори гледат (било то и малко). Взимайте пример от gl2dn00b, който например гледа еччита у тях с широко отворена врата на стаята и родители минаващи често от там. Аз лично съм почти същия, само дето сдържам малко голотата, иначе майка ми хвърля странни погледи, които ги прави когато се и гледа някои по-разголен филм, с други думи, значение няма дали ще е аниме или не...

П.С. Да не говорим, че майка ми дори я зарибявам по разни по-криминални/мистерии.

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 10, 2010 7:03 am 
Аватар
TokiSubs

Ами нашите знаят, че гледам аниме. Един път нямах нет и бях пуснал Диснито(не, че там дават анимета, но....) и даваха Тотали Спайс :shock: та нали гледам го и по едно време майка ми сяда на дивана и почва тя да се заглежда и се смееше на някои сцени. За аниметата, като гледам Наруто всеки четвъртък, като че ли майка ми има някакъв навик се да ме вика за нещо, но аз и викам: Никой да не ме безпокои като гледам Нарутооооооо. И нищо не ми казва. После като си го изгледам еп-а отивам да видя за какво ме е викала, и ми вика: Еййй, толкова ли беше важно т'ва Наруто. Баща ми - първият път когато ме видя да гледам аниме вика: А, тия са като истински хора(тогава гледах Наруто) и аз му казах: да това е аниме и т.н. зех да обяснявам, а той вика: добре, добре, айде аз излизам, че имам работа :D
Барат ми - хммм ами той много пъти ме е виждал да гледам анимета, но нищо не казва. Ноооо един път бях пуснал Блийч и той нещо се загледа и взе, че му хареса. 2-ри случай с брат ми: Бях си записал на един двд диск Tenjou Tenge и тамън пусках първия епизод, а той хоп настани се на дивана и започна да гледа с мен, по едно време майка ми се прибра и нещо взе да се кара, че не сме си почистили стаята и ние се изнесохме от хола и отидохме в децката стая, а аз пуснах Tenjou-to на компа и продължихме да гледаме, изгледахме го до 6-ти еп и брат ми някой го викна(п.п. Брат ми е на 23 години :D) 3-ти случай: Гледам си аз Блийч, тамън беше сряда и гледах поредната доза от анимето, и брат ми влиза в стаята и вика: А т'ва е онова с банкаите.... :lol: и вика сложи го на пауза аз ей ся идвам да го гледам, и аз хоп айде на пауза и после го гледаме двамата. 4-ти случай: Влиза брат ми гледам някво аниме, май беше някво смотано и ми вика: Хахаха, виж са ле, гледаш некви бебешки работи, а аз веднага го затапих: вчера и ти ги гледаше тия работи, бебе. А и баща ми един път си гледам някво аниме(май беше Soul Eater) и вика: Това ония аниматита ли са :D и ми вика: няма ли да си хванеш гадже вече стига си стоял пред тоя комп, ама аз не му обърнах внимание. И така е при мен общо взето. А да приятелите: ами от нашият клас мисля, че сме около 4-ма, които гледат анимета, другите съученици им е доста интересно като почна да им разправям за аниметата, ама по средата на разказа ми някой се обажда и вика: Ай да хоим да ядем :D та даже един фр, гледа анимета повече и от мен и като изгледа някое аниме почва да ми разправя какво е станало, а аз се дразня щото не искам да знам какво става в анимето, защото случайно може и аз да го гледам и му викам: Млъкни, че ще те ударя, ари млъквай ле, млък ле, абе ей.....престани. Мммм на непознати не съм казвал, че гледам анимета :D

п.п. Понеже и превеждам анимета често си споделям с майка какво имам да превеждам :D

Никой няма да дойде и да ни спаси, ако ние самите не искаме да се спасим.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 03, 2010 7:52 pm 
Аватар

Абе честно казано наще не ми правят проблеми, даже не ги и интересуван, но ако вуйчо ми(точно така вуйчо ми) чуе за някое аниме се сеща за наруто, и как тичали с ръцете назад, че било за деца, и т.н и т.н. направо ме вбесява :evil:
А за нета не се оплаквам, при положение че понякога сваля с повече от максималната скорост.
(нета ми не е от най бързите но аз си го харесвам :P ) Моята максималната скорост за сваляне е 600кб/с понякога качвам почти до 800кб/с, рекорда ми е 784кб/с :P (тва е само за сваляне, а иначе си ми е 6МБ скорос в нета)

едит: svenxxx ще ми се да бях и аз така или поне да имам някакви такива случки

МнениеПубликувано на: Сря Авг 04, 2010 12:40 am 
Аватар

Амиии по принцип нашите не ми правят проблеми или само ми хвърлят по един поглед 'Пак ли тва?!' като ме видят,че гледам ... :? :D
Опитвах се да зарибя мама по Дет Ноут,ама нещо зацики на 6 епизод ... но за сметка на това се оказа,че баба ми няма нищо против аниметата и даже им се кефи откакто гледала fma:the conqueror of shambala по няква телевизия :rocknroll:

МнениеПубликувано на: Сря Авг 04, 2010 12:48 am 
Аватар
Anime Hunter

^ даваха го преди една седмица на 24 събота по Супер 7 всяка събота и неделя по Супер 7 от 01:05 почва някакъв аниме филм карат ги подред :lol: сега са подхванали филмите на студио Ghibli :lol:

МнениеПубликувано на: Сря Авг 04, 2010 3:51 pm 
Аватар

Майка ми: Пфф,пак гледа децки. :lol: :lol:

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 40 от 45 [ 675 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 45  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]