Дата и час: Съб Дек 15, 2018 9:31 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 1 от 1 [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Клуб Накама
МнениеПубликувано на: Сря Яну 08, 2014 12:39 am 
Аватар

Кои сме ние

„Накама“ е българският национален клуб за аниме и манга. Името му означава приятел, другар, приятелски кръг и именно това ни описва най-добре – приятели на традиционната и модерна японска култура. Целта ни е да даваме поле за изява на креативни млади хора, които да споделят своите интереси и демонстрират умения в сферата не само на японските, а отскоро и на западните музика, култура и изкуство.
През последните години японската култура намира все повече почитатели както сред малки, така и сред големи. Неспирният интерес ни кара да организираме множество и разнообразни събития всяка година. От клуб Накама най-вече радваме своите почитатели с най-големия фестивал за аниме, манга и японска култура в България – Aniventure, който в рамките на два дни представя множеството интересни лица на тези изкуства и общност. През 2012г поехме организацията на Aniplay, уникално по формата си събитие за любителски косплей театър.
Организираме още концерти, партита, конкурси, изложби, лекции, работилници, семинари и какво ли не! В клуб НАКАМА има място за всеки, който иска да навлезе повече или пък тепърва да се запознае с всички интересни, шантави, красиви и любопитни аспекти от всичко онова, което щедро ни предоставя японският свят на анимето и мангата.

My anime and manga list
 Профил  

Заглавие: Re: Клуб Накама
МнениеПубликувано на: Чет Окт 09, 2014 3:10 am 
Аватар

:shhh: готви се Хелоуин парти, но и аз не знам подробностите :P

Almost like ... A scarlet flower, blooming fully with pride.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Окт 30, 2014 12:33 pm 
Аватар

Хелоуин в омагьосания мол

Изображение

https://www.facebook.com/events/1566791 ... 18/?ref=22

И тази година Bulgaria Mall ще организира супер щуро и страховито Хелоуин парти. Заповядайте на 31 октомври в 18:00 ч. на ниво партер.

Всички посетители ще бъдат посрещнати от красивата, но страховита Злодеида и героите на клуб НАКАМА.

Очаквайте музика на живо, конкурс за най-добър детски костюм както и конкурс за най-добър мъжки и женски костюм и Best of Show.

Разбира се и много награди, любезно осигурени от клуб Накама, Харибо, Линдт, Плей Парк, Хиполенд, Кино Арена, Сото Зеро и Пунто Арт.

п.п. не хвърляйте камъни по мен, не аз измислям имената ... този път :P

Almost like ... A scarlet flower, blooming fully with pride.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 02, 2014 5:33 pm 
Аватар

Не ми се подхващаше темата, за която ще пиша, ама айде. Хелоуин....доколкото знам, не е български празник и всъщност ние не би трябвало да го празнуваме, обаче тук има едно голяма НО. И то е, че в България няма еквивалент, отново доколкото знам, този Хелоуин е единствения "празник" където децата и големите могат да прекарат добър уикенд и да разпуснат по забавен начин, не само с алкохол и дискотеки.

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 1 [ 4 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]