Дата и час: Нед Окт 21, 2018 8:33 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 13 от 14 [ 197 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Vampire Knight
МнениеПубликувано на: Чет Май 31, 2012 6:45 am 
Аватар

^
замислих се какво мога да кажа по темата, и реших просто да цитирам един случайно срещнат от мене човек:

some anon написа:
>>66456919
In other words, it was stupid, right?

I gave it 35 chapters hoping that it would at least get better, but aside from SURPRISE INCEST, I never really understood why all the late teen girls were drooling over it. Might have something to do with incest and rape fantasies, assholes and shoujo manga art. Luckily I told them to go read something better in the same genre like Yamato Nadeshiko Shichi Henge, Ouran Host Club, Kaichou wa Maid-sama and Special A, that they all liked and thanked me for.

P.S. аз лично съм стигал до ~50та глава, ако помня правилно.
P.P.S. don't take offense ^^;; сметнах за нужно да постна това само за да отбележа, че всъщност не се сещам за каквато и да е причина едно момче да чете мангата. Явно момичетата сте различен въпрос :P

МнениеПубликувано на: Чет Окт 25, 2012 4:19 pm 
Аватар

УНИКАЛЕН ЧАПТЪР !! :ying: Знаех си, че има нещо м-у Зеро и Юки <33 да видим какво ще става напред.

...YEAH...
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Окт 26, 2012 1:49 am 
Аватар

Бих казала най-накрая НОРМАЛЕН чаптър в таз манга, дет се влачи с години вече... :drunk:

За пореден път се показа как в сърцето на една жена винаги има място поне за двама...

:hat: :icecream:

МнениеПубликувано на: Вто Ное 27, 2012 2:45 am 
Аватар

Ха - след 1985747 чаптъра най-накрая тръгна нанекъде романса между Зеро и Юки.

ЗеКи феновете ликуват ! :drunk:

дори имаме

:hat:

МнениеПубликувано на: Вто Яну 15, 2013 11:14 pm 

А аз нещо не можах да разбера защо Канаме избяга от Юки на маскарадния бал и защо Юки започна да хапе Зеро (това е на края на 88ch.
И въобще имали продължение тази манга?
ако има ще ми кажели някой къде да я намеря.

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Яну 25, 2013 7:20 pm 
Аватар

Любимата ми манга най-сетне разцъфтя и чаптър 89 беше толкова вълнуващ, че не мога още да повярвам, че дочаках да видя това, което се случи ...

Като герои обичам и Юки, и Зеро, и Канаме за това силно се моля Хино Матсури да не привърши последните чаптъри с трагичен край за някой от тях тримата. Знам че жанрът на VK е драма, но мисля че всички се настрадаха достатъчно вече, sooo Hino-sensei, have some mercy and let there be a happy ending!

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Яну 25, 2013 9:22 pm 
Аватар

Oпаааааааа, що стана :shock: .... видехме

Много ме кефят и Зеро и Канаме... да вземат да си направят тройка викам аз :icecream:

МнениеПубликувано на: Чет Фев 14, 2013 1:11 am 
Аватар

Тия новини за последна арка на мангата ме накараха да я почна и гледам, че бързичко ще ги глътна тия 89 чаптъра. Та някой има ли си понятие какво ще рече "последна арка", в смисъл на... колко време ще отнеме да свърши? Не съм чел онгоинг манга досега и представа си нямам...

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 23, 2013 2:33 am 
Аватар

ХА-ХА...

Тез двамцата верно............ докрая докараха работата. :)))

Зеро вече жив да го оплачеш. На пълен глупак го направиха. Особено Юки.

МнениеПубликувано на: Съб Фев 23, 2013 5:38 pm 
Аватар

@ Я34L17У , говори се че до края на мангата остават 3 чаптъра...

Та, по отношение на това, НЕ съм готова мангата да приключи...особено със смъртта на Канаме или Юки, тъй като до момента те изглеждат най-застрашени...А туко-виж Хино убие и тримата заедно със Зеро... НЕЕЕ!!! Hino-sama, come back to your senses please and don't do this to me!!! :(

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 23, 2013 9:55 pm 
Аватар

^Well, that's shorter than I expected... better get on with those ~60 chapters left...

Edit: OMFG, тъкмо пускам поста и гледам ТОВА...
Айдеее, тамън за рожденния ми ден подарък... цялата манга свалена и готова за четене!

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Фев 25, 2013 4:03 am 

Тъжно ми е, че края й се вижда, но също така се радвам. Не ми се искаше още 20-тина години, че и повече да се точи. Само се надявам Канаме, Зеро или Юки да не умрат.

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Май 25, 2013 3:34 am 
Аватар

THE END.

:thumb: добро крайче, хареса ми....

Имаше и за Канаме и за Зеро от Юкицата. :blush: :blush:

Айде и тази манга във фолдър прочетени.

След като ми държа вниманието през цялото време да я следя он-гоинг, не мога да и дам ниска оценка.

Прилична 7ца.

7/10

:hat:

МнениеПубликувано на: Сря Май 29, 2013 10:07 pm 

Някой може ли да ми каже какво точно става на края на 93 чаптер защото нещо не успях да схвана :Х .Смисъл това до Канаме когато се събужда внуците на Юки и Зеро ли са или са самите те и дали Юки и Зеро тръгват заедно.

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Май 30, 2013 9:00 pm 
Аватар

Много се радвам, че виждам втори интелигентен индивид като @DiaDora, която разбра, че едното дете е от Канаме, а другото от Зеро.

Тъй като нищо не се проследява подробно около живота на Юки и Зеро след жертването на Канаме, не може да се отхвърли теорията, че е заченала от Канаме и в последствие е имала дете със Зеро. Омръзна ми хората да тълкуват фразата "to my other father" с някакви си измишльотини от типа на, че се има впредвид като все едно че и Канаме би му пукало толкова много за децата на Юки, както и на Зеро или че защото е най-старшият вампир 'родител', бла-бла.

Тъмнокосото е от Канаме, светлокосото от Зеро и двете са момичета, защото брюнетката се обрьща към другия персонаж с "Nee-san". Процесът на стареене при вампирите е бавен за това изглеждат като на една и съща възраст.

Зеро и Юки се събират по желание на Канаме накрая, Зеро и без това си обича Юки, а и Юки не е безразлична към Зеро. Само че Зеро признава фактът, че Юки обича най-много и силно Канаме, за това накрая благодарение на проучването на Айдоу,той я оставя да умре в името на Канаме и да го превърне в човек. Съкровеното й желание от самото начало, което не можа да изпълни преди Канаме да пожертва сърцето и животът си в името на създаването на нови анти-вампирски оръжия и запазването на хармонично съществуване м/у вампири и хора.

Мангата въпреки протакването бе добре измислена. По-скоро има поучителен и философски характер и не е за типичните шоуджо фенове, които очакват прости и последователни любовни взаимоотношения между персонажите, завършвайки с хепи ендинг. Сюжетът много повече наподобява философията за реалния живот, въпреки че има фантастичен елемент. Показва се, че животът не се състои само от черно и бяло, има много страни и усложнения. Изяснява се как човек трябва да се адаптира и оцелява въпреки личностните загуби, които претърпява и трудностите, с които се сблъсква. Няма пълно щастие и човек не трябва да се отказва, когато не му върви.

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 13 от 14 [ 197 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]