Дата и час: Пон Сеп 24, 2018 6:10 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 2 от 4 [ 50 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: БК11:FairyTail[Кръг3]: Laxus vs Erza
МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2011 10:45 am 
Аватар
Anime Hunter

Laxus

МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2011 11:04 am 
Аватар
RyuKo FanSubs

Erza

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2011 11:56 am 
Аватар

Erza

Is it disturbing behavior that instills terror into these people? The ones who yell and scream at the very thought of what you do. Or, is the calm you disturb in their lives, that they have become all too comfortable stumbling through?
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2011 12:14 pm 
Аватар
RyuKo FanSubs

realist е странна птица, значи в случая FL не се ползва, той приема, че се ползва, но е много по-слаб от този на Макаров, затова Ерза бие. Изважда някви факти за Ерза, СаВа му обяснява, че по принцип FL-то му е равностойно на това, което ползва Макаров, и той си сменя мнението, въпреки, че е изтъкнато неведнъж, че тази магия Лаксус въобще не може да я използва в случая. Цялата работа с глупавия Fairy Law е кажи-речи равностойна на това Ичиго да ползва Файнъл във всяка битка, просто е тъпо и безсмислено.
С това, което до момента Лаксус е показал в анимето не мога да проумея как някой може да го смята за по-силен от Ерза. Сериозно..

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2011 12:19 pm 
Аватар

Няма нищо общо с Фаинъла, защото ФЛ може да се ползва повече от веднъж.Фаинъла беше забранен, защото може да се ползва само 1.
Това, че ФЛ не може да се ползва е въпрос на мнение.

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2011 12:21 pm 

Laxus

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2011 12:27 pm 
Аватар
RyuKo FanSubs

Как ще е въпрос на мнение? :lol: Срещу членове на гилдията Fairy Tail тя не може да се ползва, та Макаров е създал самата магия с цел да защити гилдията и нейните членове при нужда.. Както СаВа каза, срещу Jura да речем нищо не го спира да я ползва, ама за другото - в голяма грешка си. Единственото логично обяснение за мене в случая е, че не си гледал анимето, а ако си, ем.. странно?

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2011 12:32 pm 
Аватар

Не действа, защото подсъзнателно приема всички членове на гилдията за приятели но в колизеума всички са врагове.
И аз не мога да проумея, как Ulquiorra би спечелил битка с Айзен, Ямамото и Hachigen Ushōda, ама ...
Едит: наистина не съм гледал анимето.Само мангата чета.

Последна промяна realist на Нед Мар 20, 2011 12:33 pm, променена общо 1 път

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2011 12:33 pm 
Аватар

Laxus

МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2011 12:50 pm 
Аватар
RyuKo FanSubs

Явно само ти си на мнение, че в колизеума е позволен.
А както си започнал.. ако питаш мен ФЛ-то си е баш като на Ичиго Мугетсуто, дори по-лошо -> еднакъв ефект (моментална победа), но без последствия за използващият го. Да се чудиш тогава какъв е смисъла от цялата работа и много интересно как би протекъл един финал между Лакс и дядо му, предполагам, който първи кастне магията печели? ВЪЛНУВАЩО!
Освен това нямам си на идея дали мангата влияе по някакъв начин на преценката ти, понеже не я чета, но в случая се гледа прогресът на героите в анимето, което в случая ти не гледаш..

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2011 12:55 pm 
Аватар

След като само аз съм на това мнение, защо Макаров има толкова класове, като в анимето почти нищо освен ФЛ не е показал.И това, че носи моментална победа, не значи че трябва да се забрани.Все пак търсим най-силния, а не най-силния, ама като забраним на най-силния да ползва най-добрата си магия.

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2011 1:09 pm 
Аватар
RyuKo FanSubs

Първо на първо, ти като не си гледал анимето отде знаеш какво е показал в него и какво не..
Другото, кажи ми, според теб кой ще победи ако се изправят един срещу друг Лаксус и Макаров, и защо точно той?
Търсим най-силния? Е то щом двама използват магия, която моментално побеждава враговете им, голямо търсене ще падне..

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2011 1:12 pm 
Аватар

Имам интернет и мога да проверя до къде е анимето и дали има разлики с мангата.
И смятам, че Макаров ще победи, заради по-големия си опит.
Освен това ФЛ не ти носи задължителна победа.

Едит:Макаров не е създал ФЛ.

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2011 1:23 pm 
Аватар
RyuKo FanSubs

Ами в анимето е показвал и други способности, освен ФЛ, за твоя информация, не мога да ти кажа точно какви бяха, понеже не помня, а не съм у дома в момента и с тоя компютър по-скоро бих се фърлил от терасата отколкото да тръгна да диря каквото и да било. Освен това в анимето адски много пъти е споменавано, че е изключително силен, Jura дори бе казал, че разликата между него и Макаров е от земята до небето.
А ти ще гласуваш за Макаров, понеже имал повече опит, при условие, че преди малко попита защо толкова хора гласуват за него, въпреки, че не е показал нищо кой знае какво в анимето досега?
Забавно.. освен това този опит как ще му помогне срещу ФЛ-то на Лакс? Или идеята ти е, че понеже може би го е използвал повече от него той първи ще го кастне успешно.. абе във всички случаи, адски успорвана битка ще да е :mm:

edit: Не помня, да съм казвал, че Макаров го е създал, кога е било това? Аз не знам откъде я е научил дори и не виждам какво общо има с нашия разговор.
п.п. Имаше непокътнати хора, понеже Макаров явно не ги е смятал за врагове, доколкото съм наясно така работи магията.

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2011 1:31 pm 
Аватар

Аз ще гласувам за него, защото според мен може да ползва ФЛ.Попитах, защо толкова хора са гласували за него, ако не смятат, че може да ползва ФЛ. Споменато е че е силен но не е показано, какво може да прави.
Освен това една и съща магия направена от двама различни юзъри, не е с една и съща сила.

Едит:
ThundeR написа:
Как ще е въпрос на мнение? :lol: Срещу членове на гилдията Fairy Tail тя не може да се ползва, та Макаров е създал самата магия с цел да защити гилдията и нейните членове при нужда.. Както СаВа каза, срещу Jura да речем нищо не го спира да я ползва, ама за другото - в голяма грешка си. Единственото логично обяснение за мене в случая е, че не си гледал анимето, а ако си, ем.. странно?

Едит 2:Точно за това говоря-не ги е смятал за врагове.Тук всички са врагове.

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 2 от 4 [ 50 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]