Дата и час: Пет Сеп 21, 2018 10:37 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 1 от 8 [ 120 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Anime INN - българското списание за аниме и гейминг!
МнениеПубликувано на: Вто Окт 28, 2014 9:59 pm 
Аватар

Изображение

Здравейте, скъпи ни приятели и сподвижници от Animes-BG. Ние сме Anime INN, новото електронно аниме/гейминг/косплей списание. Искаме да Ви представим нашия проект. Ще се радваме на подкрепата Ви, както и на всевъзможна критика. По-надолу има няколко линка, чрез които можете да се свържете с нас или да прочетете/изтеглите списанието ни. Благодарим!

Facebook -> https://www.facebook.com/pages/Anime-In ... 39?fref=ts

Списанието за online четене като книга - https://issuu.com/animeinn/docs/anime_inn_010_96

Последна промяна HowTroublesome на Сря Мар 16, 2016 12:28 am, променена общо 15 пъти

Изображение
 Профил  

Заглавие: Re: Anime INN - българското списание за аниме и гейминг!
МнениеПубликувано на: Сря Окт 29, 2014 2:50 pm 
Аватар

Good luck ahead, niggas.

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Окт 30, 2014 12:39 pm 
Аватар

Имате и в мое лице читател, успех :peace:

Almost like ... A scarlet flower, blooming fully with pride.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Окт 30, 2014 7:55 pm 
Аватар

Желая ви късмет от все сърце!

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Окт 31, 2014 9:20 am 
Аватар

Много добро списание! Браво на екипа му. Определено списанието ме надъха да си догледам Парчоляка :lol: Вече имате един читател повече. Крайно време беше да излезе подобно списание, било то на книжка или онлайн, пак ще се чете. Ще се чете, но се опитайте да го популяризирате, защото малко наистина големи отакута влизат в този раздел. :wink: Та, на колко време ще излизат броевете? На седмица, месец или както дойде? :) Желая Ви успех и спорна работа.

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Окт 31, 2014 1:19 pm 
Аватар

Вече е отговорено.

Последна промяна Anime INN на Съб Ное 01, 2014 9:29 am, променена общо 1 път

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Окт 31, 2014 2:37 pm 
Аватар

Благодарим Ви за позивните коментари, които отправихте по наш адрес. Силно се стараем да станем по - добри, в това наше ново начинание. Започнахме от нищото, а получихме доста подкрепа. Взехме участие в NextTV, участвахме и във Friday Chopsticks радио епизод. Ние, също, очакваме с нетърпение издаването на следващия брой.

@FirePenguin - списанието e планирано да излиза ежемесечно, като по брой 2 се работи в момента усилено. Датата се очаква да бъде 11.10 (дебютният брой беше на 10.10). В следващото издание сме предвидили много по - голямо съдържание, както и много повече автори, които са взели участие. Форматът ще е същият- аниме статии, следвани от гейминг статии, а след това интервюта с косплеъри и дргуи общи статии.

Още веднъж, благодарим за подкрепата!

Поздрави от екипа на Anime INN!

Изображение
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Окт 31, 2014 5:17 pm 
Аватар

Благодаря за информацията. Желая Ви спорна работа, но все пак ще си позволя за изразя леко недоволство:
HowTroublesome написа:
много по - голямо съдържание

Мога да кажа, че списанието е направено много добре, интересен дизайн, добра структура на текстовете и т.н., но единтвеният (и то дребен) проблем е, че има твърде много излишен текст. Разбирам, че се стараете максимално да ни уведомите относно аниме, игри и всякакви щуротии, но текста е много и заема голяма част от екрана. Затова и повечето хора няма да прочетат всички стататии. Знам, че все пак това не е професионално списание, но се надявам да помислите над съвета ми, защото би Ви помогнало да се развиете и да се качите едно ниво по-нагоре. Надявам се не сте се обидили от критиката ми, лек ден, спорна работа и... Честит Петъъък! :kicking:

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2014 2:02 pm 
Аватар
Feed you with a kiss

Мм, не твърдя, че съм страшно умела в дизайна, но като човек, занимаващ се с Фотошоп от има-няма 10 години и драскач, имам само 1-2 минимални забележки откъм дизайн.
- 90% от страниците изглеждат "сковано"; изключително шаблонни.. Най-много ми харесаха страниците за гейминг и тези, в които се говореше за Некст ТВ (като изключим странната червена рамка, която изобщо не си беше на мястото)
- Постоянно наклонен шрифт тормози очите. Отделно съм срещала доста хора, които имат проблеми с четеното на подобен шрифт.
- Избягвайте Папирус и Комик Санс като шрифтове. Изключително клиширани (и лично за мен - грозни) шрифтове. Хубави кирилизирани шрифтове вече има бол (:
- Корицата като цяло е хубава, но по нея също има това-онова за изпипване. Нещо в нея също ми изглежда леко сковано.. за жалост не мога да кажа какво точно, че поне да съм полезна с критика :/

Това е като цяло.
Да си кажа от сега, понеже често се случва да ми реагират остро - тия неща не ги казвам с лошо. Не ги и казвам като нещо непременно за промяна, а лично мое виждане и това, което съм наблюдавала по други места и в други издания, били те виртуални или не.
За първи път разбрах за вас от приятел, който е луд по Некст ТВ. Не ви взех насериозно, докато не разгледах списанието и съм очарована от него. Идеята е страхотна и определено е добър начин да се развие аниме и манга културата у нас, без да се рискува с разходи. Не загледах особено кой какъв е в екипа, но шапка свалям на този, който е писал One Piece статията. Определено грабна интереса ми.

Пожелавам ви множество успехи и ще следя с интерес! <3 :)

traayo написа:
this is the dumbest fucking topic ive ever read my entire time on gaia ..
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2014 10:26 pm 
Аватар

Здравейте! Благодарим Ви за градивните критики, оценяваме ги с пълна сила! Ще прозвучи малко клиширано, дори не можем да го гарантираме, но се опитваме да ставаме все по - добри. Ние сме малко хора, все още, като екип и правим всичко възможно да Ви предоставим един по - добър продукт. Правим го като фенове за фенове. Проекта е отворен към всякакво участие. Истина е, че търсим дизайнери.

Приятен ден, Anime INN!

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 23, 2014 7:07 pm 
Аватар

Брой 02!

Списанието за online четене като книга - http://data.axmag.com/data/201411/20141 ... index.html
Списанието за директно сваляне - https://www.dropbox.com/s/s24v0g0bozi8v ... 2.pdf?dl=0

Готова е вече и тазмесечната ни доза от аниме и гейминг новини! Интервюта в този брой сме взели от Марио „Хипито“ Георгиев, Тереза „Ези“ Тоскова и Васил „Miguel” Генов. Освен всичко това, в това издание Ви очакват и още множество интересни статии и изненади! Постарахме се повече от предния път, а ние само може да Ви уверим, че с всеки следващи месец ще ставаме все по - добри! Приемаме всякакви отзиви, коментари и критики. Също така, който желае да вземе участие в списанието, по един или друг начин, да не се колебае, а да се свърже с нас. Проектът ни е отворен и ние ще изслушаме всеки от Вас! Очаквайте още от нас в близко време! Благодарим Ви за подкрекпата! Приятно четене, драги приятели и до следващия път!

Последна промяна HowTroublesome на Пон Дек 01, 2014 4:09 pm, променена общо 3 пъти

Изображение
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 25, 2014 1:56 pm 
Аватар

Браво, продължавайте в същия дух!!! Много се радвам, че за втори път аниме на месеца е мое любимо аниме. Интервютата също бяха интересни. Аз лично пропуснах гейминг частта, защото вече не съм толкова запален геймър, но иначе списанието ви е много интересно и бих го препоръчал на приятелите си. Пожелавам ви успех с работата и дано да съберете толкова фенове, че да го издадете на хартиен носител!!!

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2014 11:41 am 
Аватар

Поздравления за хубавия брой! Продължавайте в същия дух. :)

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2014 11:51 am 
Аватар

А защо сте махнали опцията за сваляне от анимерулззз, или така ми се струва?

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2014 8:39 pm 
Аватар

Мога да ви кажа само поздравления за това което правите,чета ви още от 1 вия брой когато го изкарахте,и ви пожелавам да се движите в същия дух,лично аз ако продължавате в същия дух ще ви стана голям и върл фен

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 8 [ 120 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]