Дата и час: Пон Фев 24, 2020 11:46 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 3 от 23 [ 342 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 30, 2006 1:53 am 
Аватар

Ами...Честно казано първото нещо, което забелязвам в едно момче, е косата. Трябва да има красива и дългичка коса. А ако е на кичури - отпада.
Иначе и за мен е по - важен характера, но не си представям дупето ми да бъде пълнено с любов от някое самоходно кюфте :roll: Е, и това зависи до известна степен :) Любовта е сляпа, нали знаете ;)

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 30, 2006 1:56 am 
Аватар

leldorin ако напишеш още една мръсна дума почвам да ти трия мненията поред!Не ме интересува дали си пил днес или какво,но подобни простотии за недопустими!Освен тва писах под поста ти и ти си го изтрил! :evil: Да не се чудиш са шо ти го няма поста :x

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 30, 2006 2:06 am 
Аватар

усмивката :D комбинирана с очите
не мога да устоя на девойките с хубави искрени усмивки, ама така че чак очите да искрят - така светват, че недостатъците остават на заден план и трудно се фокусират
а от друга страна нещо подобно може да се получи и ако имат някакъв интелект(то общо взето всички имат, ама някои са свикнали да не го използват, защото така е модерно ;) )
иначе pretty much the usual thing
за справка --> http://forum.animes-bg.com/viewtopic.php?t=6735

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 30, 2006 2:21 am 
Аватар

Ico написа:
Bertorelli написа:
Стегнато дупе, висока с дълга руса коса, средно
големи цици а не такива дето да ме одушат :lol: сини очи, красиво лице
разбирасе със готин характер да не е някой темерут :wink: също така да е умна.

Е ти се оля,такава жена не знам дали има :roll:

ОО има и то не една ;) ама няма да ви запозная :D.

А ако оставим очевидното стегнато "седалище" което е общ ветиш на всички ни. Очите са ми фетиш както и хубавите крака, красивите изразителни очи не веднъж са ме оставяли безмълвен (за около 0.03 секунди :D ) a изящните крака просто са толкова красива гледка че нма да коментирам , просто подканят погледа да се плъзне по тях и да се спре на стегнатото .... , отплеснах се :oops: .

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 30, 2006 2:21 am 
Аватар

ъъъ.... в повечето случаи когато се загледаш в едно момиче първо ( по някъв мъжки инстинкт) поглеждаш към дупето и....и като се обърне :crazy: :X: .....или ще е с брадавици или както каза Ицо с мустаци като на Жорж ГанДЖев. Еееех защо ли има толкова малко момичета които са перфектни: характер, лице , тяло ? :hmm:

Would you capture it or just let it slip?
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 30, 2006 2:27 am 
Аватар

WindForce написа:
Еееех защо ли има толкова малко момичета които са перфектни: характер, лице , тяло ? :hmm:

аз съм виждал много такива :?

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 30, 2006 2:33 am 
Аватар

WindForce написа:
Еееех защо ли има толкова малко момичета които са перфектни: характер, лице , тяло ? :hmm:

Абе хадйе сега знаеш че ги има ? Ама си заминаха за Полша.
И да помоля уважамите колеги да не го обръщаме на дискусия за перфектната жена. А някой мод да изтрие мненито след ден

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 30, 2006 2:52 am 
Аватар

Razengan написа:
WindForce написа:

Абе хадйе сега знаеш че ги има ? Ама си заминаха за Полша.
И да помоля уважамите колеги да не го обръщаме на дискусия за перфектната жена. А някой мод да изтрие мненито след ден

Хахаха мдам :whistle: :lol: Виж то полякините може имат тяло и лице ама природата ги е ощетила в най важното - акъла. :bduh: Иначе да знам че ги има ама много мааалкооо.... то е като некъв закон баси грозна и умна - красива и глупава (повечето). :?

Would you capture it or just let it slip?
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 30, 2006 3:43 am 

Естествено тялото като цяло. Но това, което би привлякло вниманието ми(което привлича вниманието ми по точно :D ) е лицето, предпочитам да е леко издължено(а не кръгло, в такъв смисъл), очите..да са дълбоки и изразителни. Няма нищо по красиво от една искрена усмивка :) и по възможност с маалко грим и сякакви подобни глупости. Също така да се държи като жена, а не като някаква селянка/курва и да е груба. Да се усмихва... Гърдите - не обичам големите, но все пак трябва да има за какво да се хвана :) средни/стандартни/ са перфектни :wink: Косата - харесвам средно дълга кафява мека коса(имам предвид да е приятна на допир, да не е изтезавана/цветът и да не е манипулиран :lol: ). До къде стигнах...дупето :) сякво става, но да не е много малко. И в никакъв случай дори малко по - голямо от колкото трябва :lol: :lol: дрехи - мразя курви :) кецове + добре стоящи по тялото дънки рулз :D нагоре...нещо което седи добре, няма да обяснявам и за това. характер - мразя някой да се държи надменно. ако не се разбирам с някой и просто не ми е приятно да общувам с него...

едит : ъмм съжалявам, малко се отклоних - целта не беше да кажа какви момичета харесвам; а това до някъде се превърна в описание на някой :? бих затрил поста но го писах няколко минути все пак :)

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 30, 2006 5:37 am 
Аватар

Мали, мали това обява ли беше :/
Жената е цвете, тя е крсива винаги, всичко в една жена ми е фетш за мене :lol:

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 30, 2006 9:41 am 
Аватар

Аз лично забелязвам първо лицето и тялото пък в следствие като се опазная с нея и характера. Защото пред вас може да се държи по един начин, а всъщност да е съвсем различен човек. :roll:

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 30, 2006 10:07 am 
Аватар

Понеже говорим за фетиши :
Ето моят
Първо мадамата,от която съм взел примера :
Изображение
А ето и фетишът :
Изображение
:wink:

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 30, 2006 12:57 pm 
Аватар

хмм...странна тема :)...
ами това, което винаги гледам е усмивката :) ако едно момче няма хубава усмивка не ме търси...а и под усмивка нямам предвид само да е чаровна ами и съдържанието - някой кат ми се усмихне и кат видя наредени фигурки за шах-мат (черно бяло черно бяло...кафяво) и ми става лошо...
а един малко по-странен фетиш са ми белезите :)...харесвам мъже с белези..ама да не са някви брутални по цялото лице - ми например по устната или по ръцете - не знам..мнооо ме кефи - подлудява ме :oops: :P

Последна промяна NaruEikou-chan на Нед Апр 30, 2006 9:09 pm, променена общо 1 път

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 30, 2006 1:30 pm 
Аватар

хм може би в човек най много заглеждам очите просто защото от тях може да разбереш толкова много :mrgreen: друго косата макар че си нямам идея защо, от там лицето и тялото :mrgreen: това като цяло :)
Иначе си се кефя на стегнати тела, не мусколести тип дбз, а стегнати :wink: обожавам дълги коси на момчета :mrgreen: също и метълския начин на обличане, но това не е толкова важно :D понякога и тотаировки мн ме радват, но по-малки татута :D

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 30, 2006 2:43 pm 
Аватар

Мога ли да напомня че темата е за Фетиш. Нещо кото спецялно ви превлича и възбужда, примерно високи токета, кожени поли, очила дълги крака коремчета и тн. а не за това какво харесвате и искате от една жена( и съответно от един мъж за женската чат на форума) ?

Последна промяна Razengan на Пон Май 01, 2006 1:31 am, променена общо 1 път

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 3 от 23 [ 342 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]