Дата и час: Пон Юни 18, 2018 8:46 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 21 от 23 [ 342 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: (+16 и 1/2) Какъв е вашия фетиш?
МнениеПубликувано на: Пон Май 02, 2011 6:07 pm 

На какви се кефя ли? ето:Момиче - със сладко/красиво лице, очи всякви(най-вече зелени), със сладки краченца нормални, но актрактивни, тесен кръст с закръглени и не чак толкова големи цици, изпъкнало дупе, да няма бенки на гърба.. характера е доста важен, как се държи, как приказва, да спортува, да не се дава лесно, умна, силна, умее да готви, умее да чисти и тн.(това са изисквания за истинска любов) А иначе ако видя яка бих желал да е лесна, и докато се целуваме да ме хване за..(случва се и е много яко)

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 02, 2011 10:19 pm 
Аватар
Spamoza Vulgaris

people
google fetish...please.

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 03, 2011 12:11 am 
Аватар

Някои преди теб също се опитваха да обяснят, ама резултатът беше същия.

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 04, 2011 2:41 am 
Аватар

Аз пък ще ви кажа, че фетиша не може да се гугълне, тъй като не е нещо определено ... абсолютно всичко може да бъде фетиш на някой ... съответно "харесвам момичета с дълга коса" или "харесвам момчета с бръснати глави" едва ли може да се сметне като фетиш, но знае ли човек ...

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 04, 2011 2:56 am 
Аватар

абе малко или много поне като го гуглат, ще придобият няква представа, а не да пишат хиляда поста с харесвам момичета/момчета с дълга коса или с къса пола.

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 04, 2011 3:00 am 
Аватар

Rage написа:
На какви се кефя ли? ето:Момиче - със сладко/красиво лице, очи всякви(най-вече зелени), със сладки краченца нормални, но актрактивни, тесен кръст с закръглени и не чак толкова големи цици, изпъкнало дупе, да няма бенки на гърба.. характера е доста важен, как се държи, как приказва, да спортува, да не се дава лесно, умна, силна, умее да готви, умее да чисти и тн.(това са изисквания за истинска любов) А иначе ако видя яка бих желал да е лесна, и докато се целуваме да ме хване за..(случва се и е много яко)

о =)) =)) =)) =)) иб умее да готви и чисти вика, ти роб ли си търсишшш ? Лесните са боклуци, въпреки че и аз ги харесвам, даже предпочитам, но все пак си остават боклуци.

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 04, 2011 3:22 pm 

emeril написа:
Rage написа:

о =)) =)) =)) =)) иб умее да готви и чисти вика, ти роб ли си търсишшш ? Лесните са боклуци, въпреки че и аз ги харесвам, даже предпочитам, но все пак си остават боклуци.

Ее сега, то със сигорност и аз ще готвя и ще чистя, ако не готвим и чистим как ще живеем представяш ли си? :D

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 04, 2011 7:47 pm 
Аватар
Spamoza Vulgaris

спама, драги мои....прекратете го :o
иначе ще ви го копна от гугъл защото фетиша е едно, предпочитанията съвсем друго...правете разлика
Цитат:
По-късно в психологията навлиза понятитето сексуален фетишизъм, който бива класифициран като парафилия. В този случай фетишът се явява предмет (също част от тялото или миризма), който е обект на сексуална възбуда.

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 06, 2011 3:19 pm 
Аватар

говоренето на мръсотий брои ли се за фетиш :blush: :rose: :rose: :rose:

МнениеПубликувано на: Пет Май 06, 2011 4:56 pm 
Аватар

Ако те възбужда - да.
x2 тва съм го забравила.

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 10, 2011 1:42 am 
Аватар

Gatler написа:
говоренето на мръсотий брои ли се за фетиш :blush: :rose: :rose: :rose:

Не, иначе всички ще трябва да си признаем, че форума мирише на застояли флуиди с репродуктивна и храносмилателно-отделителна функции.

МнениеПубликувано на: Вто Май 10, 2011 2:19 am 
Аватар

всъщност, аз се обърках тук, значи, аз се възбуждам като ми говорят (би трябвало да е фетиш), но за казващия ги, вече не знам.

Плюс това, не всички мъже обичат да говорят мръсотии, някои мълчат като риби (я се притесняват, я как ще ги приеме момичето), особено ако пък момичето не харесва, ще се получи доста конфузна ситуация.

По принцип, при повечето фетиши, сексуалният ти партньор, трябва да е бил поне три, четири пъти с теб (примерно), за да се отпуснат и двамата, и да споделят какво ги възбужда или не.

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 10, 2011 2:40 am 
Аватар

excape написа:
всъщност, аз се обърках тук, значи, аз се възбуждам като ми говорят (би трябвало да е фетиш), но за казващия ги, вече не знам.

Мърсотиите са висша форма на пъшкане, тва все едно да кажеш, че ти е фетиш да ти охкат. :Д
Цитат:
Плюс това, не всички мъже обичат да говорят мръсотии, някои мълчат като риби (я се притесняват, я как ще ги приеме момичето), особено ако пък момичето не харесва, ще се получи доста конфузна ситуация.

По принцип, при повечето фетиши, сексуалният ти партньор, трябва да е бил поне три, четири пъти с теб (примерно), за да се отпуснат и двамата, и да споделят какво ги възбужда или не.

Сигурно пак говориш за някакви предпочитания. Примерно аз и други лица като мен фетишите си ги обсъждаме 24/7 при наличието на публика, така че всичко нетипично с вложен сексуален контекст е дискутирано още преди наличието дори на намеци за евентуален секс. Виж, мълчанието при мъжете опира повече до характер и възможност за мастурбация, без родителско тяло в съседна стая през определени формативни периоди. :Д

МнениеПубликувано на: Вто Май 10, 2011 3:19 am 
Аватар

Domus написа:
Мърсотиите са висша форма на пъшкане, тва все едно да кажеш, че ти е фетиш да ти охкат. :Д

Не съм съгласна, още повече зависи какво точно се говори, има определени реплики, които като ги чуя, полудявам, докато моя приятелки са ми казвали, че никак няма да им е приятно да ги чуят, има огромна разлика от пъшкането.

Цитат:
Сигурно пак говориш за някакви предпочитания. Примерно аз и други лица като мен фетишите си ги обсъждаме 24/7 при наличието на публика, така че всичко нетипично с вложен сексуален контекст е дискутирано още преди наличието дори на намеци за евентуален секс. Виж, мълчанието при мъжете опира повече до характер и възможност за мастурбация, без родителско тяло в съседна стая през определени формативни периоди. :Д

Първо, говорех за хората, които не се отпускат лесно, второ, ако излизаш с една жена, която познаваш от скоро и не е от твоята компания, не всяка би почнала още преди секса да говори за предпочитанията си в леглото или пък тя би те разположила ти да го направиш.

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 09, 2011 4:10 pm 
Аватар
Spamoza Vulgaris

той е малко стар ама сега ми го припомниха
Синеоки мъже във военни униформи....и като цяло мъж в униформа...нещо ми прищраква в малкия мозък при вида на тва :arrow: Изображение примерно. Игнорираме Вал Килмър и Том Круз :idea:
also кожени панталони >.>

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 21 от 23 [ 342 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]