Дата и час: Нед Дек 16, 2018 9:12 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 1 от 2 [ 23 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Секс за деня?
МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2012 9:02 pm 
Аватар

Като бивш модератор и символична майка на раздела, а и след малко претърсване, съм доста сигурна, че точно такава тема няма, затова и я пускам аз, интересно ми е просто...

По колко пъти на ден смятате, че е нормално да се прави секс?
По колко пъти на ден правите секс?
Колко ви е рекорда?
Има ли такова нещо като "твърде много секс за един ден" и прочие...?

Ако зависеше от мен аз бих се праскала от сутрин до вечер, но ми е ясно, че първо физически вероятно няма да издържа, а и че не съм само аз участника в акта, затова се ограничавам до 3-4-5 пъти на ден в добрите дни и 1-2 в обикновените^^

Заглавие: Re: Секс за деня?
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 10:58 am 
Аватар
Мародераторче

Местоположение: Kame House: Where the beaches are fine, and the bitches are finer.
Колкото може, няма ограничения.
Като се протъркаш си вземи изкуствена мъзга за путката и си 6.

П.П. Т'ва за рекорда не го видях в началото.
Последното дълго, което си спомням беше някъде 2-3 денощия нон-стоп с някакви много малки почивчици за по пикаене и такива нужни неща.

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 12:10 pm 
Аватар

По първият въпрос мога да кажа,че секса е много полезен,така че когато му се преиска на човек е хубаво да си го прави.За вторият...По николко в момента :D .Това за рекорда как да го приемам колко пъти на ден ми е рекорда или колко часа съм издържал 0_о ?По последният въпрос мога да кажа,че има такова нещо като много секс някой му викат протриване,аз му викам извинение :D .Връщам се отново към първият въпрос...Всеки знае,че когато се прави секс,се отделя хормона на "Щастието",така че сами си правете изводите по колко секс трябва да се прави.Е разбира се няма да се чувствате като напушени ако не излизате от кревата!Но много от връзките днешно време се разпадат точно поради причината,че един от двата партньора е изгубил всякакъв интерес към другият.Хора не пренебрегвайте партньора си с жалки извинения!!!!!!!Сексът е начин да покажете на партьора си,че го харесваш физически,че той/тя все още може да ви накара да се надървите или под мокрите.По този повод ще кажа,че много ме е яд някой като каже секса не е всичко...Пф...Да не е всичко но е голяма част от всичкото.Хора,моля ви,не бъдете като бившата ми приятелка!!!!Ебете се защото това е едно от удоволствията на този свят което е безплатно(Ако не смятаме противозачатачни средства като презервативи и хапчета и т.н).

МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 12:47 pm 
Аватар

аз практикувам на-безопасния сексИзображение
средно се взимам в ръце по 3 пъти на ден
рекорд 11 power
Изображение

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Апр 04, 2012 10:56 am 
Аватар

Аз не съм фен на секса по няколко пъти на ден ... предпочитам 3-4 пъти макс на седмица, но по-продължително (цяла вечер или цял ден примерно), физически ми е невъзможно да доставям удоволствие по 6-7 часа всеки ден :lol:

Най-много съм правил 3 пъти за 1 денонощие и следващите 3 дена бях разглобен.

П.С. В момента правя 1-2 седмично, според зависи дали се чуствам силен и в настроение, да занимавам някоя рандъм девойка 8)

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Апр 04, 2012 10:01 pm 
Аватар
Spamoza Vulgaris

emeril написа:
Най-много съм правил 3 пъти за 1 денонощие и следващите 3 дена бях разглобен.

Някои хора току-що ми се издигнаха в очите....както и моето собствено его :lol:
за мен границата е физическото изтощение.....правила съм секс обезводнена, протрита, едвам чувстваща си краката и пак ми е било кеф и съм имала желание. :confused: Рекорда май е някъде 12 пъти за един уикенд....сега, ясно е че не всеки ден е великден и трябва да се съобразяваш с човека отсреща но.....колкото повече толкова повече :jester:

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Апр 06, 2012 3:55 pm 
Аватар

Абе незнам за нормално, какво се взема... Смисъл то си е строго индивидуално, но пък да ... както казва мечо Пух > Колкото повече, толкова повече :icecream:
В момента, съм крайно ограничен и трябва да се задоволявам с веднъж-два пъти седмично, а понякога и по-рядко (сухи периоди :x Y U EXIST ? )
Рекорда ми е един Уикенд плътно, нали със паузи за храна и прочие, но да плътнo :D ( Трябва да призная, че тогава ядох най-вкусните ягоди на света :D)
Да определено има твърде много секс, просто по едно време физически си "мъртъв". Стигаш до момента, в който просто нямаш сили дори да станеш от леглото/пода или там на каквото си в момента :D

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 1:10 pm 
Аватар

Напълно съгласна съм с индивидуалната част. Сигурно има хора, които се задоволяват и с по 1 път на ден, но тях не ги разбирам. 4 или 5 пъти ми се струват съвсем приемливи. Естествено това ще бъде в случаите, когато хората са си вкъщи по цял ден. Иначе за по-заетите сигурно 2 или 3 пъти ще са ок. От друга страна пък при повечко секс има реален шанс за протриване. :lol: Рекорда ми е 9 пъти за едно денонощие.

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 12, 2012 5:40 am 
Аватар

Абе вие всите сте някакви машини бре?! :shock:

Хайде за дамите съм по съгласен, ама мъжете как правят такива неща.... :stars:

Депресирвате ме ей... :lol:

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 12, 2012 1:28 pm 
Аватар

^ Много воля :D
И след това дълга почивка :D Мнооооого дълга почивка.... Не сериозно АДСКИ ДЪЛГА ПОЧИВКА!
Не наистина, с правилният човек не е толкова трудно, то си е естествено :D :confused:

МнениеПубликувано на: Вто Апр 17, 2012 3:37 pm 
Аватар

Какво става с женското съсловие напоследък? Наскоро двама от приятелите ми скъсаха с приятелките си, защото не можеха да им насмогват на сексуалните апетити. По техни думи били абсолютни нимфоманки. Мислех, че стериотипът е мъжете да имат по-голямо либидо, а жените да имат желание сравнително рядко. Да няма някакви хормони в храната или водата, които да карат жените да подивяват или просто такъв е сезонът. :lol:

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Апр 17, 2012 6:34 pm 
Аватар

^ You sir are absolutely mistaken!
Жените винаги са имали повече сексуално желание от мъжете, просто ние мъжете го показваме повече, е поне така е думата нали :D

МнениеПубликувано на: Сря Апр 18, 2012 11:43 pm 
Аватар

MerciLesS написа:
Какво става с женското съсловие напоследък? Наскоро двама от приятелите ми скъсаха с приятелките си, защото не можеха да им насмогват на сексуалните апетити. По техни думи били абсолютни нимфоманки. Мислех, че стериотипът е мъжете да имат по-голямо либидо, а жените да имат желание сравнително рядко. Да няма някакви хормони в храната или водата, които да карат жените да подивяват или просто такъв е сезонът. :lol:

Когато нещо ти доставя удоволствие си склонен да го искаш повече и повече. За да стане тъй, че една жена да не иска секс то тряя секса да е зле... Или се преструва. У много момичета все още има някакви морални бариери, които ги карат да мислят, че естествения им нагон е нещо лошо и неморално. От друга страна много мъже смятат твърде агресивното поведение и откритата сексуалност за анти-женствени и това ги отблъсква. Не трябва да се тръби на ляво и надясно, че на жената й се ебе та две не вижда, но мисля, че в една връзка е напълно нормално, дори ласкаещо за мъжа, половинката да демнстрира желание за интимна близост.

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2012 4:08 pm 
Аватар
Spamoza Vulgaris

доста често ако тази демонстрация липсва, у единия винаги възникват съмнения в собствените му качества и връзката нещо не върви

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2012 11:31 pm 
Аватар

Удоволствие, удоволствие ама всичко в граници. Ако наистина беше колкото повече толкова повече никой не трябваше да си вади ръката от панталона. Аз лично си посягам редовно, но въпреки това си налагам някакви ограничения откъм количество, иначе имам чувството, че нещата биха излезли от контрол. Така, че в крайна сметка в отговор на първоначалния въпрос спред мен си има граници, които като се преминат и вече граничи с нездравословно обсебване.
P.S. Наскоро гледах Shame, където се разглежда ако не точно този въпрос, то много близък до него. Ако не сте го гледали може да го прегледате.

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 2 [ 23 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]