Дата и час: Пет Окт 19, 2018 3:37 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 2 от 2 [ 23 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Секс за деня?
МнениеПубликувано на: Пет Апр 20, 2012 1:17 am 
Аватар
Spamoza Vulgaris

кофти препоръка, ние сме фенки на Фасбендър, а той горкия си размахваше патката/дупето на широкия екран 90% от филма :blush: :blush: :blush: няма да сме много обективни :blush:
и не става въпрос за мастурбация......аз ако почна да си посягам повече отколкото всъщност си посягам, ще ми омръзне много бързо, не е просто до оргазма, а до хубавия секс
Хубавия секс до голяма степен зависи от химията, която имаш с даден човек, комфорта, който изпитваш с него, удоволствието което не само той ти доставя ами това, което и ти му доставяш (кълна се някой път може само това да ми разтрепери коленцата)....много по-трудно се насищам на тия неща, отколкото на прост оргазъм. Именно там е разликата с обикновената чекия :confused:

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Апр 20, 2012 10:32 am 
Аватар

Колкото и самохвално да звучи, на мен целта ми в леглото е да постигна максимална интимност, страст на макс и цялото преживяване (защото смятам, че сексът е едно изключително преживяване) да се усеща като един доста по-дълъг оргазъм :lol: съответно не е особено трудно да го постигна, но тогава идва и другият проблем, че момичетата очакват всеки път да е така, и искат възможно най-често да се случва( както някой написа, никой не бяга от хубавото), което идва малко на нагорнище :lol: Аз се водя по логиката, направи го веднъж, но толква качествено, че да разказват и на внуците за теб :D 8)

П.С. Пък то ако им хареса толкова много, следващия път може и от вратата за краката направо (а то със сигурност ще има и следващ път) Споделям мнението на Кисито като цяло ;)

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 08, 2012 1:30 am 

На мен рекорда ми е около 6,7 пъти на ден с различна продължителност но най-много обичам секса сутрин преди всичко друго да загрея малко тялото 8)

МнениеПубликувано на: Сря Юни 20, 2012 8:26 pm 
Аватар

Да речем че нормално по 2-3
Демек сутрин, обед и вечер или вечер 2 пъти :lol:
Иначе на ден средно от 1 до 3, понякога просто ме мързи :lol:
Рекорда е 6
И неее, твърде много секс няма :D Оправдания като "Боли ме к**а" не се приемат :lol:

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юни 20, 2012 11:56 pm 
Аватар

Хаха както каза някои по горе вие сте машини :D особено KISSSY направо ме разби като прочетох 12 :D иначе за сега съм го правил само 3 пъти за един ден, не защото не мога още просто ми доскучава може би защото не съм имал силни чувства към момичетата с които съм бил, примерно в момента нямам сериозна връзка , имам си една съседка за секс с която се виждам 2-3 пъти седмично но тя горката просто няма развито въображение и като добавим че и харесва само да е отгоре ти отива кефа на кино представете си 30мин да сте легнал някое момиче да ти се клеца от горе да не иска друга поза защото другите не и харесвали и след тия 30мин ще искате ли пак ? :D

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 21, 2012 10:21 am 
Аватар

5(аз) на 8 оргазма за един период от време от 1330 до 2200 часа. Последният път вече очаквах да почна да празня кръв. Да речем , че след това седмица не ми се правеше секс.

Такива подвизи обаче съм имал 2-3 пъти през живота си, като всичките пъти е било след голямо въздържание.

Най- хубаво е като си легна с момичето да си свърша 2, ако съм в добро настроение 3 пъти за една вечер и по- късно след това чисто и просто да заспим, прегърнати и доволни.

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 25, 2012 3:48 pm 
Аватар

Не ви знам възрастта ама на мен 3 пъти на седмица са ми идеалка :) Е.. като бях на 17 по 2 пъти на ден си беше екстра работата. Като гледам каква е тенденцията, още 10тина години ще го правя по 1 път на седмица. А след 50-те просто само ще ми се ходи до тоалетната :D:D:D Въпреки че ... знае ли се на каква жена ще попаднеш. Много зависи и от това :)

МнениеПубликувано на: Пон Ное 26, 2012 5:12 pm 
Аватар

По колко пъти на ден смятате, че е нормално да се прави секс?
- няма "нормално" според мен, ако ти се прави и можеш - колкото ти душа иска. И все пак, ако трябва да кажа число - веднъж на ден. По-малко вероятно си имаш други грижи на главата (работа, проблеми, нерви, кофти взаимоотношения и тн.), които ти пречат да се насладиш на секса, а повече само ако си до определена възраст. И те така.

По колко пъти на ден правите секс?
- от скоро вече не ги меря "на дни", а "на седмица" :angel:

Колко ви е рекорда?
- предпочитам да не си спомням :D . И без друго няма изгледи да го подобря.

Има ли такова нещо като "твърде много секс за един ден" и прочие...?
- оооо да!

п.п.
не се изхвърляйте прекомерно (демек въобще, ако ще пишете глупости - спрете се) в тази тема, все пак хората дето я четем не сме на 12 и не падаме от друга планета, пък и желязното правило гласи - ВСИЧКИ ЛЪЖАТ (когато става дума за секс) :hat:
И аз лъжа :D , лъгал съм и ще продължавам да лъжа по тази тема ... все пак една жена, ако не я излъжеш, как ще я накараш да спи с теб :P Което ми напомня за един много хубав виц/разказ, не си спомням, за една жена, която можела да чете мислите на мъжете и вечно страдала от този проблем. Та най-накрая се намерил един да я излъже и тя да се почуства истинска жена :P

Almost like ... A scarlet flower, blooming fully with pride.
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 2 от 2 [ 23 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]