Виж темата - Защо "малките" момичета ходят с "големите" момчета? - AnimeS-bg.com
Дата и час: Вто Авг 14, 2018 1:42 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 24 от 26 [ 387 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Защо "малките" момичета ходят с "големите" момчета?
МнениеПубликувано на: Сря Дек 29, 2010 1:10 pm 
Аватар

За мен фъна е в това да се разбираш с някой и без думи, да споделяте мисли и емоции. Според мен чувствата се зараждат постепенно отвътре, но има хора, които се радват на мигновеното трепване и падане във вихъра на любовта.

My anime and manga list
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Дек 29, 2010 2:10 pm 
Аватар

Значи от последните коментари стигнахме до заключението, че парите са любов? 8) Съгласен съм и аз ги обичам. Иначе Sick_Satisfaction викаш по-едно време започнаха да четат книги и да поумняват, а? xD Но ето къде идва и обидата и парадокса. Авторката на коментара Sick_S... споделя това, че има нужда да комуникира с някой по-голям от нея зареди нивото на познания, интелект и изградена личност и т.н, но това не приравнява ли автоматично мъжката половинка на по-ниско ниво? Идеята е, че вие дори да залагате на материалното пред чувствата ние също така залагаме на характера и на държанието на човек. И да говоря за една връзка подчертавам връзка защото не става дума за hit'n'run в студентски град. За сериозни отношения например това е малко трудно да се постигне с големи различия в годините на ранна възраст, но пък за sweet love няма нищо което да те спира.(освен принципи, морал и такива ненужни глупости)

Изображение
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Яну 07, 2011 8:10 pm 
Аватар

Не знам дали забелязвате, но говорейки за пари обръщате темата и не става дума за момиченцата, а за пачавретините, за които възрастта не е толкоз важна.

Аз си го обеснявам по един начин. Не с различие в интелектуалното развитие, за щото АЗ специално, когато си хвана мъж се нуждая от това да се чувствам защитена от него. Това е съвкупност от много неща, но едно тях е, че по-възрастния мъж дава чувството за закрила. Все пак говорим за по-голям жизнен опит, вероятно емоционална зрялост и прочие...И това е нормално. Защо повечето връзки са с възрастовия прервес на мъжете?

И айде да спрем с "ама аз имам една позната, която...". Чудесно, имайте си я. Всички имаме познати, които са много яки за разказване на истории, ама не е тва идеята.

МнениеПубликувано на: Съб Яну 08, 2011 6:22 pm 
Аватар

Права си, Зенитке. Но има и жени, които искат някой, който да не им отстъпва, но да не ги покровителства. Разбира се, не е едно и също човек да се чувства защитен и да го дундуркат, но има и голям елемент на.... характерови особености :)

My anime and manga list
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 08, 2011 10:58 pm 
Аватар

Именно това имам предвид, покровителството е депресиращо...Не много хора го търсят, но просто накрая се оказват в такава ситуация.

МнениеПубликувано на: Съб Яну 08, 2011 11:10 pm 
Аватар

Зен, от примера който си дала по нагоре, се зачудих над това;
Ти казваш,че ако си с по-възрастен от теб мъж ще се чувстваш по защитена, ами примерно ако срещнеш някое момче,което да е по-малко от теб и да е някаква хилка, но във визия те подлудява, би ли тръгнала с него?

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 08, 2011 11:16 pm 
Аватар
Ecchi Warrior

.

Последна промяна Belgarion на Вто Юли 31, 2018 3:57 pm, променена общо 1 път

МнениеПубликувано на: Съб Яну 08, 2011 11:43 pm 
Аватар

Johnny Cage написа:
Зен, от примера който си дала по нагоре, се зачудих над това;
Ти казваш,че ако си с по-възрастен от теб мъж ще се чувстваш по защитена, ами примерно ако срещнеш някое момче,което да е по-малко от теб и да е някаква хилка, но във визия те подлудява, би ли тръгнала с него?

Глей са, ако треа сме честни има няколко малолетни, на които няма да простя, но всеки един оттях ми създава по-скоро усещането, че мога да го командвам и контролирам, което не е лошо като цяло...Само, че това рано или късно свършва. Това би била връзка, за която ще съм убеденя, че ще има край. Тия връзки никога не са особено благополучни.

Да не говорим, че 1. не е само до визия, дем ит 2. говоря за повечето случаи. има индивиди дет са на 30 и с майките си живеят ...like hell...А и казвам какво се търси, не че се намира.

МнениеПубликувано на: Вто Яну 18, 2011 10:45 pm 
Аватар

Не съм чела цялата тема обаче не знам дали сте погледнали друга гледна точка
Примерно аз съм на 17, обаче това което виждам като мои връстници просто интелектуално не ми отговаря, държат се като някакви бебета от детската градина, още се мислят за готини като обиждат всички наред и куп други неща. Ето защо поне +2 години е моята категория. Просто не може да си на 17 и да си с голямото самочувствие че си мъж и като се навеждаш да ти се вижда панорамата и да си бъркаш в носа и куп други. Просто наистина масово които съм срещала на моите години още умствено са си някъде в 3-та група на детската градина... :confused:
А и въпроса за мен примерно не е нито в пари или някфа изгода а просто заради самия човек, колкото до някфи педофилии с чичковците с парите то по тая тема има много да се говори, иначе и аз съм се възмущавала като чувам мои познати още като бяхме на по 13-14 да ми се хвалят с някое виждаш ли 19-20 годишно гадже с което правели секс *head meet desk* просто...

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Яну 19, 2011 2:23 am 
Аватар
Пантсу Мастър

Цитат:
Ето защо поне +2 години е моята категория.

Ам...даваш си сметка, че това да смяташ, че възрастта е право-пропорционална с интелигентността и чувството за отговорност, е...детинско, нали? И от къде го измъкна това +2 години? Значи та на 17 са всичките/повечето дечица, обаче на 19 изведнъж стават големи и отговорни мъже?

Това да си намериш подходящ партньор е достатъчно сложно, за да няма нужда да си измисляте абсурдни критерии или да имате нереалистични очаквания.

Изображение

I pity the FOO!
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Яну 21, 2011 1:27 am 
Аватар

DarkAmyLee написа:
Примерно аз съм на 17, обаче това което виждам като мои връстници просто интелектуално не ми отговаря, държат се като някакви бебета от детската градина, още се мислят за готини като обиждат всички наред и куп други неща. Ето защо поне +2 години е моята категория. Просто не може да си на 17 и да си с голямото самочувствие че си мъж и като се навеждаш да ти се вижда панорамата и да си бъркаш в носа и куп други.

Те и по-дъртите това го правят, ама по един такъв начин, който си прекалено тъпа, за да го схванеш. Откъде мислиш пишлеметата си взимат лафовете? :lol:

МнениеПубликувано на: Пет Яну 28, 2011 12:14 pm 
Аватар

DarkAmyLee написа:
Примерно аз съм на 17, обаче това което виждам като мои връстници просто интелектуално не ми отговаря, държат се като някакви бебета от детската градина, още се мислят за готини като обиждат всички наред и куп други неща. Ето защо поне +2 години е моята категория. Просто не може да си на 17 и да си с голямото самочувствие че си мъж и като се навеждаш да ти се вижда панорамата и да си бъркаш в носа и куп други. Просто наистина масово които съм срещала на моите години още умствено са си някъде в 3-та група на детската градина... :confused:
А и въпроса за мен примерно не е нито в пари или някфа изгода а просто заради самия човек, колкото до някфи педофилии с чичковците с парите то по тая тема има много да се говори, иначе и аз съм се възмущавала като чувам мои познати още като бяхме на по 13-14 да ми се хвалят с някое виждаш ли 19-20 годишно гадже с което правели секс *head meet desk* просто...

типичните самозаблуди на дете, което още не познало живота извън мама и татко :huff:
ти самата след 5 години ще се червиш като си четеш старите мнения, така че не се наежвай

Almost like ... A scarlet flower, blooming fully with pride.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Яну 31, 2011 3:01 am 
Аватар

Ама и всички сте големи всезнайковци и веднага се ежите срещу другите. Момичето си каза своята гледна точка. И да, 2 години имат голямо значение - 19, мислиш за университет, в университет си ала бала...голяма промяна си е.

Типично като дете веднага се ежиш и тропваш с крак, за да получиш своето - твоето мнение е най-отгоре а всички други с 2 години под теб - някъде в утайката.

Да ти кажа за съжаление много от 25+ годишните по точно такъв начин се държат с младото си гадже (18, 19, 20) именно за това никога няма да хукна с някой на подобна възраст. Мислят се за големите царе и ти го тикат в лицето. :roll:

*Слънце мое*
Thx to Harada Risa~
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 01, 2011 3:10 am 
Аватар

защото имат по дебели... портфейли

МнениеПубликувано на: Вто Фев 01, 2011 5:19 am 
Аватар
*

Ебаси глупостите. Каквото и да си мисля, нямам коментар. Имам мнение, но мненията в тази тема не сочат към истина, а само разкриват кой какво смята и как вижда този случай. Аз не изразявам мнения по деликатен начин, защото съм mr x. unknown forevea. Никой не мой да ми пипа мислите и да ги анализира, as long as I have em only for me. Но адски много ме кефи да се гавря.

Макар че по темата бих казал само, че хората трябва да намират общи интересни и да им е готино заедно, а не причини като кой е голям и кой малък, щото според мен всички сте малки. :lol:

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 24 от 26 [ 387 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]