Дата и час: Пон Юни 18, 2018 2:55 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 3 от 4 [ 48 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Бихте ли пуснали гаджето си само на море или друга почивка?
МнениеПубликувано на: Вто Юли 21, 2009 5:29 pm 
Аватар

Mantzikert написа:
в момента съм в това положение. От една седмица приятелката ми е в малък индустриален град в Западна Украйна, почти до границата с Румъния. И ще бъде там до средата на Август. :(
Момичето е с майка си у баба си, леля си и братовчедките си. И не може да говори добре на Украински.
Обаче като си представя как я наобикалят нейде разни Казакоподобни Напети двуметрови украински Лавенти. Леле Получавам Гърчове.

Обаче има и добра страна. Отскоро сме заедно. Това че тя заминава ими показва че съм се привързал здравата.

Няма се притесняваш, гаджето ми е Казак, но руснак от Ставропол, не той ме свали, а аз, за справка темата за интерсни свалки ли беше.

По темата - да, бих го пуснала и на море, и където и да е.

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 03, 2009 12:02 am 
Аватар

нека ходи където иска ... като ше ходи на море сама и аз ще отида на море сам НОУ ПРОБЛЕМС :wink:

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 03, 2009 12:14 am 
Аватар

Ест. че не! ако ще ходи някъде с него съм :wink:

Изображение
 Профил  

Заглавие: Re: Бихте ли пуснали гаджето си само на море или друга почив
МнениеПубликувано на: Съб Юни 25, 2011 11:29 pm 
Аватар
Spamoza Vulgaris

при положение, че от 3 дена вече официално се води лято - bump

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юни 28, 2011 10:49 pm 
Аватар

I guess not. >.<

МнениеПубликувано на: Сря Юни 29, 2011 12:58 am 
Аватар

е ако се налага от обстоятелствата, ще я пусна разбира се, дори няма нужда да ме пита. друг въпрос е, че ако ще си ходим по отделно на почивките, за какво точно да сме заедно? :roll:

МнениеПубликувано на: Сря Юни 29, 2011 2:25 am 
Аватар

мда.

Тристрам, какво лошо да се разделяте от време на време, тя с приятели на почивки, ти с твоите, няма нищо лошо.

Живяла съм с мъж, ама това не значи да съм била залепена за него и той си е излизал, и аз. Всеки трябва да си има малко лична свобода.

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юни 29, 2011 5:49 pm 
Аватар

ами... благодаря за въпроса excape :lol: честно казано, дори не знам от къде точно да започна отговора си, надявам се да не се получи много дълго и досадно. само да поясня, че не става въпрос за излизане, а за почивка някъде (далеч). няма проблеми да си излиза всеки с приятелите от време на време, и естествено, че не сме залепени един за друг. лично аз се считам за доста либерален човек,и нямам навика да държа сметка на никого за нищо. ето какво може би би трябвало да я замисли, преди да предпиеме почивка сама...

- без значение дали живеете заедно или не, най-вероятно и 2мата работите/учите - от там следва, че времето ви един за друг се ограничава от работата ви, битовизмите ви /пране/готвене/чистене/, ангажиментите към родата, и какво ли не. просто такова е съвременното ежедневие, задачките чакат и живота се бута напред. нищо лошо дотук, обаче когато дойде ваканция, и човек му се прииска да се махне от лудницата и да отиде на някое красиво място да си почине. нима този човек, не предпочита да е с партньора си? в един красив филм бяха казали 'истинското щастие е споделено' и аз вярвам в това. моя скромен опит показва, че когато човек иска да замине някъде на ваканция, той иска да е с приятеля/ката си, ако държи на нея/него и обратното, ако не му пука за човека, с който е, предпочита да замине сам или както дойде. естествено приятелите са добре дошли и в 2та случая, тук не говорим за романтична почивка на майната си.

- следващия случай, обичате се, искате да сте заедно и въобще всичко е цветя и рози. имате някои общи хобита, но имате и някои различни. например тя обича да кара сърф, а ти да ходиш по пещери и планини. в някакъв момент, нейната сърф компания или твоите пещерняци заминават за Турция за седмица, на яките им острови с чудесен вятър, да карат сърф. естествено и на нея и се ходи, пускам я, чуваме се по телефона всеки ден и т.н. обаче ще ми е терсене, виждал съм подобни случаи. хора заедно от 5 години, доволни и щастливи ужж... единият заминава някъде за 2 месеца, и докато се върне другият е оплескал вече нещата. просто така се случва понякога, никой не е виновен :confused: идеята е, защо да създаваме предпоставки, като може да се избегнат такива ситуации.

- доверие казвате, аз нямам проблеми с него. имал съм връзки от разстояние и какво ли не, доверието е хубаво нещо, но не считам, че трябва да го доказвам по какъвто и да е начин. това, което се опитах да изразя с поста си по темата, е следното: да, естествено, че ще пусна всеки където иска, аз не притежавам другия човек, за да му налагам мнението си. просто казвам, че ще ми е странно и ще се замисля дали всичко е наред, ако момичето до мен изяви желание да отиде на почивка без мен. това е.

МнениеПубликувано на: Чет Юни 30, 2011 12:27 am 
Аватар

Какво означава "бихте ли го пуснали" ? Не е като да съм го вързала с вериги. :lol:
Факт, не ми е кеф, че ме оте*а и отиде да работи цяло лято на Созопол... на плажа ffs.
Всеки път като си говорим по телефона е задъхан, защото видите ли "тича" или "тренира" или поне това са отговорите, които получавам на въпроса 'защо пъшкаш в слушалката?' :lol:
Ама не мога да го спра, а и не искам май. Ако ставаше въпрос за 10 дни, в които да си се налива с айляците и да си правят кефа нямам нищо против - в крайна сметка и аз ще го направя. Не мисля, че трябва да не му позвалявам нещо, което в крайна сметка и аз ще направя. Нека бъдем равни.

Профил  

Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 08, 2011 10:59 am 
Аватар

snookie написа:
Колкото повече се страхувате да ви изневерят, толкова по-голяма е вероятността да ви изневерят...

Научно доказан ФАКТ!!!!!!!!! :ok:

МнениеПубликувано на: Пет Юли 08, 2011 11:23 am 
Аватар

ффф да прави каквото си иска само после да не идва да ми реве

МнениеПубликувано на: Нед Юли 10, 2011 1:32 am 
Аватар
RyuKo FanSubs

да :o

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юли 21, 2011 5:11 pm 
Аватар

Че защо да я спирам. Смисъл глупаво е хората да си нямат доверие, за каква връзка говорим тогава. Ако не е нещо сериозно принципно няма да му пука на човек, ако е сериозно (колкото и да са размити понятията) значи трябва да си имат доврие хората. Пример миналата година приятелката ми отиде на море с нейни приятелки. Покани ме да отида с тях , от учтивост със сигурност , но на нейните хора им личеше, че не ме искат там и си отказах. Отиде върна се мина една година, нищо не се промени. Ако само си имъчваме мозъците да или не и дали ще ми изнвери, няма нито по- малко да боли ако се случи, нито пък шанса е по - малък , даже и по - голям като чета по горе споменатото :D Тааа с една дума: Да, да ходи стига да иска, ако ме иска и мен ще настой да отида :)

МнениеПубликувано на: Пет Юли 22, 2011 1:03 pm 
Аватар

Сама няма да я пусна на море, защото почват да се давят всички мъже...

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Окт 17, 2011 12:55 pm 
Аватар

Защо не? Да няма само след нея да ходя :huff: