Виж темата - Каква е вашата сексуална ориентация - AnimeS-bg.com
Дата и час: Пон Авг 20, 2018 9:09 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 15 от 17 [ 247 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следваща
Каква е вашата сексуална ориентация ?
 Хетеросесуална (момче)  60%  60%  [ 109 ]
 Хетеросесуална (момиче)  21%  21%  [ 38 ]
 Хомосексуална (момче)  4%  4%  [ 8 ]
 Хомосексуална (момиче)  1%  1%  [ 1 ]
 Бисексуална (момче)  5%  5%  [ 9 ]
 Бисексуална (момиче)  10%  10%  [ 18 ]
Общо гласове : 183

Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Каква е вашата сексуална ориентация
МнениеПубликувано на: Вто Мар 15, 2011 9:11 am 

^ same - Мъжко хетеро

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Мар 15, 2011 9:34 am 
Аватар

Цитат:
Хетеросесуална (момче)

Нямаме нито една лесбийка? :shock:

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Мар 15, 2011 4:56 pm 
Аватар

Мъжко хетеро!!!

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Мар 15, 2011 11:57 pm 
Аватар

мъжко хетеросексуален

Цитат:
Evility написа:
Тоя сигурно е бил от школата за Болни Екземпляри, Лишени от Граници, Абстрахиращи се от Разумното, Идейни и Обиграни в Насилието, съкратено БЕЛГАРИОН... :lol:
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Апр 26, 2011 1:04 am 
Аватар

Хетеро
Ама май с лееееки отклонения, зависи, предпочитам секс с момчета, не с мацки, просто съм имала някви леки изцепки, и все пак... хетеро ftw...

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юни 26, 2011 2:12 pm 
Аватар

Резултатите са такива, каквито си мислех... Инъче нямам нищо против хомо или би. По едно време ми минаваха разни мисли за Би, но сега вече без никакви подозрения казвам Хетеро (момче). :)

RAINBOW

===============================
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 01, 2011 5:03 pm 
Аватар

Хетеросексуална съм,но съм имала и симпатии към момичета.

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 06, 2011 1:45 pm 
Аватар

Едно 95 процента от жените изпитват влечение към своя пол. Доколко това е осъзнато или не, доколко те го приемат или не, и счита ли се от останалите за бисексуалност или просто си остава неосъществена тяхна фантазия, това е отделен въпрос. Останалите 5 процента са свръх религиозни или прекалено консервативни и ще отричат до посиняване, дори и пред себе си, че подобно нещо е възможно.

Та, на въпроса! Мисля, и след малко ще гласувам за хетеросексуална ориентация за момиче, понеже до сега я карам се в правия път, но и няма да отричам, че ако човекът/тя ми допадне и е на една вълна с мен, с удоволствие бих била активната страна в двойка жена:жена. Това си ми е фантазия закътана някъде, латентно приспана и чакаща подходящото време. Смятам, че от всичко трябва да се опита, така че времето, Че покаже.

Държането за ръце на две приятелки, гушкането, проверката тя к'ъв цвят сутиен носи и колко са й пораснали гърдите след като е качила 2 кила, целувки по бузата и устата, спане в едно легло след диско въобще не спада към бисексуалност или лесбийство, а си е толкова нормал, че няма на къде, ако някой се притеснява. Това си е въпрос на това колко сте близки с въпросната приятелка, доколко тя и вие обичате да кокетничите, доколко се лигавите в момента или доколко тя е ваша селска, ма тогава нещата малко се променят, понеже там поздравите са други :lol:

Изображение

"Не съм се провалил. Просто открих 10 000 начина, по които не става." - Томас Едисън
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 06, 2011 9:48 pm 
Аватар

duffy318 написа:
Държането за ръце на две приятелки, гушкането, проверката тя к'ъв цвят сутиен носи и колко са й пораснали гърдите след като е качила 2 кила, целувки по бузата и устата, спане в едно легло след диско въобще не спада към бисексуалност или лесбийство, а си е толкова нормал, че няма на къде, ако някой се притеснява. Това си е въпрос на това колко сте близки с въпросната приятелка, доколко тя и вие обичате да кокетничите, доколко се лигавите в момента или доколко тя е ваша селска, ма тогава нещата малко се променят, понеже там поздравите са други :lol:

ТОВА ако не е бисексуално, то нямам думи направо :P

Almost like ... A scarlet flower, blooming fully with pride.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 08, 2011 11:23 am 
Аватар

Хе хе, радвам се, че директно не си ме сложил в л групата, да играя при големите.

Както бе написал Trancer някъде по-горе, не се брои, ако не сте нощували заедно, и под това се няма предвид спането :wink:

Изображение

"Не съм се провалил. Просто открих 10 000 начина, по които не става." - Томас Едисън
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 08, 2011 3:08 pm 
Аватар

Logrus написа:
duffy318 написа:

ТОВА ако не е бисексуално, то нямам думи направо :P

Еми не е. До момента, в който не спи с жена никое момиче неможе да ме убеди, че е Би. "Олееееее вчера пипнах циците на Гинка." или " Вчера целунах по устата Минка" не е в графа Би :)

МнениеПубликувано на: Пет Юли 08, 2011 4:25 pm 
Аватар

Което още веднъж показва, че жените не са хора опс - мъже исках да кажа :P

Извинявам се за приматското си разбиране, но малко или много сексуалният акт се върти около актът на проникване. Да, вярно е, че две жени могат да си ръгат каквото имат под ръка, че и ръце ... но особенстта на акта на проникване е че куро прави деца. Нищо друго няма като него на този свят :pokey: смисъл каквото и друго да ръгнеш там, дете няма да се появи.
Защо го казвам това.
Защото в моите очи няма разлика дали две жени ще си пипат циците, котенцето, или ще се целуват по бузката. Това са прояви на интимност, което в моите очи е БИ.

сега не значи, че щом аз така разсъждавам, значи е точно така, но не виждам с какво вашите разбирания са "по-правилни" от моето :blush:

п.п.
мъжете също се прегръщат, целуват (Русия :lol: ффс) и лигавят, но това не е проява на бисексуалност и няма общо с женското поведение. Ако ме попитате защо смятам така - погледнете мъжа и жената. Колкото те се различават, толкова и не могат да се обясняват с едни и същи думи тяхното поведение, било то и на пръв поглед близко.

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 08, 2011 4:29 pm 
Аватар
Spamoza Vulgaris

точно пък в целувката по бузата няма нищо сексуално ффс

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 09, 2011 5:16 am 
Аватар

IcedHeart написа:
Цитат:
Хетеросесуална (момче)

Нямаме нито една лесбийка? :shock:

Шокът не е всъщност чак толкова голям, напълно очаквано си е. Как да го опиша? Може с години да не загледаш мъжко и само по женско да ходиш и ти пак ще си пееш старата песен, че си би, било то от страх да признаеш пред себе си, каква точно си, било то с надеждата, че така другите, видиш ли, по ще те разберат, и етц фактори. А всъщност най-фрапиращото е, че сред гей обществото, бисексуалните не са много на почит. Like, make up your mind already! type of thing.

Брей, заболя ме сърцето. Може би за първи път храня себе си xD и чувството не е много приятно. Ама така де. Към този момент не мога да се оприлича като само гей, въпреки че от повече от година не съм заглеждала даже мъж по улицата. Защитна реакция ли да го нарека, не знам. А и напоследък тоооолкова много съм се разочаровала от лесбийките в България (+ би), че даже си се моля правилно да си мисля, и да съм би, че с това темпо ще си остана сама завинаги, или трябва да се отдам на безразборен секс, за което кандидати не липсват, ама видиш ли, пусто не щем това. За разлика от 99,99 % от лес в България. Уникално е как даже си бройкат и си ги броят, и се хвалят... Абе направо са по-зле и от мъжете. Трагедия D:

p.s.: Или пък култовата ситуация, когато си мислиш, че може би това е свястно момиче, етц, но е:
1. Заета
2. Наранена от предишна връзка, иска само сЬекс (и ти като гушкаш после ти мрънкат, че се държиш твърде мило, asd wtf, "не ставаш за fuck buddy" : D)
3, най-тъпото: И двете сте крайни доминанти... xD
4. Влюбена в друга, дето й разбила сърцето, ама не ще и тъпче ли, тъпче и е само приятелка с нея, искаща тайно повече (И естествено, като трети човек, ти служиш за избиване на енергия и хормони и после биваш захвърлен като парцал и 3 седмици не знаеш къде се намираш D:)

Та да, някой мъж е добре дошъл да ме впечатли, че се отчаях... xD Но уви, колко се изредиха (не много, но достатъчно) и от отчайващи, по-отчайващи... Живот ли бе, да го опишеш? :doh:

Find me on Faceshit
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 09, 2011 4:28 pm 
Аватар

KISSSY написа:
точно пък в целувката по бузата няма нищо сексуално ффс

беше метафора ффс

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 15 от 17 [ 247 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]