Дата и час: Пон Дек 17, 2018 12:57 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 1 от 12 [ 175 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Как да свалим мъж?
МнениеПубликувано на: Сря Окт 15, 2008 5:40 pm 
Аватар

Така, в лигаво настроение съм и под влиянието на коментара на BLeed4me, реших да ви запитам....

Bleed4me написа:
"как да свалим мъж"

Защо момчетата сте такива животни и ко да правим нии, че да ви се харесаме? Отговри от типа :момичето да се съблече, да се предложи на тепсия, да размята белезници и да мята мръснишки поглед, да е съгласна на тройка, четворка и подобни...да не се пишат особено много, още повече, че ще вземете да се повтаряте :lol:

*Слънце мое*
Thx to Harada Risa~
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 15, 2008 5:44 pm 
Аватар
Мародераторче

Местоположение: Kame House: Where the beaches are fine, and the bitches are finer.
о.О Ами от скромен опит...понякога не е хубаво да говорите толкова много :mrgreen:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 15, 2008 6:04 pm 
Аватар

Това беше грубооо! :лол:

Аз обаче съм традиционалист и предпочитам мъжът да сваля. Иначе честно казано идея как стават нещата няаам.Стават си от самосебе си нещата. Само знам, че не бива да се насилва нищо.. :blush:

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 15, 2008 6:10 pm 
Аватар

Zenith написа:
Това беше грубооо! :лол:

Аз обаче съм традиционалист и предпочитам мъжът да сваля. Иначе честно казано идея как стават нещата няаам.Стават си от самосебе си нещата. Само знам, че не бива да се насилва нищо.. :blush:

грубо негрубо, за някой важи с пълна сила.
Мъж се сваля толкова лесно. Да гореизброеното също върши работа, но понякога ние мъжете иксаме просто една дама да се приближи към нас и да ни попита как сме добре ли сме и да проведе един нормален разговор. Чак след това иде ред на тепсията и 3 ката :P

Профил  

Заглавие: Re: Как да свалим мъж?
МнениеПубликувано на: Сря Окт 15, 2008 6:13 pm 
Аватар
СЕЛСКИ БЕКs

Shadowcat написа:
Защо момчетата сте такива животни и ко да правим нии, че да ви се харесаме?

ОТСЛАБНЕТЕ !

[The Roads of The Lords~]
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 15, 2008 6:15 pm 

gb2kitchen and make us some food ... its so fucking simple ... :o

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 15, 2008 6:23 pm 
Аватар

Ако не можете да готвите, чистите, перете, гладите, ако можете всичко това, но сте грозен пъпчив слон, единствения ви избор остава правата лопата, щом толкова ви се иска да свалите някой мъж.

Simple.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 15, 2008 6:37 pm 
Аватар
The No-Goodnick

Всичко е относително :mm:
ако щете бъдете нахални и направо налитайте,
ако щете бъдете срамежливи,
ако щете бъдете извратени,
накрая всичко е относително :mm:

та... да... всичко е относително... всичко зависи индивидуално и от мъжкото и от женското и от мъжкото и от женското и от мъжкото и от женското и от мъжкото и от женското...

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 15, 2008 6:39 pm 
Аватар

ами кажи си направо че го аресваш, досаждай му най редовно...
Според мен няма да се усети че го харесваш дори да е под носа му,особено "тънките намеци" ,има нещо готино в прямото отношение, но трябва да си с момчешко мислене да постъпиш така.Просто едно момиче икога няма да подходи по този начин.

И от двете страни на харесване има определено очакване- някаква предпазливост,лицемерно прикриване на емоциите

Има някои неща които мъжете особено много мразят,може би ако всеки от мъжки пол започне да ги изброява ще е от полза за темата.Често в опита си да направиш някакво впечатление,оставяш човека с погрешни идеи за теб

другото е че просто е в природата на жените да манипулират с външния си вид,и може би 90% от всичко което търси един мъж си е външния вид.Може да не познава фльорцата,да е куха лейка,но ще я мисли за богиня ако изглежда като такава.По принцип момичетата не свалят момчета,само им намекват че те трябва да направят нещо..

всичко е относително,всеки от нас има индивидуален характер

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 15, 2008 6:52 pm 
Аватар

Най елементарното не се правете на центъра на вселената както обиконопвенно става и ще бъдете харесвани много повече

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 15, 2008 6:58 pm 

Зависи какво искаш да правиш след като го свалиш :wink:

Ако ти е само за едната забивка или чукане, не ти трбябва нищо друго освен хубав външен вид. Отиваш при пича, казваш му какво искаш и си готова. Тънки намеци и други такива такива глупости не работят при нас. Повечето мъже са създадени прости. Няма да те разберат какво искаш, ако не го кажеш директно. Така ни е по-лесно и по-удобно. Не си затормозяваме мозъчетата. Вярвай ме, не познавам мъж, който не би си умрял от кеф, ако готина мацка дойде при него и му каже да отидат някъде двамата (дори и само, за да си поговорят). Това е голям boost за нашето самочувствие...

Все още не мога да разбера дали тия теми са сериозни или хората само си правят ташак. Странни са ми хората, които пишат сериозни отговори в тях а още по-интересни са ми тези, които пък приемат отговорите на сериозно...

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 15, 2008 6:59 pm 
Аватар

Ехх момичета, момичета! Искате да ви кажем лесен начин да постигнете най-лесното нещо на света!!! Мислете логично :!:
Колко често момиче зарибява момче .... случва се ДА, ама мнооого рядко, което автоматично значи, че ние момчетата не сме свикнали на особенно внимание от ваша страна => започнете да обръщате малко повече внимание на избранника си, говорете си с него за мъжките му там работи :lol: (имам предвид нещо, което го интересува) обсъдете кой какво харесва, и накрая ПРИМЕРНО опрете до темата с филмите!!! питайте го какви филми обича и съответно: "Знаеш ли можем да гледаме филм у нас еди си кога си ...!" и когато почне филма, той понеже е мъж ще му е интересен, ще се старае да го схване ама НЕ ..... точно тогава е момента вие да си развихрите въображението!!! :wink: малко *гушни ме*, малко *гъди-гъди* и ето ЧУДО - имате си мъж мъркащ на леглото!! :lol: :lol:
Простете ми братя, че така ни предадох!!! :whistle:

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 15, 2008 7:32 pm 
Аватар

направи ми шопска салата и боб

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 15, 2008 7:34 pm 
Аватар

По принцип първото нещо което ми дойде на ум е със стълба :lol: , но да не се отплесвам. Както по-нагоре казаха тънките намеци малко трудно ги сващаме. Така че ако нестане от първият път неосначава, че не ви харесваме, а просто че загряваме за някой неща малко по бавно, так че продължавайте два, три че и четири пъти. Ако и тогава нестане, но все още си харесвате момчето просто му го кажете, явно наистина бавно сгрява :lol: А иначе наистина поканете го да гледате някой филм, да ви покаже как се прави нещо на PC, че не разбирате (дори и да разбирате), поканете го да се разходите някъде (нямам в предвид по магазините). И недейте да се страхувате че ще ви откаже, много рядко става (трябва наистина да е глупав или вие да сте манекен на Лакост).

Последна промяна thewizards на Сря Окт 15, 2008 7:37 pm, променена общо 1 път

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 15, 2008 7:35 pm 
Аватар

Местоположение: In Silent Hill, in the Grand Line's TOKYO-3 city... in the 3-4 Oonizuka's classroom...
Бъди мъж!!

NO U!
Epi[f]guY
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 12 [ 175 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]