Дата и час: Сря Окт 18, 2017 10:40 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 3 от 3 [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Kога, Къде и с Кого го направихте първия път? 18+
МнениеПубликувано на: Чет Мар 05, 2009 3:41 pm 
Аватар

моето беше на 15-16 не помня името на момичето беше хормонно нещо аз не и бех казал че ми е за сефте но мисля че тя не разбра за това.И как да го опиша ми беше ръгай чушки в боба :mrgreen:

МнениеПубликувано на: Пет Мар 06, 2009 3:01 am 
Аватар

8 часа навиване в леглото, любовна игра и какво ли още не ... след това "акта" продължи не повече от 30 сек. :lol: , но каката ми влезе в положението :) След час повторихме и се получи повече от добре :) (почти идеално ... тя първа свърши, после аз ... ето това разбирам аз под "хубав секс" )
Годините ще си ги спестя, защото явно тук пишат само такива дето са правили секс на много крехка възраст и не върви да си казвам аз моята :roll:

Almost like ... A scarlet flower, blooming fully with pride.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2009 1:18 am 
Аватар

Дългите лета прекарани на село,бях на 14/15 и го направихме в сеното под плевнята,за да не събудим никой.Честно казано ми беше тъпо,защото се бях спекъл жестоко и та само си лежах. :huff:

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2009 4:04 am 
Аватар

Стара Загора. В хотел, на фона на Фешън ТВ (epic, точно тогава имаше от онази много хот хот музика където разни женски вокали пъшкат) :D

МнениеПубликувано на: Пон Мар 23, 2009 3:15 am 
Аватар
Цар Алко

На 16 като бях, прибирам се от тренировка и целия потен, разен там омазнен и пред блока ми срешам един приятел и ми вика "искаш ли да чукаш" показвайки ми знаци, а аз: "ми искам". И той се съгласи,, ударих си един душ и след това отидохме до апартамента на момата бепе с друга, та апартаментче 3 стаи и кухня. Тоя приятел еба 12 годишната, а аз 13 годишната и най-якото беше, че стана след по-малко от час след като влезнах у тях. Тая ми говори нещо, а в същото време ме гали по крако, йоооо. Аз не съм робокоп, но доведените и братче и сестриче заключи в другата стая. :vicious:

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Ное 28, 2012 3:32 am 
Аватар

На 15,вкъщи,с първия ми сериозен приятел,още сме заедно :-D

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Яну 03, 2013 2:31 pm 
Аватар

Абе мацка, като ти гледам мненията- ти да не би да си се регнала тук само за да се похвалиш, че си се наеб@ла ?

Джийсъс срещу Хитлер. Бия го до скъсване!
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Яну 14, 2013 9:45 pm 
Аватар

Jesus написа:
Абе мацка, като ти гледам мненията- ти да не би да си се регнала тук само за да се похвалиш, че си се наеб@ла ?

радва се момичето

МнениеПубликувано на: Нед Фев 03, 2013 3:36 pm 
Аватар

На 15 като бях един път сам вкъщи, хванах я, пуснах я на мощност и.. стана сефтето. Бях чувал от един приятел, че е много добро, но изобщо не си го представях така.. и оттогава сме заедно. За съжаление миналата година умря и така се разделихме с моята първа и най-силна любов. Сега имам нова любов с мощност 2400W и воден филтър, но винаги ще помня прекрасните спомени, които имах с Hitachi~

--Бог прощава, Ибачи - не.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Май 04, 2013 6:14 am 
Аватар

lovelyangel666 написа:
На 15 като бях един път сам вкъщи, хванах я, пуснах я на мощност и.. стана сефтето. Бях чувал от един приятел, че е много добро, но изобщо не си го представях така.. и оттогава сме заедно. За съжаление миналата година умря и така се разделихме с моята първа и най-силна любов. Сега имам нова любов с мощност 2400W и воден филтър, но винаги ще помня прекрасните спомени, които имах с Hitachi~

Спомени. :(

По темата: Случи се точно след 2 месеца от 16г. ми рожден ден. Бях поканен у дома на моята приятелка - да я наименуваме: pika girl. Отидохме да гледаме филма ''Съседка за секс" - ей, баш кой филм реши да гледа това момиче... :lol: Та филмчето си върви а-у, а аз бях още в innocent form, как ли не ѝ скочих по време на филма - im a such a ''baka''. Гуши-муши, гуши-муши изгледахме филма, но той беше достатъчен да запалил фитила. След това ''pika girl' реши да поцъкаме nfs 6, за мое щастие, наложи да се да седнем на един стол, искаше да ѝ покажа нещо, но не помня добре. Започнахме заедно да управляваме колата, обаче тя също имаше достъп до моята кутия за скорости, е не ѝ отне много време да го усети, след като от цялата тази възбуда превключих на последна степен. :lol: С други думи казано, зае*ахме стола лека-полека, и се насочихме към кревата. И оттогава не мога да забравя за този филм, и все още си цъкам nfs 6 понякога.
А да не забравя, след като свършихме, тя отиде си вземе душ, аз през това време се решавах да вляна или да не вляна заедно с нея. Докато умувах, изведнъж влезе баща ѝ в стаята, аз останах в :shock: . викам си.... пу, ей къв късмет искарах само, хем свършихме всичко на време, хем и не влязох да се къпя и аз. :vicious:

Изображение
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 26, 2014 2:02 pm 

КОгато бях на 16 с един мой саученик :)

МнениеПубликувано на: Съб Фев 07, 2015 12:26 pm 
Аватар

Официалният ми първи път беше на 19 и с една полугерманка, която опънах пред входа на един плувен басейн в Борисовата градина (в София, за неразбралите). Имаше един куп паркирали коли пред входа и аз избрах най-отдалечената от входа двойка трабанти и я опънах между тях. Тогава разбрах значението на израза "да правиш секс с дърво"... :lol: :headbang2:
Неофициалният ми първи път беше на 17 с едно момче, с което се запознах във Велинград. Той беше на 15 и вече си се беше ориентирал кой "бряг" го влече повече. Аз пък именно, когато се запознах с него открих, че харесвам и момчета. И понеже времето ни беше ограничено, реших да действам докато все още мога. Заведох го високо в планината над Велинград и зад една затворена хижа го опънах на дървената маса, вързана за хижата с тежка верига. :lol: И понеже, както споменах, планинският въздух ми действа като виагра го опъвах още 4 пъти преди да решим да се връщаме обратно в града, защото бяхме огладнели от многото физически упражнения за кръста...
Бях влюбен в него повече (всъщност до толкова, че 14 години по-късно още имам същите чувства към него), отколкото съм бил някога влюбен в жена и ако родителите му не бяха решили да живеят в Щатите, щяхме още да сме заедно. Изображение

Изображение
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Фев 19, 2015 2:18 pm 
Аватар

Всъщност първият ми път беше тройка. :D Беше с две момичета от моя клас на другарската. :D За пет минути прибягахме до тоалетната. Как беше... тъпо. Пубер в 8ми клас, кво да прави. :D

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 29, 2017 6:41 pm 
Аватар

Не съм го правил.

Качвайте си субтитрите отделно в сайтове за субтитри, че накрая и вие няма да си намерите буквите.
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 3 от 3 [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]