Дата и час: Пон Дек 16, 2019 3:27 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 36 от 37 [ 547 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 33, 34, 35, 36, 37  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Кой съм АЗ :?: Links: Рождени дни
МнениеПубликувано на: Пон Мар 28, 2011 10:01 pm 
Аватар

Име: Георги
Рожд. дата: 11-ти февруари 1993 година
Място: София
Училище: 153
Обичам: Семейството ми,близките ми хора,приятелите и футбола.
Мразя: да мразя
Музика: Disco,dance,pop-core,hits
Сериали: К'ви сериали,к'ви пет лева? Prison Break THE BEST MADA FACKA !!!
Аз съм Джордж,довиждане от мене и успех в живота!

ñ_ñ
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 25, 2011 1:24 am 
Аватар

Казвам се Иван, от Бургас съм и съм студент :whistle:
Интересите ми са доста, но предимно се интересувам и обожавам всякакви безгръбначни животни (насекоми, паяци, ракообразни и много други), фен съм на всичко което е sci-fi особено ако е за фантастични същества :roll: Обичам да четя и колекционирам всякакви научни книги. Относно музика предпочитам рок и индустриал, но обичам да слушам и ретро 8)
Единствените ми домашни животни за момента са 2 жабки и 5 водни охлюва :lol:

МнениеПубликувано на: Сря Май 25, 2011 10:22 pm 
Аватар

Име: Петър Димитров Минчев (официално); Пешо, Печо, Гайчо, Петьо (както ви е удобно[за приятели]) :hat:
РъДъ: 4 Август 1994
Място: Бяла/Русе
Училище: МГ"Баба Тонка" - Русе
Обичам: Метъл, анимета, игри...семейство, приятели, гаджето (от важната страна)
Мразя: Кюфтета БЕЗ лук!!!
Музика: Thrash, Heavy, Death, MeloDeath, Black, MeloBlack, Symphonic, Gothic, Dark, Progressive, Power, Folk, Viking, Groove, Industrial, Alternative - МЕТЪЛ.
Сериал: Отместопрестъплението, Др.Хаус, Анатомията на Грей.
Крилата мисъл: "Туй мий' нивата, туй мий лопатата. Аз копам от тука до тука и друго не ме интересува"

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юни 14, 2011 12:14 pm 
Аватар

`Начии.. Казвам се Теди (Теодора, но ако някой ме нарече така, получава лакът у челото.) от София, на 13 години. Кафява коса, кафяви очи, 163 висока. Аз съм джуджето на класа и когато някой застане до мен тряя да прикляка за да го гледам в очите. ;х Обичам да пиша във форуми, забавно е.
Странна съм, рошава all the time, обичам да викам, но не обичам да ми викат. Приятелите ми ме гледат странно обикновено, но поне са ми свикнали. Обичам да се смея. Обичам да тичам надолу към НДК, ....като цяло обичам да тичам по нанадолнища. :hehe: Да кажа, мразя лицемери. Обикновено не ми пука за някви лицемерни тъпаци,(каквито са повечето ми връстници) но като ми запука ста`а страшно.
Обичам да чета, обичам да пиша, обичам да рисувам. След като с последните ми спестявания си купих няколко броя Shogun и една торба с книги, майка ми се стресна, приятелките ми щяха да им изпаднат очите. Горките – не четат. Могат да се „похвалят”, че са чели една книга, само ако е филмирана.
Обичам да гледам анимации. Обичам и анимета, of course. Предпочитам разни сладурски романтики. Ии Fairy Tail.
Имам много фобии – от високо, от кучета, от гъски (or патици), клаустрофобия и.. ами да, тва са. Не обичам животни с някой изключение (зайци, те са сладки. ^^) и животните не ме обичат. Обикновено ме съскат, лаят или там какъвто звук издават. -.-‘
Огромен изрод съм относно храна. :hehe: Обичам доста неща, но ги компенсирам с мразенето на повечето. Например – лук, шкембе чорба (ew), пиле фрикасе, краставици, кетчуп, маслини, зеле, някои меса и мноооого други.
Ако не пия по две кутии сок от праскова на ден, започвам да ненормалнича. (страшна картинка :д)
Кааато цяло това... не се сещам други безполезни факти за себе си. Soo.. bye~. ^^

Изображение
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 12, 2011 1:34 am 
Аватар

Leechman написа:
Казвам се Иван, от Бургас съм и съм студент :whistle:
Интересите ми са доста, но предимно се интересувам и обожавам всякакви безгръбначни животни (насекоми, паяци, ракообразни и много други), фен съм на всичко което е sci-fi особено ако е за фантастични същества :roll: Обичам да четя и колекционирам всякакви научни книги. Относно музика предпочитам рок и индустриал, но обичам да слушам и ретро 8)
Единствените ми домашни животни за момента са 2 жабки и 5 водни охлюва :lol:

Това беше мой пост, но си забравих паролата :blush:

Както и да е, какво още да допълня към това инфо хммм висок съм 197, кафяви очи, черна коса и брадичка :lol:

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юли 24, 2011 12:05 pm 
Аватар

Здравейте и от мен, казвам се Иван, от Враца съм, от октомври СУфианец. РД 08.09.1992. В онлайн пространството може да ме срещнете с този ник (преди време бях сравнително активен в headoff yu-gi-oh форума, може някой да ме познае от там), в игри Beheaded. Почти не гледам анимета. По-скоро съм фен на западните (предимно британски и американски) кино, сериали, литература и комикси, но в момента прохождам в жанра. Първо аниме - yu-gi-oh, макар че го гледах само за дуелите, докато историята, героите и т.н. изобщо не ме грабваха (особено заради приличния българския дублаж на ужасния английски дублаж). Първото аниме изгледано от-до (и за сега любимото) - Cowboy Bebop. А, и гледам анимета само дублирани (мързела е голямо нещо). Иначе хобитата ми са фентъзи, ролеви игри, музика (рок, пънк, метал и други в тая околия).

ЕДИТ: А, да, основната причина да се регна е, че РД-то вчера беше супер ^^

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 22, 2011 1:53 am 
Аватар

Име: Калин
Рожд. дата: 19 юни одавна
Място: Монтана
Обичам: гледам филми, да се разхождам на някаде :P
Музика: мога да слушам всичко но любими са ми : LP , Evanescence , Avril , Skillet....схванахте :rocknroll:
Сериали: Smallville ми е любимият (от там някой колеги ми казват Кал..... може да не съм силен като него но сме еднакво тъпи :confused: )
Мисля, че: във всеки има нещо добро, просто някой незнаят как да го покажат
Вярвам, че: всичко се връща :roll:

МнениеПубликувано на: Нед Фев 05, 2012 11:59 am 
Аватар

Име:Красимир З.
РД-13 Март 1988г
Деиности:Работя,студент ВСИ Пловдив
Хоби;Анимета,Метъл,Рок,Пиене на бира ........природа,книги,риболов и др...

МнениеПубликувано на: Чет Фев 23, 2012 8:31 pm 
Аватар

FUU

Последна промяна Ragnarök на Сря Ное 05, 2014 11:01 pm, променена общо 1 път

ded forum and you know it
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Апр 01, 2012 9:32 pm 
Аватар

Име:Георги
Рожд. дата:5.07.93
Място:Сливен за сега
Интереси:Театър,музика,аниме,манги(до някъде),волейбол
Хоби:Театър
Музика:Метъл, метълкор,постхардкор и все такива :D
Ако ви трябва чак пък толкос некой контакт ЛС

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 18, 2012 10:04 am 
Аватар

Казвам се Ванеса,но ми викат Ванс (може и да има 1-2 изключения о.о who knows?).На почтиии 16 съм (16 август ги навършвам ;д).Обичам пудинг,pocky,бинтове,вериги и какво ли още не ;д..мдааа падам си по bondage :mm: .Уча в музикалното със специалност ударни инструменти ^_^.Друг е въпроса,че много ме мързи да свиря :lol: .Живея в Плевен! :3

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 16, 2012 2:22 am 

Аз се назовавам Ангел и съм от Велико Търново 8) . Нов съм във форума и реших първо да се представя. Роден съм на 26 септември 1996, което ще рече че съм на 15. Уча в Езиковата. За интереси какво да кажа? Харесвам аниме (очевидно щом съм в този форум :P ) също така обичам да играя игри на компа, на ПСП-то и Уии-то, да чета фентъзита, да копая в нета за простотии и да се лигавя с приятели. Хоби: да рисувам . За музика слушам на каквото попадна стига да ме кефи :wink: . Мразя: буболечки и тъмното(изпитвам ужас от тях). Та не знам какво друго да кажа... Тъй като съм заобиколен от доста аниме хейтъри, се надявам ако туй има някой от ВТ, който да види този пост да драсне 2 реда че ми е скучно :) .

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 13, 2012 9:21 am 
Аватар

Име: Алек Йорданов (като малък много си мразех името)
Рождена дата: 20.07.1997
Уча в 73 СОУ
Хоби/Интереси: Рисуване, аниме, четене, излизане с приятели, спорт, много обичам да пробвам нови спортове

Попринцип аниме съм гледал от малък по телееизията (Pokemon, Yu-Gi-Oh!, Sailor Moon, по късно и Наруто), ама тогава не съм знаел, че това са actually анимета, така, че не се брои. По анимета се зарибих преди около 3-4 години заедно с една приятелка, харесвам всякакви Otaku-щини, най-любимото ми аниме/манга е Наруто, независимо какво казват другите. Не обичам много да седя пред компютъра и се дразня, когато започна да прекалявам. В училище се справям много добре, преди ме използваха за енциклопедия :pokey: .Много обичам да чета, харесвам приключенски романи, изчетох половината световна класика на английски и сега ми писна, колкото и да е странно от скоро започнаха да ми харесват книги в стил Харуки Мураками по необясними причини. Фентъзи горе-долу също харесвам, но да не е прекалена фантасмагория. Музика слушам почти всякаква, зависи от настроението ми, мразя отворковци и всякакви подобни търсещи внимание същества, понякога се нося в някакви измислени светове, просто ме привличат..... няма начин. Човешкото въображение е способно да създаде толкова много интересни и поглъщащи вселени, че real life започва да сивее на техния фон.  Мечта може би ми е да живея в Токио/Осака/Киото

Едва ли някой е чел всичко това, ама айде спирам, че малко прекалих :D

God, I'm so crazy, baby
I'm raisin' hell all over town.
I need you to come here and save me.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Окт 04, 2012 7:49 pm 
Аватар

Rampage написа:
Име: Мартин
Години: 19
Учим в: ВХТИ "Асен Златаров" специалност Туризъм
Обичам:шкембе чорба,големи цици и много бира
Мразя: мазни манджи,училището,да ставам рано
Неутрален съм към: глобалното затопляне,емота,пънкари и подобна паплач
Любими предмити: Туристически ресурси
Омразни предмети: Висша математика, Микроикономика
Музика: От дет метъл до чалга
Ай стига в толкоз.

Време е за малко ъпдейт.

Цитат:
Evility написа:
Тоя сигурно е бил от школата за Болни Екземпляри, Лишени от Граници, Абстрахиращи се от Разумното, Идейни и Обиграни в Насилието, съкратено БЕЛГАРИОН... :lol:
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Мар 16, 2013 12:26 am 
Аватар

Име: Димитър
Викат ми: Деми (предимно роднините); Диме ( това го измисли един перверзен тип ); Митко ( така ми викат повечето хора които не харесвам ^^ ); Мите; идиот и тн.
Роден на: 12.05.1992 г. ( мразя 12.05 ^^ )
Учих в: Пълни глупости в едно скучно даскало... ( кофти шанс бро ^^ )
От град/село: Монтана ( егати скучния град )
Обичам: анимета; манги; parkour; freerun; изкуството, семейството, приятелите ( е то за семейството и приятелите е ясно ама хайде да не се разсърдят ^^ ), сладкото, ^^ (тази емотиконка ), животните и много други неща.
Мразя: изметта ( тук влизат всички неприятни хора, пияндета, политици, чалгата и тн. ), някой да ми казва какво да правя и как да живея ( това ме вбесява ), алкохола, цигарите, дрогата и още доста глупости които не заслужават да им се обръща внимание. ^^
Хобита: parkour; freerun ( и явно да се попребивам благодарение на тези двете ), писане на разни истории, убиване на времето пред компютъра и тн.
Музика: Предимно метъл и рок ( стига песента да ми харесва и да предизвика готини образи в главата ми се слуша ^^ ).
Мечтая: Да придобия признание като писател, да си замъкна задника в Япония и да стана мангака. :love:
Понякога: Правя неща без никакъв смисъл ^^
Супер! Забих.... Нищо! Трябва да е достатъчно. Пък и ако ви интересува нещо съм само на едно ЛС разстояние.

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 36 от 37 [ 547 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 33, 34, 35, 36, 37  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]