Дата и час: Пон Дек 16, 2019 1:58 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 2 от 2 [ 27 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Бункасай в гр. Казанлък
МнениеПубликувано на: Чет Май 30, 2013 10:04 pm 
Аватар

Цял ден ще е нали ?
От пловдив с влак опцията е с прикачване в Карлово и пристига чак в 13 ...
Някой ако ще ходи от Пловдив да каже с какъв провоз ще ходи.

МнениеПубликувано на: Нед Юни 02, 2013 2:19 pm 
Аватар

it wuzz awesome :3

снимки по-късно, че нета ми на раобта sucks donkey ballZZzzz ^^ "

Благодаря на домакините за топлото посрещане ^_^ , деня беше страхотен, презентациите бяха на ниво и с нужната доза хумор на моменти. :D косплеърите се представиха много добре. Прожекциите бяха много добре подбрани. Гиблитата правят чудесни филмчета, едновременно детски нарисувани откъм арт, сериозни до толкова, че и възрастен да се замисли над тях ако ги гледа и най-важното занимателни. Подходящи за всякакви възрасти, няма значение на колко си винаги биха ти били интересни :3
Имахме си зайчета и котенца. ^_^ Едното зайче за малко да бъде заколено от Алис по едно време, но му се размина :lol: :lol: :lol: :lol:
Имаше и едно много въодушавено момченце, което много се кефеше на всичко, обра половината щанд на накама и по време на презентациите подскачаше въодушавено :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Някой хора доста му се смяха, но това не е важно. Важното е че беше надъхан :thumb:
Имаше и Арт работилнички с оригами и пикселарт. Абе беше на ниво :thumb:
имаше и един дребосък който така и не разбрах как се казва, дето само обикаляше като една малка къдрава ракета и дори помагаше от време на време. Разбрах, че името му май почвало с Ко а ма никой не знаеше май как се казва за това ше го нарека Ко-кун ^^"
Бурагските баки бяха опънали чудовищен щанд тоя път xD Бънката пък имаше мееега яките фигурки, който нямаше как да си зема понеже на 100% щях да строша още преди да стигна до гарата xD най съжалявам обаче, че не можах да си взема чаша от щанда насреща, бяха мноого сладки с йероглифчета и всичко :3 ама тях пък още по-малко щях да имам къде да ги нося :(
Таумата ни закара на много приятно анти-планета капанче с наливна загорка :ave: eвала Thauma :ave:
Имаше много хора особено като се имаше в предвид, че и в Търново имаше Бункасай по същото време :ok:
На мен лично много ми хареса :thumb: дано догодина пак да се организира :baby: :baby: :baby:

Изображение
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юни 02, 2013 4:15 pm 
Аватар

Ее, сега съжалявам, че не съм дошъл :S Oh well, може би догодина, кой знае ... Важното е, че сте си прекали страхотно! :)

МнениеПубликувано на: Нед Юни 02, 2013 5:00 pm 
Аватар
Anime Hunter

о да на снимката където показваш ко-кун имам ебати и фейса :lol: иначе беше наистина забавно, организацията си беше на ниво, прекарахме и страхотно афтър парти :D всички косплеъри, хората от щандовете и от организацията из центъра на казанлък евала си беше даже едно момиченце като ни видя като се разпищя, че ни е познала направо си беше епик :D до година пак!!! :)

МнениеПубликувано на: Нед Юни 02, 2013 5:47 pm 
Аватар

Вече има снимки на FB страницата на Baka Force
:shhh: :rocknroll:

Изображение
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юни 02, 2013 10:53 pm 
Аватар

Изпуснах цялата работа, но поне дойдох съвсем накрая на прожекцията на филмчето! Надявам се да разбера по-рано за следващия Бункасай, защото този път много се прецаках и адски много съжалявам.

МнениеПубликувано на: Нед Юни 02, 2013 11:03 pm 
Аватар

btw, Тошко ти бачкаш в Инфото, нали? :wink:

МнениеПубликувано на: Пон Юни 03, 2013 12:25 pm 
Аватар

^ А ти кой по дяволите си по начало :o

Та, да драсна и аз най-накрая.
Благодарностите не мисля да ги повтарям пак, само искам да се знае, че аниме клубовете имат плодородна почва в Казанлък, стига да я открият. Накама я откриха. Аз пък се радвам, че успях да се освободя за този толкова специален ден, макар всички опити на колегите да ме залеят с работа.
Сега, за самото събитие - аз самият през голяма част от времето бях в актовата зала и някои неща ги изтървах, но станах свидетел на това как десетки мечти се сбъднаха. Няколко момичета дойдоха час по-рано преди официалният старт, казвайки, че специално станали рано само за да дойдат навреме, други пък с огромен ентусиазъм хвърчаха из всички кътчета. Няколко от тях пък останаха от старта, че до самият край. Уъркшопа бе фул на макс през целият ден, почти празен оставаше само за презентациите.
Радвам се, че толкова познати от форума и събития муцуни се появиха, без тях събитието нямаше да е същото (вечерта също :lol: ). Благодаря на мезето и на химика, че и те успяха да дойдат (а на химика затова, че ме стисна така, че едно ребро да ми изпука и още да ме боли)
Въпреки опасенията ми, минаването на накамци по време на шествието, не само, че не предизвика проблеми, но и определено се харесаха на доста хора от публиката.
Това първо по рода си събитие в Казанлък остави своите следи, очаквам само хубави верижни реакции оттук насетне. Скоро пак :vicious:

МнениеПубликувано на: Чет Юни 13, 2013 7:00 am 
Аватар

Бака, бака и triple бака..... :headbang2: :headbang2:

Ех, как ме е яд, че така се засякоха събитията, иначе със сигурност щях да дойда, да се повеселя и разбия взаимно със всички ви. :mrgreen: 122-те снимки в Фейса го доказва... Хем че е имало и познати муцуни, щях и да се запозная с нови от самия Казънлък. Еххх, мътните го взели.... Дано другия път няма такива изненади.

Бтв Бънката отново е бил нарочван като главно действащо лице, както виждам. :lol:

И Химика и Мезето също са били там?! :shock: Ама, ама... те бяха и в Търново по същото време??!!! Да не сте ги клонирали, признайте си! :P Или пък са time travelers... :P

Както и да е, догодина при добро стечение на обстоятелствата се надявам да се видим. :hat:

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 13, 2013 7:24 am 
Аватар

те се дошли за другия ден, тия снимки с табелата на манифестацията са от празника на роза на следващия ден ^_^

Изображение
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 17, 2013 12:05 am 
Аватар
Anime Hunter

Eien Ryuu написа:
Бтв Бънката отново е бил нарочван като главно действащо лице, както виждам. :lol:

шшшт аз съм невинен до доказване на противното :lol:

МнениеПубликувано на: Вто Юни 18, 2013 3:26 pm 
Аватар

aaaa други снимки някой някъде качвал ли е??? :o
искааааааам :eyes:

Изображение
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 2 от 2 [ 27 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]