Дата и час: Съб Дек 15, 2018 9:18 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 2 от 2 [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: sn00ky или.... is it real ?
МнениеПубликувано на: Пон Май 09, 2011 11:23 am 
Аватар

аз пък мислех, че този снууки и другия снууки са все един и същи човек :D :rose:

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 28, 2012 5:45 pm 
Аватар

sarfios написа:
,а къде е представянето? :lol: Иначе трябва да си по-сигурен в нещата, а това за 5-те минути слава си прав. Повечето хора пускат тук тема в очакване да кажат някаква добра дума за тях, както в "какво мислите за човека пред вас" всеки се интересува какво ще кажат за него, а не им пука какво казват за човека над тях. Така след време се оказва, че всичко е само индивидуална суеверност и на никой не му пука за другия, а само за него си. Тааа Snooky разсъждавай повече върху действията си и след като си сигурен действай уверено и смело напред. xD

Действам..... след една година се връщам към темата (преди малко се сетих, че я има), с голямо недоверерие. Хора избиват комплекси (май и аз се вписвам) с някви представяния и шитз, от една страна е добре да се знае кой къв е, но повечето такива теми се превръщат в бойни полета, създаващи единствено изкривени представи за персоната. И няма да правя никакви представяния, ако нещо ви интересува ще снасям информация. Не ме блазни идеята да говоря за себе си, никой него интересува и никога не съм го правил.

Squall_1st написа:
Стига бе, аз го познавам наживо, нямам супер дълбоки наблюдения върху това какви глупости са писани тук... Наживо беше приятна компания, но ми правеше странни предложеиня. :lol:

<3 сквале тайно съм гей и искам ....... лол.. Кви предложения :D беше отдавна и не си спомням, ма щом казваш може и да е така. Трол. хухуху :D

Thaumaturgist написа:
Това дали топика ще храни червеите зависи дали ще стане поле за изява на простотия. Колкото и да не вярваш, не те смятам за простак, а ако си поддържаш правилно темата, ще си стои тука за постоянно.

Както и да е това - искрено мнение за града ти? Какво най-много обичаш в него и какво най-много те боли да виждаш в него?

Йееееи травма ловс ми <3. Относно града ми? Малко хубаво градче, всеки познава всеки, и като всеки един човек отраснал в родния си град, повечето ми добри спомени са от там. Най-хубавото на града е че е малък, не понасям големи градове, много шум, много идиотизъм. Отношението мутра/кифла към свестни хора се увеличава главоломно. Pretty much that’s it, много ми липсват скейт дружките, damn… nostalgia.

Recca написа:
Добре дошъл във форума! Пази си от троловете! :)

Окей, ш са паза от тебе.

KISSSY написа:
Мисля, че само на теб ти пука кой какъв ник е откраднал :confused:

Грешка, на другия снуки му пука още повече, или просто ме тролва, но няма значение важното е да има забава. (Btw според дата на регистрация аз съм първия, той е крадеца). Още нещо, ника ми е защитен от плагиатстване. http://www.prikachi.com/images/217/4825217O.jpg

Eien Ryuu написа:

SN00KY написа:
(Btw според дата на регистрация аз съм първия, той е крадеца).

Höllensturz написа:
още ли драми, лъжи, преструвки и пр
:huff:

Само драма, без лъжи и преструвки, е може малко.. ама много малко ^^

Нарутард написа:
Всичките му страхова в темата , са дали някой ще пише, дали хората им пука за никъ му и дали ще има хеитъри
та, какво да кажа страхливец с комплекси, обича кучета.

Ех нарутарде, ех готическа статуя красяща покривите. Нема си права труда да ти отговарам, задоволяваш се с похапване на бананчета.

вогчо, горкото дете :S и на теб не ти е леко, ела в шизо клуба, има доста хора, ше си правим компания двамата, той ше говори аз ше се смея пък ти ше говориш. Оф деа.. чакай сега ше кажеш че съм тъп щото това звуи ужасно тъпо :S ФАК my life…. връщам се към ламелите на ротора.

Ай имате матриал за зоб.... Do your magic.

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 28, 2012 6:32 pm 
Аватар

I got so much love flowing towards this user <3

МнениеПубликувано на: Пон Май 28, 2012 10:59 pm 
Аватар
Forsaken Failure

Не знам, снукъре, Видин, за съжаление, не мисля, че има особено бъдеще. Особено с Нов Път
Впрочем, кажи как върви работата с Дунав мост 2, какви са личните ти мнения за целият проект въобще?

МнениеПубликувано на: Пон Май 28, 2012 11:45 pm 
Аватар

Нов път :S тежко, да ти кажа прибирам се 3-4 пъти годишно и не съм много наясно кво става с ромската армия, сигурно се множи бах ли го, последните години обаче "прочистиха" града от катунчета и нелегални "строежи".

Моста едва крета (на 70-80% е готов), румънците не искат да строят :D В началото на проекта, града се съживи, хората наляха пари за хотели, гостилници, молче (то пък един мол...), но много се закучи работата и малко по малко загинаха :S. Предполагам като го завършат ще се съживи, през видин минава страшно много стока с тирчетата. Дано да се съживи, трябва да се съживи, ама това е българия, законите и логиката се боят от нея :S

burst написа:
I got so much love flowing towards this user <3

:( :( :( then stop ejaculating over my feet :S lol :D

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2012 8:20 pm 
Аватар

i love sn00ky
problem users?

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Сеп 01, 2012 7:10 pm 
Аватар

Maharet написа:
аз пък мислех, че този снууки и другия снууки са все един и същи човек :D :rose:

аз също....и си го товаря за сметка на оня.

Впрочем и тоя ме дразни като предния :Д

:поправка: - той предния беше някъв пич е хдд

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 2 от 2 [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]