Дата и час: Съб Дек 15, 2018 8:58 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 10 от 10 [ 143 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Squall's Holy Grounds
МнениеПубликувано на: Пет Юни 08, 2012 5:03 pm 
Аватар

На Сквала сложната личност. =D

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2012 5:36 pm 
Аватар
*

SSF4AE2012: Squall_Ist (El Fuerte) vs I_club_seal (Cody)

SSF4: Squall_Ist (El Fuerte) vs jubei_bg (Sagat)

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2012 7:44 pm 
Аватар

Изкефи ме валатът от първия мач и завършването с ultra combo.

Изображение
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2012 5:22 pm 
Аватар

слаби мачове...

МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2012 6:28 pm 
Аватар

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Окт 15, 2012 5:49 pm 
Аватар
*

Над шест години у форона... слабо. Beer someone?

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Окт 15, 2012 7:46 pm 
Аватар

единствената такава тема която прочетох от край до край..
извода е - кефиш ме(а дали теб те боли фара че ме кефиш, ме боли фара мен)

мир :hat:

едит: харесва ми начина по който боравиш с думите(и после някой да ми каже че езика не бил оръжие)
дабъл :hat:

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2012 5:04 am 
Аватар
*

Почти всеки път като влезна в полето за писане на блог се чувствам лично обиден, от себе си към себе си, но това е капризния момент, в който съм си пзволил лек отдих, форма на отегчение, от филми, телевизионни сеирали, документални филми и четива, за да бетонирам някоя друга мисъл в този форумен кът. Принципно съм против тази форма на писане. Всъщност не съм. Просто не ме кефи. Оставам изненадан от четенето на свои неща след като мине време. Пък и " Пиша, следователно съществувам " е няк'во добро.

След като годината идва към края си възнамерявам да обърна малко внимание на текущите събития: след точно три дни правя цяла година в Ubisoft, което е сред по-интересните събития за тази година. Успяхме да издадем добра Assassin's Creed игра, а аз останах повече от доволен от това до каква степен имах удоволствието и честта да бъда част от ядрото на работния процес с идеи, препоръки и мнения, които успяха да видят своята светлина и да бъдат малка част от голямата мозайка. Остава само жаждата да учиш повече и повече неща, за да може да си по-добър (както и работата ти) всеки следващ момент.

Успях да обиколя България за една седмица. Във всеки един град, където оставахме за по-дълго, лично дегустирах шопските салати. Не знам как се получи, но след първата поръчана в първия град, ако не се лъжа Триград, минавайки през Кърджали, Созопол, Бургас, Велико Търново и Априлци, шопските салати бяха тествани от муа. Ходих в пещери, катерих хълмове, наблюдавах малки градове от голями височини, пътувах с голями скорости по тесни планински пътища, потъвах в мислите си докато гледах различни пейзажи по пътищата между градовете и се събрахме голяма компания, с която ни беше забавно. Първоначално дори не бях сигурен, че ще тръгна на това пътешествие. Основния минус на пътешествието бе това че стана прекалено тъмно и минахме на 10км от Мадара, но не го посетихме - много тъмно. Вместо това, обаче, посетих Бузлуджа. Локация, която дебнех от дълго време и не намирах точните хора или точното чувство, за да ме накара да тръгна в тази насока. Беше късно септемврийско време и беше паднала тежка мъгла, по-късно смесена с леко преваляване и неприятен вятър. Изкачвайки хълма към връх бузлуджа, в гъстата мъгла от време на време се размиваше титаничния имидж на летяща чиния и 70метровата кула до нея. Смятам, че щом аз самия почуствах вълнение, значи всеки един човек би умрял от кеф ако беше на мое място. Мъглата и външния материал на монумента събуждаха едни пост-апокалиптични чувства, които ме блъскаха в такава насока, че едва ли не сме последните оцеляли от зомби апокалипсис, катерейки се на високо за да намерим по-добър сигнал и да се свържем с някого за помощ. Но в действителност монумента си беше баш като летяща чиния, което смесва още чувства. Мястото не е атракционно, затворено е, което допринася с още чувства. И тази мъгла... не знам дали имаше по-перфектен момент, в който да сме там. При монумента, приличащ на летяща чиния. Стигайки на централния вход разбрахме, че мястото е затворено поради падащи елементни и рушащи се основи (покрив), но въпреки това не се сдържахме и намерихме път вътре. Имаше леки дупки в покрива от медени пластове, които тропаха една в други поради силния вятър, което превърна престоя ми вътре в определено запомнящ се момент.

И нещо по-сериозно от гледна точка на лично откровение на доста високо ниво, предвди това, че не споделям лични драми и дразги никъде по форуми. Обичам да си играя с играта от думи и да обсъждам яки истории, но никога не съм търсил разбирателство или пък интерес от това да споделя нещо с някого, но това е важен момент от тази година - днес определено реших, че е важен момент.
Срещнах момиче, което като такова е първото, което да обединява много готини рефинирани чертици и качества за да бъде коренно различна от другите момичета и жени, които познавам. Първоначално просто ми се виждаше леко лудичка, което ме караше да й се кефя, но не да й се кефя-кефя. Просто готино. Аз като един съвсем скучен човек, търсещ постоянния баланс и прочее, не останах кой знае колко впечатлен от различните ни интереси и изобщо първоначалните ни безмислени сблъсъци на характери в различни ситуации. Не отнема много време да видиш минусите и недостатъците у някого, но това е ясно и е нормално, няма алтернативен вариант защото всичките сме неперфектни същества. Но хипотезата за по-сериозна връзка винаги ми е била, че се търсят общи интересни и общи дейности и двата характера с тази си общност могат да изглаждат и допълват минусите и пропуските си, без да бъдат натрапчиви един към друг. Днес, докато си мислех друга хипотеза, че различията са много по-интересни от общите неща и че всъщност тази комбинация би била много по-вълнуваща и много по-ползотворна и много по-интересна, докато визирах себе си в картинката и в конкретния случай, успях да видя същинския смисъл и истина на тази нова за този етап хипотеза. Възможността да греша е голяма, не търся мнения по въпроса, даже изобщо не ги търся. Убеден съм, че е много правилен вариант два такива различни елемента да се сблъскат в едно; Това са двата елемента, които са неперфектни, но имат основи, които другите нямат и като най-силно проявени най-бързо ще бъдат освоени от другата страна. Sounds magical. :D

Тази година много ми се иска да отида да покарам сноуборд, но не знам дали ще се получи. : S

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 10 от 10 [ 143 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]