Виж темата - Хипотетични Бургаски срещи - AnimeS-bg.com
Дата и час: Нед Авг 19, 2018 9:09 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 2 от 4 [ 60 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 02, 2008 4:19 pm 
Аватар

DrownInDarkness написа:
Ела,ела,ако не познаващ,ще се запознаеш.Иначе ти не беше ли позната на Ачо,май той ми е говорил за теб?

:D Същата...
Бройте ме, ще дойда :)

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 02, 2008 8:19 pm 
Аватар

Hyperion написа:
§amara написа:

...

Сам,женуууу дължиш на жена ми една ръкавица XD

Шитсууу~ He knows :?
=)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

сега ако кажете, че и зайчешкътъъъЪъЪъ шапкъ йе краднта от нейде ке мъ закуъпайти :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

пп: Адаш контролирай си харема ве. Жените ти се омешиха :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Изображение
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 02, 2008 8:28 pm 
Аватар

неутрален съм (вече не гледам аниме)

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 02, 2008 9:24 pm 
Аватар

" Много сте ми забавни такива , "аз стоях самиък с човека , с който дойдох" - "

хаха аз не видях да съм написал нещо такова .. запознах се с всички , обиколих ударих го на приказка с всички и всички ми бяха скучни :lol: предполагам просто не се вписвам в обстановката .. имаше хора, които играха няква тъпа игра , трябваше да познаят анимето по снимката ... и къв идиот трябва да си да познаеш някво аниме само по снимка на ръката на някав хаха или пък имаше една показват 2 пръста .. и ония ше са избият да викат кое било анимето ... :ambulance: :ambulance: имаше 1 симпатично момиче ама то беше от Варна и не издържа и си замина преди мен даже хаха иии да ... общо взето не бих го повторил (и да моя приятел ми каза ,че за 1ви път срещата е била толкова тъпа , след което той отиде на още 1на 2ве и каза,че не били нищо особено ,така че тва ми е достатъчно аз да не стъпя пак на такова място) ай стига толкова че са онесах с буквите

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 02, 2008 11:00 pm 
Аватар

emeril написа:
имаше хора, които играха няква тъпа игра , трябваше да познаят анимето по снимката ... и къв идиот трябва да си да познаеш някво аниме само по снимка на ръката на някав хаха или пък имаше една показват 2 пръста .. и ония ше са избият да викат кое било анимето ...

Мноу голям идиот, indeed :lol: Между другото, аз гордо се считатам за почетно голям идиот, който беше готов да избие другите, за да каже отговора на "познай анимето", особено когато не ми беше ред XD
Лошото е, че тъкмо нарече всичкити уважаващи-себе-си отакута идиоти XD. От само една ръка може да видиш дебелината на линиите, цветовете и качеството на картината, стила на рисуването и куп други интересни факти ^^. Ениуей, спирам, че ще вземеш да си помислиш, че говоря сериозно.
Въпросът е по-скоро да се види колко хора искат да дойдат, и дали ще има някакви предложения. Ако някой много държи да каже, че не иска да дойде, защото не му е харесало, не може ли вместо да се заяжда, да си каже какво не му е харесало и как би могло да се подобри? Ако пък не му се занимава, защо въобще пише като начало?
Така се правят тези работи - като не ти харесва, казваш как искаш ти да го направиш.

Меджу другото, кога е имало момичета от Варна? Не знаех, че и варненки идват. Ама ако има желаещи от Варна все още, ще е много хубаво пак да имаме смесена среща.

А навити за косплей има ли за сега?

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 02, 2008 11:27 pm 
Аватар

Мдам,а особено трудно се познава по ръка,която е в боксова ръкавица и се вижда и притежателя на ръката съвсем директно(гледам какви картинки е имало,тази е единствената,на която има ръка).
Хару,идват няколко момчета от Варна по принцип,за момиче обаче не знам.

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 12:18 am 
Аватар

с 2 ръце за !! Ив казвай ко имаш предвид да хелпнем x)

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 12:23 am 
Аватар

Мерси,нека да видим колко човека проявяват някакъв интерес изобщо и ще обмислим какво да правим ^^

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 12:23 am 
Аватар

хаха не бе аз не се заяждам .. просто споделям от какви неща съм останал потресен ... имаше и точни момчета, с които принципно бихме могли да бъдем приятели ... но нещо не се получи, а на срещата която бях аз , бяхме към 60 човека и половината от тях ако не и повече не бяха от Бургас ... ама щом на вас ви харесват такива работи .. мен не ми пречи нищо :lol: виж да са видим , да обсъдим 2-3 анимета , да пийнем по една-2-3-5 бирички , да отидем да се пораздвижим някъде за тва съм зарибен и аз .. ама да са забия в няква стая и 5 часа да слушам за япоснка храна , нови амв-та и да гледам разни фешън изблици .. мисля да го пропусна :P

Едит: и на кратко някой да каже какво означава тва отаку,че често го срещам тука из темите .. знам че има специална тема за термини ама е мн голяма и не ми се търси сега :o

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 12:35 am 
Аватар

Ей с такъв тон е далеч по-добре :nod:
Идеята на цялата организация е обаче хем хората да научат по нещо ново ново като за АМВ-тата, анимета, манги, култура, хем да си направят кефа с игрите и тем подобри. Раздвижването принципно става на афтърпарти, защото зимата така или иначе и половината хора няма да се навият да се размотават навън из студа. Разбира се, ако повече хора са на твоето мнение, времето за прзентации и на закрито може да се намали, но за това е и темата - да се обсъди кое е най-интересно и подходящо. Дискусии на анимета за да се получат трябва всеки да седне на маса с още макс 5 човека и да си говорят, без да има контакт м-у отделните групи. Но честно казано и на мен ми се иска да се вкара нещо като обща дискусия, и може да се помисли над това.
Честно казано идеи много, стига да знаем как ще се хареса, за да го направим, защото от старите организатори повечето ги няма и поемаме щафетата. Не може да се оставим без организирани срещи, бургазлии сме известни с това все пак.

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 1:01 am 
Аватар

аз и двама мои приятели тъкмо почнахме да обмисляме идеята да направим аниме косплеи среща ,но ти ни изпревари .

АЗ СЪМ ТВЪРДО ДА !!!!!!!!!!!!!!!
ЗА МЯСТО НИЕ ОБМИСЛЯХМЕ РЕТРО КЛУБЪТ ТАМ ИМА ДОСТА МЯСТО ЗА ПРЕЗЕНТАЦИИ КОСПЛЕИ ИГРИ И ВСИЧКО ...
аде успех аз ще съм там каквото и да стане ( пууу да не казвам голяма дума че утре може да ме блъсне кола :lol: )

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 1:12 am 
Аватар

emeril написа:
хаха не бе аз не се заяждам .. просто споделям от какви неща съм останал потресен ... имаше и точни момчета, с които принципно бихме могли да бъдем приятели ... но нещо не се получи, а на срещата която бях аз , бяхме към 60 човека и половината от тях ако не и повече не бяха от Бургас ... ама щом на вас ви харесват такива работи .. мен не ми пречи нищо :lol: виж да са видим , да обсъдим 2-3 анимета , да пийнем по една-2-3-5 бирички , да отидем да се пораздвижим някъде за тва съм зарибен и аз .. ама да са забия в няква стая и 5 часа да слушам за япоснка храна , нови амв-та и да гледам разни фешън изблици .. мисля да го пропусна :P

Едит: и на кратко някой да каже какво означава тва отаку,че често го срещам тука из темите .. знам че има специална тема за термини ама е мн голяма и не ми се търси сега :o

http://en.wikipedia.org/wiki/Otaku

:mm:

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 4:21 am 
Аватар

бе аз исках някво обяснение с 2-3 реда ама явно ще трябва да прочета тва цялото .. ама тъй като е прекалено много май май няма да е скоро :lol:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 9:14 am 
Аватар

bob4e_varhu_top4e написа:
ЗА МЯСТО НИЕ ОБМИСЛЯХМЕ РЕТРО КЛУБЪТ ТАМ ИМА ДОСТА МЯСТО ЗА ПРЕЗЕНТАЦИИ КОСПЛЕИ ИГРИ И ВСИЧКО ...

Впрочем и аз се сетих за него като отворих първо темата :) Мястото наистина е широко и удобно,през деня няма много хора,но вечер.... :?

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 11:29 am 
Аватар

emeril написа:
бе аз исках някво обяснение с 2-3 реда ама явно ще трябва да прочета тва цялото .. ама тъй като е прекалено много май май няма да е скоро :lol:

Вманиачен на тема японска култура,в часност аниме,манга и игри.

Относно Ретро клуба,него го обмисляхме доста,понеже е доста просторно и като цяло става за аниме срещи.Въпросът е на тези,които са присъствали на предишните две аниме срещи там,да не им е омръзнало мястото.

emeril написа:
виж да са видим , да обсъдим 2-3 анимета , да пийнем по една-2-3-5 бирички , да отидем да се пораздвижим някъде за тва съм зарибен и аз ..

Това може да се направи и без предварителна уговорка и програма xD От време на време има и срещи от този тип,особено като е по-топло.В случая обаче си говорим за аниме среща, на която хората да получат някаква информация относно аниме и манга,да се запознаят с нови отаку или не чак до там вманиачени фенове,да се облекат като герои от аниме.Нещо тип мини Анивенчър.

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 2 от 4 [ 60 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]