Дата и час: Сря Ное 21, 2018 9:03 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 130 от 130 [ 1940 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 126, 127, 128, 129, 130
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Препоръки за Аниме. ТУК!
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2018 11:01 pm 
Аватар

https://myanimelist.net/anime/37141/Hataraku_Saibou_TV

Някой, който го е гледал, да сподели мнение?

行くと駄目 (行くとダメ)

https://uboachan.net/

MAL: https://myanimelist.net/profile/maximaman
Last.fm: https://www.last.fm/user/inthewakeofgods
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2018 12:45 am 
Аватар

Цитат:
Hataraku Saibou (TV) ep. 1 - леко шантава репрезентация и драматизация на това, как работят клетките на човешкото тяло, посредством аниме trope-ове и клишета. Получава се доста забавно, а и сблъсъкът в първи епизод с пневмококите си беше абсолютен екшън-трилър със sci-fi уклон.
Истеричните звуци, които издава ХанаКана в ролята на чернената кръвна клетка се контрират от хладнокръвната мачовщина на Томоаки Маено в ролята на бялата кръвна клетка - двамата са страхотно дуо. Въобще сеютата на всички клетки се перфектни, хем запомнящи се, хем разкриващи "персонажа".
Да видим как ще продължи и дали всеки епизод ще е пълен с толкова много идеи и събития.

Цитат:
Hataraku Saibou (TV) ep. 2 - без да е голяма изненада втори не е толкова добър, но не е и толкова зле. Всяка серия е комбинация от MOE, катастрофичен филм и не особено адекватна научно популярна лекция на тема клетки.
По-очевидните препратки: colony breach от Gundam, акулата от Jaws и разрушения по инфраструктурата в стил The Towering Inferno.

Цитат:
Hataraku Saibou (TV) ep. 3 - този път зомби инвазия, сиреч инфлуенца. Малко досадна история с неопитната T клетка и как тормозът от страна на сенпаите бил полезен за нея. ДжоДжо препратка...което не е изненада предвид студиото правещо Hataraku Saibou.
Изводи от епизода: сенпайката на нашата червена кръвна клета е best senpai, а макрофагите са best yandere.

MAL-list
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2018 9:16 pm 

Здравейте искам да ми пръпоръчате аниме което да доста да е подобно на Toradora. В смисъл такъв искам главните персонажи да са като Aisaka Taiga и Ryūji Takasu . Анимета който ми напомнят на Toradora са Onegai Teacher, Ano natsu de matteru..

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2018 10:23 am 
Аватар

Ми де да знам, ако трябва да има драматична нотка - Kokoro Connect и ReLIFE.

Ако трябва да е най-вече комедия - Lovely★Complex, Tonari no Kaibutsu-kun и Gekkan Shoujo Nozaki-kun.

Само романтика - Tada-kun wa Koi wo Shinai.

(Мдаммм, много kun-ове се насъбраха.)

MAL-list
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 16, 2018 10:20 am 
Аватар

Ryūji написа:
Здравейте искам да ми пръпоръчате аниме което да доста да е подобно на Toradora. В смисъл такъв искам главните персонажи да са като Aisaka Taiga и Ryūji Takasu . Анимета който ми напомнят на Toradora са Onegai Teacher, Ano natsu de matteru..

Golden time! За мен е на първо място в жанра. Има си всичко. :)

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 130 от 130 [ 1940 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 126, 127, 128, 129, 130

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]