Дата и час: Вто Окт 27, 2020 12:11 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 2 от 130 [ 1947 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 130  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Препоръки за Аниме. ТУК!
МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2012 8:38 pm 
Аватар
Модератор

k0k0t0 написа:
Изгледах доста анимета последните месеци,не знам що но тези дето са за развиват в училище/гимназия на които ученици се случват луди неща много ми харесват!
Примери за какво имам предвид:Dakara Boku wa H ga Dekinai,Medaka Box,The Melancholy of Haruhi Suzumiya,SKET Dance и Kokoro Connect!
Моля дайте предложения,не е задължително да се развиват точно в училището/гимназията важното е главните герой или един от тях да е от земно училище/гимназия като в Dog Days.
Благодаря!

Rosario to Vampire,Rosario to Vampire Capu 2,Great Teacher Onizuka,Ouran High School Host Club,School Rumble,School Rumble Ni Gakki,Sayonara Zetsubou Sensei,Maria Holic,A-Channel,Acchi Kocchi,K-On,Toradora,Kimi ni Todoke,Kaichou wa Maid-sama,History's Strongest Disciple Kenichi,Danshi Koukousei no Nichijou,Seto no Hanayome,Baka to Test to Shoukanjuu,To LOVE-Ru,Cromartie High School,Yuru Yuri,Seitokai Yakuindomo,Highschool DxD,Seitokai no Ichizon,Amagami SS,Saki,Kimikiss Pure Rouge,Hatsukoi Limited,Mayo Chiki,Kannagi,Angel Densetsu,MM!,Nazo no Kanojo X,Kyou no Go no Ni,Kodomo no Jikan,Black Rock Shooter,Tenjou Tenge,Princess Lover!,Ikkitousen,R-15,Shuffle!,CubexCursedxCurious,Tonagura,Dragon Crisis,Nisemonogatari,Bakemonogatari

Ако не стигат мога да потърся още.

МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2012 9:45 pm 
Аватар

Аз са чудех що не ми отговаряте,та ти до ся си ги писал.

МнениеПубликувано на: Пет Окт 05, 2012 8:25 pm 

Можете ли да ми препоръчате нещо с тренировки, бой, пот, сълзи и кръв. Като hajime no ippo, Naruto, Kenichi. Да има повече драма и по-малко хумор.

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Окт 06, 2012 3:27 pm 
Аватар

А здравейте, ако има някакво аниме
, в която главния герой е от миналото и идва по някакви причини в настоящето.Ако има възможност и да има и school life. :hat: :hat: :hat: :hat: :hat:

МнениеПубликувано на: Съб Окт 06, 2012 8:19 pm 
Аватар

xPsychOx: Higurashi no Naku Koro ni, Kara no Kyoukai, Cossette no Shouzou, Jigoku Shoujo ... може би и Ga-Rei: Zero

ilinho90: за бокс - Ashita no Joe, а биткаджийско - Hunter X Hunter .... иначе можеш да пробваш някои и друго спортно аниме тип Slam Dunk, Major, Giant Killing, Over Drive ...

ati_petrov: The Girl Who Leapt Through Time (xD !?), Ima, Soko ni Iru Boku (няма скуул лайф), Thermae Romae (малко е специфично), Steins;Gate (но там пътуват от бъдещето към миналото) .... повечето, за които се сещам са или към паралелен свят или някой от настоящето отива в миналото ^^'''

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Окт 07, 2012 5:08 pm 
Аватар

Здравейте може ли да ми препоръчате някое хубаво Ecchi Anime

МнениеПубликувано на: Нед Окт 07, 2012 5:32 pm 
Аватар
Модератор

Gritho написа:
Здравейте може ли да ми препоръчате някое хубаво Ecchi Anime

Ladies versus Butlers,Rosario to Vampire,Cube x Cursed x Curious,Mayo Chiki,To LOVE-Ru,Girls Bravo, He is My Master,Kodomo no Jikan,Green Green,Goshuushou-sama Ninomiya-kun,Koharu Biyori,Sekirei,Queen`s Blade,KissXSis,Ikkitousen,Fight Ippatsu! Juuden-Chan,Sora no Otoshimono,Seikon no Qwaser,Chuu Bra, Samurai Girls,Koe de Oshigoto,Freezing,Onii-chan no Koto Nanka Zenzen Suki Janaindakara ne,Tonagura,Macademi Wasshoi,Yosuga no Sora,Princess Lover,Kanokon

МнениеПубликувано на: Пон Окт 08, 2012 6:52 pm 
Аватар

Здравейте ;)
От няколко дена не мога да си намеря добро аниме ;) Ако може някой да ми препоръча каквото и да било аниме само да не е пародия или нещо лигаво , всичко др е супер . Също ако може да е нещо новичко (от последните 5/6 години) че нещо не ме кефят как са нарисувани старите анимета ;)

Блинк182 , ще се възползвам от поста ти макар че повечето(90%) анимета съм ги гледал вече ;)

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2012 2:44 pm 
Аватар

Здравейте :peace: Препоръчайте аниме със много бой. Да бъде много надъхващо с яки ефекти. може да се мелят с юмруци, с мечове, да имат някакви умения... няма значение :)
А, и да са реално нарисувани (не като ДБЗ например). Благодаря много :rocknroll:

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2012 3:22 pm 
Аватар
Мародераторче

Местоположение: Kame House: Where the beaches are fine, and the bitches are finer.
Shigurui, Rurouni Kenshin: Trust & Betrayal, Hajime no ippo, Jin-Roh: The Wolf Brigade, Kite, Mezzo Forte, Samurai Champloo, Spriggan, Sunabouzu...
Не всички отговарят на критериите, но все пак са хубави.

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2012 8:20 pm 
Аватар

Мда, половината не отговарят на критериите а и Kenshin OVA-та е прекалено сълзлива и има повече стойност ако първо си гледал анимето :lol:

Инак Samurai Champloo е яко като за бой с мечове
Аз препоръчвам за по-силни усещания и Claymore (мечове)
за по-малко кървища и карантии - Ikkitousen (юмруци и ритници, мацки, голотии)

itachiuchiha88 написа:
Бог прощава, Ибачи - не.
velush написа:
Къв е смисълът да трупаш уийб точки, щом в магазина не продават тигани или чаршафи с намаление за тях?
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2012 8:54 pm 

Здравейте може ли да ми препоръчате аниме comedy+fantasy+ecchi може да бъде само fantasy+ecchi или само fantasy да са подобни на rosario+vampire d-gray man,full metal alchemist,Seikon no Qwaser,Zero no Tsukaima,High School DxD,Nurarihyon no Mago Sennen Makyou мисля че тези примери са достатъчни.Гледал съм много анимета че вече незнам какво да гледам и къде да търся ако може да ми помогнете :thumb:

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2012 11:21 pm 
Аватар

Здравейте.
Ще ми препоръчате ли анимете, в които има бой с мечове. Примерно подобни на: Shura no Toki, Samurai Champloo, Berserk, X.

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Окт 11, 2012 3:00 am 
Аватар

Наскоро изгледах Kuroko No Basket и незнам защо но доста ми хареса.. изгледах го за 1ден и маалко, таа кажете няколко анимета които са ви подеиствали така, да ви зарибят и да не ви се спира да гледате :)
Дайте няколко идеи, но да НЕ включват Ечи,Комедийки ии тем подобни..
мерси мн ;]]

МнениеПубликувано на: Сря Окт 17, 2012 10:52 pm 
Аватар

Местоположение: Akihabara Town Music:Drum&Bass Movement:WalkingVehicles MAD
Някакво аниме с египетски богове да ми предложите?

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 2 от 130 [ 1947 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 130  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]