Дата и час: Пон Сеп 16, 2019 3:58 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 1 от 13 [ 187 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Drugs [+18]
МнениеПубликувано на: Вто Юни 16, 2009 8:22 pm 
Аватар

Няма една истинска тема за наркотиците в този форум. На мен лично ми е писнало от това всички да разправят колко са вредни и бла-бла, тъй като всичко го знаят. В днешно време никой не те зарибява - никой не те притиска и да те боде по някакви градинки - сам си го избираш. И тъй като на мен по някакъв много странен начин ми дреме за днешната младеж [а в този форум тя определено е преобладаваща] създавам тази тема.
Да пишат само хора, които наистина са употребявали/т наркотици! Всеки да опише своето преживяване, за да се създаде една реалистична картина [положителна-отрицателна сам да си преценява човека, който чете].

Лично аз съм пушила трева и съм взимала амфети и екс. Единствено първото мога да кажа, че ме кефи, но си ми писва, тъй като трипа започва да ми става много еднакъв и ми се загубва цялата идея. Като пуша приемам всичко по-силно - виждам някакви детайли, за които никога сигурно не бих се сетила, чувам супер големите тънкости и ако искам да видя цялостното си напрягам мозъка. Амфетите си дават енергия, но от тях не ти се яде и яко обезводняваш и ти се пие яко вода [лятото сигурно би било супер тежко]. От екса получих афтър или май просто получих нервен срив - не знам. Така, че аз ви съветвам да пушите само трева, но като знаете, че нямате какво толкова важно да вършите, освен ако не сте изрод и не знаете, че ще се справите ;>

П.С. : ама май темата ще се изтрие xD

Последна промяна Nilion на Нед Фев 21, 2010 3:33 pm, променена общо 1 път

Профил  

Заглавие: Re: Drugs [+18]
МнениеПубликувано на: Вто Юни 16, 2009 10:53 pm 
Аватар

Само не разбрах в заглавието защо има +18 ??? както и да е
аз съм опотребявал трева и не беше кой знае какво вярно смях се много ама като почнах да се осъзнавам осещах как крайниците ми изтиват как сърцето ми бие супер бързо все едно ще се пръсне и не е приятно :?

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юни 16, 2009 10:58 pm 

Пушил съм веднъж трева ии ... нищо. Просто нищо - никакъв ефект О.о
А пък другите "неща" не съм ги пробвал, но няма и да ги пипна ... тва' амфетите ти ебават майката на ..... всичко

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юни 16, 2009 11:51 pm 
Аватар
Мародераторче

Местоположение: Kame House: Where the beaches are fine, and the bitches are finer.
По едно време с едни приятелчета,пушехме доста редовно макина.
Сега чат-пат като съм на кеф или с някой стар приятел.
Само веднъж съм имал неприятно преживяване от нея,но тогава нещо бях предозирал с алкохол също :confused:

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юни 17, 2009 1:22 am 

Айде всички в комуната,наркомани долни :lol:
Цитат:
Пушил съм веднъж трева ии ... нищо. Просто нищо - никакъв ефект О.о

С приятели и абсолютно нищо не стана,те се напушиха,ама аз съм голема раута и нищо не стана 8)

МнениеПубликувано на: Сря Юни 17, 2009 2:16 am 
Аватар

Ми и аз два-три пъти трева съм пушил,което е доста малко имайки предвид,че брат ми пуши през ден и все мога да се включа в няква "партия" :lol:
Еми какво...абе да,пада смях,ама единия път направих грешката да си взема чипс и имах чувството,че ям трески...щото нали ти изсъхва устната кухина,не може грам слюнка да сбереш и си е цяла мъка...или зрънчо...ауу стана ми на глина в устата :lol:
Е,то зависи и какви билки ти продадат де...има ги всякакви "лекувани" и тем подобни :lol:
И така с леко беден отпит откъм наркотици...нямам намерение пак да опитвам,още по-малко да разнообразявам с други видове...не си заслужава.Предпочитам бутилката :ok:

МнениеПубликувано на: Сря Юни 17, 2009 7:29 pm 

Трева съм пушил често, но на мен не ми става толкова готино от нея. Весело ми е, но за кратко. Алкохола ми действа по-добре.

Иначе съм шмъркал и кокаин преди няколко години на бала на един приятел. Някакво странно беше усещането. Идва ти "пауъра", но не мога да кажа, че останах супер очарован.

Бих тествал и гъби...

Като цяло според мен е забавно да го направиш веднъж, да видиш какво е и да го оставиш дотам.

МнениеПубликувано на: Чет Юни 18, 2009 12:10 pm 
Аватар

Амфетка съм пробвал и хе бих повторил,
а трева си взимам на 3/4 месеца да пъфна по едно-две масета - ей така за релакса дето ми вкарва.Като гимназисти се правехме на прасета с тая ганджа,ама всичко с времето си и се радвам ,че никой от нас не мина на фаза две.
Съвети няма да давам,който иска да опита,който не иска-още по-добре.

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 18, 2009 5:14 pm 
Аватар

Значи Ползвал съм трева. Ами не е зле. Отпуска и развеселява приятно- хилиш се на всяк простотия- на коушънъри теълс ъф сордс даже човек се хили. Устата пресъхва злобно и по добре да не се утолява жаждата с бира. Няма после махмурлук. Лошото е че е леко скъпа. Но съм на мнението на група Контрол за нея- Не помага, но и не вреди. Така че тревата я подкрепям. Стига да не се прекалява и да е с компания. Пък и обама е пушил масур на младини. Важното е да се ползва разумно. И рядко

По случай изпит "История на политическитге идеи 2ра част" ами ползвах амфетамин вечерта преди изпита. Една трета от доза. ЕДНА ТРЕТА! Ами резултатът беше, че цяла нощ бях буден. Прочетох учебника четири пъти. Вдигах гирички половин час. В 6 часа обикалих няколко пъти блока. Прибрах се. Взех си душ. Отидох на изпита бодър. Взех си го с отличен. Отидох на работа... И там умрях като парцал- добре че шефа не ме хвана да спя на работното място. Това нещо изсмуква силите ти. По-скоро те кара да ги изпълзваш наведнъж като взрив. Иначе като държане човек изглежда единствено малко по активен и с леко по резки движения.
Мнение. Това ще се взима само преди най- важния изпит от сесията.

ЛСА. Налричат го ЛСД фор Пусийс. Че при три капсулки може даже никакви халюцинации да не се появят... Че било безобидно и нищо почти...
ДА БЕ, ДА!!!! Изядох една. Ами после бях в главата си като майка на средна възраст, с обилцована със железни плочи уста. Крещяща на непокорната си дъщеря във стая в която горят бенгалски огньове. На следващия ден ми се искаше да прегърна дърветата. Птичкигте. Пчеличките. Светът ми се струваше красиво и вълшебно място. След това стигнах до следния извод. Психонавт няма да ставам. Даже полета във стратосферата на психиката ми се стори неприятно изживяване, какво говорим за ЛСД което направо те вкарвало в откритгия космос. Добре че имах по як от мен приятел за да ме наглежда.

НА мнение съм, че в българия трябва да се върне личната доза за трева. Може даже да се легализира.

Обаче за онези дилъри дето продават хероин, метаамфетамин и кокаин и прочие силни лайна. РАЗСТРЕЛ!!! КРЪВ!! КВРЪВ! КРЪВ!!! Е ТОВА ВЕЧЕ СА ЛАЙНААААААААА!

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 18, 2009 5:26 pm 
Аватар

Еее колко пъти мислех да пусна подобна тема, ама ме домързяваше :\
даже са ме мързи да пиша, като се наспя ше едит-на че то къвто съм дръг адикт мн романи тряа да пиша ^^
..И такам, близки срещи с наркотиците..
За пръв път кокаин пробвах, бях на 16, няколко пъти вземах, не е лошо ама не ме зариби, прилив на енергия за около час, разговорливост, желание за движение.Всички разправят, че разликата с амфета била минимална, но като чувам амфетаминения трип какъв е, нещо не си приличат чак толко мното.
Амфетамин не съм пробвал, може някой ден да опитам ако ми изпадне възможност (най-вероятно).
Преди това бях пушил на няколко пъти, но едва около година след това реално се марихуанизирах за първи път.И до ден днешен съм благодарен на добрия GanjaMan (както по-късно го кръстихме) от фитнеса и искам да го видя някъде пак да пафнеме и да му разправям как ми е влезнал в живота.Определено отначало най-много ми хареса неконтролируемия смях, който и преди това често си причинявах. И така аз и двама фр изпушихме остатъка, групата беше сформирана, първи дилъри, първи опити за свиване...Продаваше се на 5-чки:5 лева, 3 доволни цигарки (пуша от както е свършило златното време на евтината трева и въпреки това в сравнение със сега(15 лв. 2 слимки) си беше идеално)
Сега, 1 година нередовно и почти 2 всекидневно пушене по-късно, осъзнавам, че не съм станал тревоман, просто съм роден такъв, както някой си е роден алкохолик, друг гей и т.н. Нищо не е случайно!
Смисъла на джойнта в живота ми с времето се променяше нееднократно, както и аз.Интересуваха ме нови неща, преоткривах стари и т.н. Едва преди около 7-8 месеца обаче, започнаха да настъпват по-резки и специфични промени, започнах да мисля сякаш по-трезво, разбирах неща, които вече съм знаел, но не съм им обръщал внимание, опознах себе си, надскочих егото си, познах вътрешното душевно творчество, намерих мястото си в света и other mystic stuff 'n shit. Отначалото се почувствах леко изолиран, но по-късно видях, че и мойте фр откриват подобни неща за себе си, след това открих и други хора които описват подобни неща и без да са употребявали и/или злоупотребявали.
Малко за негативните страни.
Най-често разпространените оплаквания са често забравяне, състоящо се предимно в разконцентриране(ако практикуваш медитация на концентрацията не мисля, че ще имаш проблем), на моменти признавам наистина забележимо и силно изразено и паранои.При мен първото е слабо изразено, но определено преди бях човек, който не знаеше какво е параноя и сега ми създава проблеми от време на време.
Липсата на мотивация не я броя, защото по някое време осъзнаваш, че тя се изразява само за неща които не са ти интересни и приятни, но заблуждаваш себе си, че ги искаш.Обратното също е в сила, когато откриеш неща които наистина са ти приятни и искаш да ги правиш, мотивацията е двойно подсилена.
Физическа вреда.
Общество.
Закони.
Промяната.
Индустриално приложение.
Ентеогени.
Алкохол, никотин, кофеин.
...още мн неща мислех да напиша, ама то и тва е много и едва ли някой ше чете излиянията на random junkey (:

МнениеПубликувано на: Пет Юни 19, 2009 12:23 pm 
Аватар

Личното ми мнение е че не е хубаво да споделяте такава информация в Интернет.

Almost like ... A scarlet flower, blooming fully with pride.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юни 19, 2009 4:59 pm 
Аватар

Hardstep написа:
...още мн неща мислех да напиша, ама то и тва е много и едва ли някой ше чете излиянията на random junkey (:

оо аз го прочетох, беше написан интересно и с любов xD

аз не съм пробвала (или поне не го броя за пробване даже) ама като му четох поста и ми се прииска да пробвам xD (сри, Нил, ако това се счита за офф)

МнениеПубликувано на: Пет Юни 19, 2009 5:49 pm 
Аватар

Jeanne написа:
Hardstep написа:

оо аз го прочетох, беше написан интересно и с любов xD

аз не съм пробвала (или поне не го броя за пробване даже) ама като му четох поста и ми се прииска да пробвам xD (сри, Нил, ако това се счита за офф)

хахаха с любов да ;d веднъж като ми тръгне праволинейно мисълта и ми става интересно да пиша (:
Тия дни като ми остане време от учене ше допиша щом има поне 1 човек който го е прочел xD
Aйде през тва време някой друг да направи някво по-задълбочено писание, да не съм само аз като лектор сред тълпата xD

МнениеПубликувано на: Пон Юни 22, 2009 12:48 pm 
Аватар

Няколко думи ....

Ганджа > други боклуци (not!)
Само от тревата ми е ставало хубаво ... пробвал съм амфет и гъби ... никога няма да пробвам да се боцкам или някфи такива гадорий ... а и то времето на тревата при мен отмина ... но пак понякога си пафкам по 1-2 масета ...

От гъбите се получава мн лош трип понякога ... веднъж на 1 купонче валеше дъжд и някой просто извика "Валиии ще се удавим!" и всички бяха в нереалният филм :twisted: а на 1 клипче се вижда,че в апартамента няма и капка вода :huff:

Както каза ... не употребявайте наркотици... Само билки :peace: :ok: :smoke:

Благодаря на 'coincidencе' за профила !
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 22, 2009 2:55 pm 
Аватар

alexbg92 написа:
От гъбите се получава мн лош трип понякога ... веднъж на 1 купонче валеше дъжд и някой просто извика "Валиии ще се удавим!" и всички бяха в нереалният филм :twisted: а на 1 клипче се вижда,че в апартамента няма и капка вода :huff:

E то ако ще си говорим за комични случаи - едни познати една вечер си лазели по тротоара на ул. Васил Левски (всъщност дори не помня дали беше Васил Левски) и питали хората дали има акули в морето, че сала нямало да издържи до брега =)) =)) =))

Обаче от гъбите един приятел остана много очарован - не спря да ми разказва как се е забил с една плюшена овца на един бар :lol: :lol: :lol:

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 13 [ 187 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]