Дата и час: Вто Окт 23, 2018 11:23 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 3 от 4 [ 47 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 6:12 pm 
Аватар

Dark_Elf написа:
Има доста стари идеи... които са останали незавършени или въобще не е работено по тях.... защо не се замислите и по този вариант...?

Те са твое творение и ще си бъде престъпление някой друг да се опита да те замести във воденето им. :wink:
Иначе аз предложих само да краднем то Warhammer и от другаде. :lol:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 6:56 pm 
Аватар

Не всички бяха мой... Ролевата игра на Мери Джейн е много добра... в момента седи на дъното на раздела....

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 7:49 pm 
Аватар

Знаех си , че моето РП е най-играното някого в този форум , ма ся като видях всички останали съм сигурен. :lol:

Абре , защо направо не дойдете при мен? :P

Join me ! I give cookies! :lol:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 9:35 pm 
Аватар

ехаа да не би да настъпва ренесанса на РПГ-тата? И аз може да се включа я някое писане :)

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 21, 2008 7:26 am 
Аватар

Едно Училищно РП, никога не е лошо... Просто трбява да се намери тема около която да се центрира... Винаги може да е с елемента "ужаси" и "мистерия"

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 22, 2008 10:35 pm 
Аватар

Shikaku написа:
extasy написа:
игри не играя, нито пък съм чувала за нея.

http://en.wikipedia.org/wiki/Command_%2 ... _.26_story

Виж... очевидно не можем да се разберем. Прочетох сетинга и горе-долу кво представлява играта и не разбрах кво си решил, че плегиатствам.

Аз изброих нещата, които са типични за една война, а тук пък пише за евентуално продължение на Втората световна, никъде не пишеше нищо за тайни служби, лагери и т.н.

Единственото, което си прилича с играта е това, че съм казала комунизъм, а в интерес на истината като го казах в главата ми се въртеше Северна Кореа и Китай, а не Русия.

Още нещо, като си тръгнал да правиш забележки, би било хубаво да си кажеш кво точно според теб си прилича, а не да ги праскаш без никаква обосновка.

edit:

Забавно е да си четеш мнения, които са на три години. =))

Последна промяна extasy на Сря Юни 29, 2011 7:44 pm, променена общо 1 път

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 23, 2008 10:28 am 
Аватар

iRoNWill написа:
Dark_Elf написа:
Едно Училищно РП, никога не е лошо... Просто трбява да се намери тема около която да се центрира... Винаги може да е с елемента "ужаси" и "мистерия"

Стигат си ми истинските ''ужаси'' и в мойто :lol: :lol: а мистерии колкото искаш :lol:

и интриги..... :roll:
.................................
Аз викам си направим едно РП по ДотА!!!! кво ше кажете? :lol:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 29, 2008 5:05 pm 
Аватар

Цитат:
1, "Последната война" - земята през 2239 година. Цялата слънчева система е колонизирана от земляните, както и няколко извън системата планетки. Но колоните биват нападнати от междузвездна заплаха. Една от най-страшните, войнствени и напреднали раси. На пръв поглед Земята няма шанс. Предстой апоколипсис, но всичко ще се реши чрез война. Дaли Земята ще оцелее след нападението на извънземната раса или ще приклюши хилядолетната си история в близкото бъдеще?

Аз сам много навит е на тва.Ае казвайте кои други и да направим един.Ще е супер :)

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 03, 2008 8:32 am 
Аватар

Прегледай другите теми за РПГ-та из форума после питай. В момента има три позамрели РПГ-та. За едното просто липсват участници.

Профил  

Заглавие: Re: Идеи за рпг-та: Обсъждане
МнениеПубликувано на: Вто Авг 31, 2010 10:05 am 
Аватар

Вчера беше пуснат за Soul Eater BG Рпг форум.За сега върви и всеки може да дойде.Системите и геймплея ни е оригинален !

Последна промяна Thaumaturgist на Вто Авг 31, 2010 9:06 pm, променена общо 1 път
Reason: Не ползвай стил на текста за основен

МнениеПубликувано на: Вто Май 24, 2011 7:25 pm 
Аватар

Абе много ми се играе нещо приключенско, летящо, дъждовно ... И мисля, че ще е добре да се посъвземат играчите. Е, и си имам идея, но това е друго. Та ако не ви допада, дайте нещо интересно. Не че не ми стигат РПтата в другите форуми, просто тук се дава шанс за малко такова, което да не продължава много. Такова едно мимолетно.

Име: ... кхъм, кхъм, горда съм да представя ужасно интересното име на най-успешното РПГ в АнимеС някога! *покашляне, фанфари и отново покашляне* "Рицарите на Черната роза"
Описание:
"Рицарите на Черната роза" е формирана на скоро група от ентусиасти, решили да пазят красива, надарена и вечно недоволна принцеса. Те са вярна охрана на краля Арнолд и младото момиче Брита, наричано Черната роза заради интереса си към черни искуства и отвари, но пък доста често попадат във графата на смешниците заради жени, алкохол и комар.
Описание (онова-което-не-е-писателско) 2:
Тук няма да има магия, ако така сте разбрали. Едно щракване няма да причинява дъжд от шоколад или унищожени острови (пример давам от нагоре в темата). Действието се развива през 17 век, а хората ще гледам да са много на брой, за да има място да се играе. Идеята е да е забавно, весело и смешно РПГ, което да иронизира краля и неговия антураж.
Персонажи/герои:
Самите рицари са комици, актьори, бармани, селяни или каквито вие си поискате, ваша работа, професията е различна за всеки герой рицар. Краля Арнолд е дебел и простодушен, перверзен и алчен до глупост свинчок, който мисли само за разглезената си дъщеря. А тя е умна и дръзка млада девойка с наклонност към изследване на черни изкуства и правене на всевъзможни отвари, леко лигава и често недоволна, но много красива, омайница и чаровница.

Рицари (по принцип 20, но най-верните и съответно най глупавите са 4 затова първоначално ще са толкова, после може и да се увличат уж заради някакви заслуги) - 4 - имената са по ваше желание.
Крал - 1 - Арнолд
Черната роза /Брита/ - 1
Селяни - Много

и аз не знаех как да те обичам.
Когато знаех, вече беше късно
тревата след дъжда да се изправи.
Стъмни се. И сълзата ми се пръсна
в окото ми-за да не те удави ...
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юни 29, 2011 7:49 pm 
Аватар

Носталгията ме поведе към този раздел днес. :mrgreen:

Не мога и да повярвам, че някой е предложил такава яка идея за рпг и никой още не е изявил желание.

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юни 29, 2011 7:52 pm 
Аватар
Forsaken Failure

Просто някой трудно би се хванал да пише дълги постове и да чете дългите постове на останалите :confused:

Иначе нищо против не бих имал да съм рицар със слабост към бирата и младите жени :lol: :lol: :blush:

МнениеПубликувано на: Сря Юни 29, 2011 8:24 pm 
Аватар

Знам че RPG-та се правят във WоW, лично не съм участвал, просто не съм намерил групата от хора които го правят, а ги има, като цяло е супер ноу лайфърска история :D
Като цяло рпг във ВоВ се прави лесно... все пак имаш доста разнообразна и голяма от към идей игрална площадка ^^

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юни 29, 2011 11:14 pm 
Аватар
Pugnus Dei

WoW-а въпреки набора му от скилове за мен си остава един мега-семпъл Хак енд Слаш! И никога няма да се доближи до истински RPG-та като Baldur's Gate

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 3 от 4 [ 47 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]