Дата и час: Сря Окт 23, 2019 6:24 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 2 от 8 [ 106 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 04, 2006 5:13 pm 
Аватар

Амии да, често си пускам, стига да се сетя, защото като се зачета въобще забравям за всичко и за всички, та понякога дори и да съм си пуснала нищо от песента не чувам ... :wink:

Иначе ако си пусна нещо преднамерено ще го намаля доста, да се чува така тихичко като за фон и определено ще бъде нещо бавно и спокойно, независимо от мангата, коята чета!

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 07, 2006 3:25 pm 
Аватар

о дам, аз по принцип си слушам музика така че не си правя труда да я спирам когато почна да чета. В повечето случай не подбирам, просто ги пускам разбъркано, но славнително тихо, защото ако ги увелича повече се разкоцентрирам независимо дали искам или не. Да речем че ме хваща ритъма :lol: Иначе музиката си пасва идеално с мангата, особенно ако "книжката" е интересна песните си идват като фон и..... Воала :idea: Удоволствие за очите, слуха, ума и душата :lol:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Юли 08, 2006 12:36 am 
Аватар

Слушам, слушам. Аз съм маниачка на тема музика и други японски неща :D Направо докато чета, а напоследък това е основно манга, така преживявам написаното, че после ако се случи да слушам същата музика се сещам за мангата или за момента и ако е бил по-драматичен направо ме избива на рев. Уф, такива работи май много ми влияят. Понякога си пускам да се въртят 1 или 2 парчета или имам едни песнички тук "автодепресанти" (както се изрази една приятелка), които са лежерни и размазващи и такива са ми Frou Frou, Do as infinity, и на Ловлес ОСТ.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Юли 08, 2006 1:29 am 
Аватар

Ъм ми то при мене музиката е нещо задължително като фон :) Няма значение к'во точно правя трябва да има нещо да бучи :mrgreen:
И по случая някои хора ми се чудят как употребявам Hypocrisy за приспивна музима но предполагам причината се крие далеч в детстовото ми когато се заяждах с котката на съседа :mrgreen:

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Дек 08, 2006 11:39 pm 
Аватар

Ами аз така или иначе винаги слушам музика, и като уча (изобщо не ми действа разконцентриращо... вече), и като чета (не само манга). Но за мангата не подбирам някаква специална музика. Само докато четях Инуяша и Wolf's rain слушах OSTовете от аниметата

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Дек 09, 2006 1:03 am 
Аватар

Местоположение: In the land where I am surrounded by cute 18 years old japanese schoolgilrs
Нз защо, но всички песни на Asian Kung-Fu Generation пасват за всяка манга, с техни песни за фон, изчетох Blame, Monster, Death Note, 20 Century Boy и още.

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Дек 09, 2006 10:28 pm 
Аватар

да , слушам , но само за фон. не и обръщам внимание

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Дек 14, 2006 9:29 am 
Аватар

Аз определено немога да чета дори да уча без музика ... незнам защо, но просто така се съсредоточавам ... просто музиката е час от живота ми, без нея съм точно така- :pokey:

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Дек 14, 2006 11:52 pm 
Аватар

ми неслушам защото немога да се концентрирам върху действията :o

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Дек 15, 2006 12:24 am 
Аватар

:lol: По принцип не слушам музика докато чета (без значение какво - манга ли, книга или нещо друго) Ако съм пуснала нещо, то вероятно съм го направила преди да почна да чета. Във всеки случей в редките такива моменти дори не знам какво "чегърта", защото зачета ли нещо, или загледам нещо съм до там (и да ми викаш на ухото няма да те чуя) :lol:

"Надеждата умира последна!"
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 18, 2006 10:30 pm 
Аватар

Ма разбира се :shock: ...ако не слу6ам музика не мога да се съсредото4а :?
...не мога да си създам настроение :party: ...

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 25, 2006 10:15 pm 
Аватар

Местоположение: 한국Friendship is like peeing your pants. Only you can feel it's true warmth.
Слушам муэика само като гледам АМВ на некое Аниме.....
аэ я чета эа неколко минутки... неси пускам муэика

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Яну 16, 2007 8:39 pm 
Аватар

Ами според мен за различните манги - различни групи и стилове... Аз чесно казано като чета манга и на мен музиката ми служи като фон.В повечето случай нещо по бавно и мелодично "Morphine" с много сносен текст на песните. Иначе ако е нещо по брутално ще си пусна по бързо "Destruction"...А по някога си пускам и класическа музика... Приятно е но всичко зависи от самата манга и настроението ти...

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 26, 2007 12:33 am 
Аватар

Hi^^
ми да, слушам музика докато чета манга, почти е задължително... иначе все има външни "дразнители", които понякога пречат, а пък и напрегнати песни в сюблимните моменти на дадена манга определно помагат за по-"пълен" ефект...

а нещо, което според мен супер добре пасва: Blame! и The Future Sound Of London - Dead Cities and ISDN. тия два албума са просто музикалното въплъщение на cyberpunk-а, сега не мога да си ги пусна без да се сетя за мангата...

(а иначе тенденциозно музиката е електронна, в краен случай метъл, и то обикновено индъстриъл...)

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 26, 2007 1:28 am 
Аватар

Не слушам тъй като имам навика задължително да си припявам на песничката, което само ме разсейва и трябва да се връщам и да чета наново пропуснатото Изображение

Naruto couples I support: ItaxSaku, ShikaxTema, HinaxNeji, SasuxNaru ;P
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 2 от 8 [ 106 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]