Дата и час: Нед Май 20, 2018 6:30 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 1 от 1 [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Отварям сайт за стриймване на Аниме с БГ субтитри.
МнениеПубликувано на: Пон Дек 12, 2016 7:13 pm 

Здравейте! :D
Отдавна съм Аниме фен - близо 8 години вече. Бях постоянно в animes-bg.net и чат пат съм се разхождал във форумът. Никога не съм бил "кой знае колко активен" в социалните групи, но след размисли и :headbang2: главоблъсканици реших нещо. А именно, че е време да отворя сайтът за аниме, за който толкова съм си мислил.
И та-да! >>>>> http://animebunny.net/ :ok:

Та реших, че няма как да не съм част от тази социална група, искам най-сетне и аз да се представя и да се отбележа.
Аз съм на 21 години, наскоро се преместих в София, бях малко в чужбина да работя. Задомен съм с приятелката ми. Хобитата ми от училищни години не са се променили: рисувам, играя видео игри, правя ютуб клипчета, чета манга и гледам аниме! В различни етапи на живота ми различни хобита надделяват повече.

И така, като си нямаме стандартният, ежедневно ъпдейтван аниме портал, а вмомента съм с много свободно време си казах: ари уе балиго =))

Благодаря ви за вниманието, надявам се за малко безплатна реклама, някой друг съвет (нямам мног оприятели с тези интереси :( ) и ви обещавам ежедневна поддръжка в идните 12 месеца (за после незнам, може да получа суперсили и в следствие да имам други ангажименти :death: )

П.С. това потребителско име не е мой избор, щях да се казвам Jcount31, но форум.анимес-бг.ком реши, че трябва да се блокира акаунта, който си направих и да ми е гадно :D

Профил  

Заглавие: Re: Отварям сайт за стриймване на Аниме с БГ субтитри.
МнениеПубликувано на: Вто Дек 13, 2016 12:51 pm 
Аватар

Аз ли нещо не съм разбрал или този сайт съществува основно, за да съхранява връзки към KissAnime и VBox 7?
Нали знаеш, че те няма да траят вечно, а и auto play-ът не е особено добра идея?

MAL-list
 Профил  

Заглавие: Re: Отварям сайт за стриймване на Аниме с БГ субтитри.
МнениеПубликувано на: Вто Дек 13, 2016 1:39 pm 

velush написа:
Аз ли нещо не съм разбрал или този сайт съществува основно, за да съхранява връзки към KissAnime и VBox 7?
Нали знаеш, че те няма да траят вечно, а и auto play-ът не е особено добра идея?

За Kissanime,mp4upload и Vbox7 - няма да е така завинаги, и не е kissanime специфично :pokey: Но трябва от някъде да използвам файлове, не е много легално да ги качвам, а хостинг услуга за файлове си е нещо различно и доста голямо. Все от някъде се започва. :rocknroll:

Евентуално наистина може да се получи проблем. :?

Благодаря за конструктивния критисизъм :) надявам се да получа още.

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 1 [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]