Дата и час: Пон Дек 09, 2019 11:20 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 3 от 3 [ 39 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Тенши/ Акума игра с картинки
МнениеПубликувано на: Пон Фев 24, 2014 2:23 am 
Аватар

Местоположение: Akihabara Town Music:Drum&Bass Movement:WalkingVehicles MAD
Zemoch93 написа:
faye написа:
Правила и разяснения: За да получи точка, някой от героите, е нужно на текущата мисия(условие зададено в предния пост) да се отговори с картинка, като под картинката с 1-2 изречения се уточнява по какъв начин се е развило действието.

"Мисията" на която ти отговаряш с картинка е "Селяк идва в града за пръв път " което е зададено от човека преди теб.
Сега ти трябва да дадеш някакъв сетинг на който аз да базирам картинка и развитие.
Освен ако не се очаква да базирам картинка на "момичето обаче не било доволно!" ? Ама едва ли :D

Оскъдно облечена малка хакерка с високо технологични умения, идва в града за първи път, сама, и си наема супер скъп и луксозен хотел с много бърз нет!
(ето ти сетинга има ли опции за картинка)

МнениеПубликувано на: Пон Фев 24, 2014 12:53 pm 
Аватар

Има, разбира се, ама не очаквай да ти намеря картинка на малката хакерка в оскъдно облекло с куфар и лаптоп в ръка, как влиза в луксозен хотел до вратата има надпис "Оптичен интернет" :lol:

Тъкмо беше получила ключа за стаята си и се качваше към стаята си придружена единствено от пиколото, който носеше не прекалено обемния и куфар. Когато асансьора иззвъня за 64 етаж(последния в хотела) дойде времето да излязат.
След като пиколото остави багажа и пожела приятел престой, момичето извади няколко банкноти и му ги подаде. Чисто и просто етикет, които трябва да се спазва, но дори така пиколото остана доста доволен от получената благодарност.

Момичето остана сама в стаята и почна да разопакова багажа си. След като разтвори лаптопа си, сякаш работата и беше вече приключила. Отиде и се обади на рум сервиз, след което влезе и си взе душ - крайно необходимо след изморителния ден. Тъкмо, когато излизаше от врата се чу рум-сервиза.
Поръчката и представляваше бутилка десетгодишно Мерло. Отново последва тлъст бакшиш след което момичето се върна към идилията си, сушенето на косата и обличането(макар че последното много не трябва да се брои, тъй като не сложи нищо след бельото). Насипа чаша от виното и с нея отиде до панорамния прозорец на апартамента си.
Навън, колите и хората изглеждаха като мравки толкова малки и нищожни. За момент по красивото и лице премина сянка, но бързо отмина. Тя отпи от чашата си и отиде до лаптопа си. Остави виното и почна със скороста на светлината да прави нещо. Бързо програмния код се изнизваше пред очите и. Насетне тя се спря за милисекунда, усмихна се и натисна ENTER. Свърши се!
Затвори доволно очи и като ги отвори отново взе чашата си. Отиде отново до прозореца и вместо да гледа надолу този път впери поглед в далечината. Гледката щеше да е толкова по-хубава, ако небостъргачите ги нямаше...
БУУУМ!!! Из целия град започнаха експлозии. Навън се възцари паника! Момичето се усмихна доволно и отпи отново от чашата си. Горящите сгради също не бяха лоша гледка.

+1 черепче за Акума. Момичето е терористка. Дошла е в града и е избрала най-високия хотел за да може да се наслади на шоуто. Акума не само че одобрява действията и, а и е впечатлен и иска да я наеме като секретарка в Ада. Все пак воденето на базата данни с грешниците не е лесна работа.

ПС: Сори доста дълго стана XD

Ново условие: Героя губи бас.

МнениеПубликувано на: Пон Фев 24, 2014 6:05 pm 
Аватар

Mirajane се хваща на бас с Cana кой ще изпие повече.
Изображение
Естествено Mira губи баса и сега треа да направи гола фотосесия :twisted:
+1 хентай точка за Тенши,мой човек е явно :D

Новото условие: Героят току-що е наследил богатство от дядо си и обмисля за какво да го използва

МнениеПубликувано на: Пон Фев 24, 2014 9:17 pm 
Аватар

Изображение
Младо момче от много бедно семейство, чиито родители загиват в катастрофа, когато е на седемнайсет и остава сам да се грижи за себе си, един ден наследява милиони от починалия си дядо, за чието съществуване той не е знаел до преди това. Премества се в имението на покойният си дядо и меко казано обгръща охолният живот. Парите замъгляват съзнанието му и той забравя дори малкото хора, които са му помагали, когато е нямал нищо. От милото, наивно, провинциално момче не остава нищо. Един ден той тръгва с нагласата да похарчи още пари безмислено, когато на улицата вижда просещо момче, но бързо го подминава, но се спира, когато чува глас да казва:
- Заповядай, синко. На теб ще ти свършат повече работа, отколкото на мен.
Героят се обръща и вижда стар бездомник с изпокъсани дрехи, които тръгва към него. Когато го подминава, героят го спира.
- Как може да си даваш парите, когато и ти самият нямаш нищо? - казва с явно презрение.
- Не трябва ли по скоро да се питаш как може ти да имаш толкова много и да не даваш нищо, младежо?
- Аз да не съм благотворителна фондация? Ако даваш на всеки в нужда, ти самият ще трябва да просиш.
- Не ми пречи, момко. Тръгнал съм от нищо и бях постигнал много, само за да се разпадне всичко и сега пак да съм без нищо. Парите са нещо преходно и няма да ги оставя да превърнат в същото и личността ми - каза старецът и си продължава по пътя.
Героят седи така известно време и решава да даде нещо на просещото момче. Отива до него и му хвърля двайсетачка.
- Използвай ги да си вземеш един душ - казва грубо.
Момчето вдига глава.
- Благодаря ви, господине - казва с лъчезарна усмивка.
Героят остава шокиран, гледайки това момче, което изглежда досъщ като него. Стои така около пет минути и му подава ръка.
- Ела. Улицата не е място за живеене. Ще ти помогна.

Многооооо съжалявам за дългия пост. Не исках да става така, но просто много ми хареса ситуацията. Та, точка за тенши

Момче хваща в изневеря приятелката си с най-добрия му приятел. Побягва към улицата, незнаейки какво да прави. (Вие знаете ли какво да направи :o ?)

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Фев 26, 2014 8:12 pm 
Аватар

Изображение

Главният ми текст…. Ми той такова… не знам как тъй стана толкова много… XD Защо ми давате такива драматични ситуации? Преди да се усетя бях на 2 страници(и не не се бъзикам – като видях колко съм написала бях WTF Oo)
Няма да карам никой да ми чете романите. Ако на някой му е интересно да отвори спойлер тага. Тук пиша с няколко изречения много в кратце какво се случва:
Героят е съкрушен и си го изкарва на света. Арестуван е за вандализъм. След тежка нощ в ареста, като напуска управлението, на входа го чака най-добрият му приятел, който се опитва да се извини. Героят избухва и му удря един челно.
Същата вечер се разбира с приятелката си да се видят. Той се чуди как да се държи с нея, но когато реално се виждат тя му казва, че иска да се разделят. Че има пропаст по между им която не могат да преодолеят. Героят не приема обяснението и и отказва. В изблик на емоционалност той я целува, но тя не му отвръща. Той вижда, че всичко е свършило и е в шок, докато момичето се отдалечава от него.

И сега… Тенши или Акума? Много трудно… Баси боса се оказа това условие :/
Давам точка за Акума, тъй като вътрешния свят на героя е напълно разрушен след случката. Тепърва Тенши ще трябва да му търси нова причина да живее.

Ново условие: Героят е хванат в неприлична поза от момичето което харесва.

МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2014 10:43 pm 
Аватар

Изображение
След като персонажа се излага по много срамен начин пред момичето на мечтите си се изкатерва на хълм и се зарича, че повече никога няма да си покаже лицето пред нея и никога няма да слезе от този хълм. Тя разбира и се изкачва при него. С леко ядосан тон му казва:
- Щом си решил, че ще се държиш като дете и ще висиш тук, аз няма да слеза, докато и ти не го направиш - сяда сопнато до него.
Той я поглежда. Тя гледа право напред с нацупено изражение. Той виздишва и се изправя готов да слезе. Тя го хваща за ръката и го дърпа обратно долу.
- След залеза.
Двамата седят, държат се за ръце и гледат залеза.
Перце за тенши.

Героят има изпити на следващия ден. Не е учил, а ако не изкара добър резултат няма да продължи в следващия клас заедно с момичето, което харесва.

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Апр 15, 2014 5:19 pm 
Аватар

Момичето, което харесва живее в съседната къща и са приятели още от пеленачета. Докато усилено учи за предстоящото контролно, героят чува странен шум и поглежда да види от къде идва. Вижда как странни мъже отвличат момичето. Панира се и скача през прозореца. Почва да ги гони с детска триколка(те са в кола) през целия град. Настига ги със сетни сили и ги пребива до един. Спасява момичето и печели няколко love points с нея ^^
Двамата се прибират, но вече е призори! Героя не е учил!
След няколко дни получава заслужена оценка:
Изображение

Тенши помага на героя да спаси любимата си +1

Героинята си избира бански 8)

МнениеПубликувано на: Сря Апр 23, 2014 1:31 am 
Аватар

Местоположение: Akihabara Town Music:Drum&Bass Movement:WalkingVehicles MAD
и отива на море с новите си бански заедно с малката си сестричка :D
където се запознават с едно момиче което има акула за домашен любимец :lol:

Изображение
малката и сестричка успява да се измъкне от новите си бански и да се спаси чисто гола :ying:
защото те (банските и) попадат, заедно с главната героиня в устата на акулата :(

+1 точка за невинното гадже на Акума и нейния домашен любимец :D

Ново условие: Героинята възкръсва :lol:

МнениеПубликувано на: Чет Апр 24, 2014 11:46 pm 
Аватар

Главната героиня успява да задържи за малко челюстите на акулата и така да избегне смъртоносната захапка след което използва банските на по-малката си сестра за да завърже устата на акулата и да я победи. След като по малката сестра се измъква на повърхността започва да се оглежда за кака си и плаче с крокодилски сълзи но нашата героиня не закъснява, и много скоро се появява усмихваики се и намигваики :) .
Изображение
След което, вечерта има барбекю и естествено за вечеря, акула :P .
+1 към графата на Тенши.
Ново условие: Героите пътуват със влак, но се оказва че във влака има бомба и няма спирачки (Ебаси клишето но не ми доиде нищо друго.) ко праим сига :D .

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 3 от 3 [ 39 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]