Дата и час: Пон Дек 09, 2019 9:38 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 14 от 15 [ 213 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Кога и как започнахте да гледате анимета за първи път ?
МнениеПубликувано на: Нед Фев 19, 2012 12:36 am 
Аватар

В началото на тази година.Попаднах на Death Note и ми хареса... и така.

ded forum and you know it
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Фев 19, 2012 2:45 am 
Аватар

Бооожеее точно кога не помня (някъде преди 3-4 години) но помня че първото аниме което някога гледах беше Naruto и просто ми беше интересно какво ще стане след това (след 10-те епизода които въртяха нонстоп по телевизията) и проверих в чичко гугле и от там като се почна.......и няма свършване ! :D :D :rocknroll:

ich werde in flammen auf;
Изображение
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Фев 19, 2012 9:16 pm 

еми преди доста време се зарибих(не знам точно колко време мина може би 4-5 години а може и да са 6-7 не знам ) тогава бях на гости на братовчедките ми и ми пуснаха Sailor Moon :blush: но ме беше срам да им кажа че ми е харесало( то си е и за срам де ) но като се прибрах просто го стопих тоя компютър изгледах ги всичките и започнах да търся още :D

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Апр 15, 2012 10:14 pm 
Аватар

Преди 4 години имах приятелка в скайп, която се подвизаваше с ник "Nyuu", поинтересувах се откъде идва, и след като ми сподели за Elfen Lied започнах да се интересувам от други заглавия.

МнениеПубликувано на: Пон Апр 16, 2012 12:41 pm 
Аватар
TokiSubs

Защо ми се струваше, че бях писал в подобна тема?

Както и да е.

Ето я и моята история...

Преди... хмм, 6-7 години ли беше, не знам, но си спомням, че бях в 6-ти или 7-ми клас. Да тогава започнах.
Зариби ме един приятел, който гледаше само Наруто. Беше ми казал "Чуек, гледай го т'ва, много ще ти хареса". Аз бях леко скептично настроен, понеже... хъх, какво е т'ва детско, за което ми говореше, че отгоре на това китайско? Беги, беги, нмз, брб, гл. :lol: Та, да, не тръгнах да го гледам веднага. След няколко дена пак същия приятел започна да ми разправя разни шарингани, марингани и такива глупости. Започна да ми казва, че това е аниме и не е обикновено детско и т.н.
Ми хубаво, една вечер реших да си го дръпна. Първите няколко серии ги дръпнах от Замунда с ужасното бг аудио - хареса ми. След няколко серии се оказа, че няма повече серии с бг аудио и трябваше да го гледам с български субтитри и (това беше шок за мен, когато чух за първи път японска реч) японско аудио. Хич не ми се понрави туй японско аудио... но... изведнъж, след 10-20 епизода, взе, че ми хареса японското аудио и оттогава нататък, аниме без японско аудио не гледам. :lol:
Изгледах Наруто, след това реших да гледам Bleach, Death Note и т.н.

Никой няма да дойде и да ни спаси, ако ние самите не искаме да се спасим.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 21, 2012 12:19 am 
Аватар

В детската градина.

itachiuchiha88 написа:
Бог прощава, Ибачи - не.
velush написа:
Къв е смисълът да трупаш уийб точки, щом в магазина не продават тигани или чаршафи с намаление за тях?
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2012 2:07 am 
Аватар

Преди 1 година ! Изтеглих си Блийч , понеже си мислих , да погледам и аз някакво детско , стига с тези филми :lol: След като изгледах всички излезли епизоди разбрах , че това е най - доброто нещо , което съм гледал :D След това почнах да търся други анимета , но никое не можах да го изтрая повече от 5 епизода :lol: Е , стигнах и до Наруто , също така ми хареса , но ще си остане в малката ми класацийка на 2ро място :lol: :)

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2012 1:35 pm 
Аватар

Shizaka написа:
Преди 1 година ! Изтеглих си Блийч , понеже си мислих , да погледам и аз някакво детско , стига с тези филми :lol: След като изгледах всички излезли епизоди разбрах , че това е най - доброто нещо , което съм гледал :D След това почнах да търся други анимета , но никое не можах да го изтрая повече от 5 епизода :lol: Е , стигнах и до Наруто , също така ми хареса , но ще си остане в малката ми класацийка на 2ро място :lol: :)

Според мен, на всеки първото му аниме (да не е по ТВ-то) му е най-любимо, както и при мен. Първото изтеглено беше Наруто и ми беше любимо дълго време ( а си мислех, че Блийч и One piece не стават за нищо, което беше голяма грешка), но после си изтеглих Блийч. Докато го гледах, спомените за Наруто малко се поотмиха и тайно си мислих, че Блийч е по-яко и че то ми е любимо :lol: (но това беше само по време на Блиийч следенето) и продължавах да си мисля, че Оne Piece е боза, може би заради графиката. Един ден обаче се пречупих и си казах само няколко епизода и ако ме грабне ще го гледам и не сбърках. С графиката отначало се свиква, която пък и се променя към по-добра, така че това не е проблем, а историята е уникална, както и битките. И сега докато го гледам съм позабравил Наруто и Блийч и в главата ми на 1. място за любимо стои Оne piece, но знам че е така само защото го гледам вмомента (ако беше първо да гледам Оne Piece, после Блийч и накрая Наруто, щеше пък да е обратното, т.е. за момента да ми е любимо Наурто ) :lol: :lol:

Изображение
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2012 1:44 pm 
Аватар

Gaara11 написа:
Според мен, на всеки първото му аниме (да не е по ТВ-то) му е най-любимо, както и при мен.

Не е задължително, при мен например първите две гледани не са ми любими. Но въпреки това първото оставя много силни и трайни спомени, и винаги изглежда по-хубаво отколкото всъщност е. По-скоро може би трябва да се нацели предпочитания жанр. :confused:

МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2012 2:08 pm 
Аватар

rurien написа:
Gaara11 написа:
Според мен, на всеки първото му аниме (да не е по ТВ-то) му е най-любимо, както и при мен.

Не е задължително, при мен например първите две гледани не са ми любими. Но въпреки това първото оставя много силни и трайни спомени, и винаги изглежда по-хубаво отколкото всъщност е. По-скоро може би трябва да се нацели предпочитания жанр. :confused:

горе-долу това имах предвид :lol:

Изображение
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 08, 2013 1:57 pm 
Аватар

Гледах на мама над рамото и ми хареса и започнах да гледам и аз :)

МнениеПубликувано на: Пон Фев 03, 2014 12:08 pm 
Аватар

В детската, но тогава даже не знаех що е аниме и не помня името. помня само някакви епизодчета.

Иначе сериозно започнах малко преди да си направя акаунта тука. Една приятелка ме зариби (с Блийч) въпреки че аз дотогава не бях голяма поддръжничка на аниметата.:)

МнениеПубликувано на: Пон Фев 03, 2014 12:16 pm 
Аватар

Вчера, докато си търсех нещо за ядене.

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Фев 03, 2014 3:38 pm 
Аватар

В началото на месец Април, 2013 година. Първо започнах с Наруто, за месец и нещо го изгледах цялото и ми стана любимото аниме (защото не гледах друго, освен него). Както и да е, 2-3 месеца по-късно започнах да гледам Блийч (въпреки това, че мислих анимето за пълна тъпня). Още първият епизод ме грабна, за кратко време го изгледах цялото и така да се каже - избута Наруто от челното място. След това, ако не се лъжа, започнах с Shingeki no Kyojin, Death Note. И двете много ми харесаха. Продължих с най-различни анимета - някои от тях ги дропвах, други не, но постепенно забелязах, че Наруто доста ми омръзна и почти забравих за него.

Изображение
MyAnimeList
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Фев 03, 2014 3:58 pm 
Аватар

Честно казано има 100 пъти по-лоши неща от Naruto.
Единствената причина за масовите отрицателни реакции към него е, че някои от феновете му са прекалено вокални, виждат манга/аниме света само през неговата перспектива и отказват да се търсят по-различни и по-разнообразни заглавия.

Ако не съм писал тук - мама ме заведе...на първото ми кино...филмът се оказа - http://myanimelist.net/anime/2279/Nagag ... ita_Neko...с български дублаж естествено.
Между другото главният герой (котаракът Перо) до ден днешен е лого на Toei Animation.

MAL-list
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 14 от 15 [ 213 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]