Дата и час: Вто Ное 13, 2018 5:17 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 1 от 45 [ 675 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 45  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Как реагират вашите родители и приятели като гледате аниме?
МнениеПубликувано на: Вто Дек 27, 2005 12:19 pm 
Аватар

Абе то тоя въпрос май не е малко ами напрово много тъп ама все пак реших да ви го задам пък вие ако искате не му отговаряйте.
И така:
:?: :?: :?: КАК РЕАГИРАТ ВАШИТЕ РОДИТЕЛИ И БЛИЗКИ НА ТОВА, ЧЕ ХАРЕСВАТЕ АНИМЕ? :?: :?: :?:
Искам да попитам защото у нас никой не го понася. Направо го мразят!!! Като реша да гледам някое то се започват едни убиди, едни викове: "Ти защо пак се занимаш с това?" (все едно го правя 24 часа в денонощеито), "Други занимания за тебе няма ли?", "Кога ще пораснеш?". И изобщо все едни такива направо ми надуват главата. Когато тръгна да си свалям да гледам някое ново аниме тогава пък сестра ми започва да се оплаква: "Како, престани да ни пълниш компа с глупости!" (тя пък все едно го използва за нещо), "Докога ще се занимаваш с тия глупости?" и т.н и т.н. Пък да не говорим каква революция настава когато ги помоля да ми купят дискове, че да си запиша нещата (че като нищо един ден да не ги намеря). С какви мъки в крайна сметка ги получавам тия дискове само аз си знам.
Абе изобщо все едно у нас са се наговорили да мразят всичко дето аз харесвам!!! :!: :!: :!:
И така ако някой има подобни проблеми (дълбоко се съмнявам) или обратното - няма никакви нека сподели, че скоро съвсем ще изкреизам!!! :angry: :angry: :angry:

Коригирано заглавие
trancer4o

Последна промяна Plama_chan на Съб Фев 11, 2006 11:48 pm, променена общо 2 пъти

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 27, 2005 12:27 pm 
Аватар

ъъъъъ.....близките ми не знаят че гледам аниме :oops: всъщност баща ми знае но за него това си е горе-долу нормално а и аз не живея с него така че рядко анимето ни е обща тема :) а майка ми....тя си няма идея че гледам аниме а и аз не и казвам защото ще трябва да я слушам как мрънка "как може заради някакви анимацийки аз да давам толкова пари за интернет,за дискове,за нов хард и бла бла бла бла...." :x

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 27, 2005 12:54 pm 
Аватар

ами мойте ме бъзикаха, че съм гледал анимациики, кога съм щял да порасна, глей кво голямаге съм станал а се занимавам с игрички(контра и RPGs) и филмчета.

Сега май се пооправиха нещата ама ме ядосват с тяхното( майка де ):
"Защо компютърът работи цяла нощ? Защо работи като никой няма на него"
Ами с 20К от БГ и 5~20 от торенти(за тях зависи де) как няма да работи :evil: :evil: :evil:

пс. Искам и аз да жидея далече от родителите си както е честа практика в аниметата :P Ех тогава какъв живот щеше да е :twisted:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 27, 2005 1:00 pm 
Аватар

Ех, нещастни хора сте вие. Майка ми гледа Gundam SEED, къде по принуда, къде, като вече я заинтригува, по собствено желание, сега сме на Soukyuu no Fafner. Така че можете да се сетите, че нямам проблеми в това отношение. Кога, колко и защо работи компът у нас не се обсъжда. Мой си е и правя с него каквото искам, ако майка ми няма работа на него.
Хардът ми е пълен с аниме, което не крия (майка ми дори и хентай и yaoi е виждала и изобщо не се впечатлява от такива неща). Мога само да ви пожелая толкова разбрани роднини. Братовчед ми не гледа, но ако нещо не мога да го изтегля с прилична скорост или трафикът ме е зает, ми го тегли при възможност. Но пък и аз нямам право да се оплаквам от скорост.

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 27, 2005 1:23 pm 
Аватар

Plama, ще те помоля да си смениш заглавието на темата. Въпросът изобщо не е тъп... :wink:

Нашите са доста по-демократични. Гледам си анимето и не ми пука. За щастие от това не произтичат никакви разходи, така че проблеми не мога и да имам. А и не съм маниак, че да се притесняват за мен...

Даже често им разказвам кое аниме ме е впечатлило, с какво и защо ми харесва. И те си слушат с интерес. :)

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 27, 2005 1:26 pm 
Аватар
RyuKo FanSubs

Цитат:
КАК РЕАГИРАТ ВАШИТЕ РОДИТЕЛИ И БЛИЗКИ НА ТОВА, ЧЕ ХАРЕСВАТЕ АНИМЕ?
Искам да попитам защото у нас никой не го понася. Направо го мразят!!! Като реша да гледам някое то се започват едни убиди, едни викове: "Ти защо пак се занимаш с това?" (все едно го правя 24 часа в денонощеито), "Други занимания за тебе няма ли?", "Кога ще пораснеш?". И изобщо все едни такива направо ми надуват главата. Когато тръгна да си свалям да гледам някое ново аниме тогава пък сестра ми започва да се оплаква: "Како, престани да ни пълниш компа с глупости!" (тя пък все едно го използва за нещо), "Докога ще се занимаваш с тия глупости?" и т.н и т.н. Пък да не говорим каква революция настава когато ги помоля да ми купят дискове, че да си запиша нещата (че като нищо един ден да не ги намеря). С какви мъки в крайна сметка ги получавам тия дискове само аз си знам.
Абе изобщо все едно у нас са се наговорили да мразят всичко дето аз харесвам!!!

=)) =)) =)) ХАхаха
Тва неможе да е истина или тва е някакъв сън или това е най-голямото съвпадение на света!!!
При мен е 100% същото ама абсолютно същото.Брат ми е с 4 години по-малък от мен и само ми вика тука "батко стига си пълнил компютара с глупости"(ама сега имаше 3 анимето които го изкефиха и даже той даваше зор да ги гледаме като по чудо :shock: ).Баща ми ми вика "няма ли да пораснеш вече аз незнам какво дете си ти,как може да се занимаваш с такива неща.Да си видял другите деца да правят като теб".Ама е точно на това нещо не му обръщам внимание защото знам,че баща ми никога няма да ме разбере колкото и да му говоря за анимето.Майака ми само тя не ме врънка за това :ffiiiuuu: .А дисковете колко трудно ги получавам не е истина.То не са убеждения,то не са мъки докато ги накар да ми земат дискове за аниметата ми,че после нали трябва да останат за бъдещото поколение да видят и те силата на анимето :P ,а и след време каде ше ги намеря тия яки анимета :( .
А като тръгна и аз да си свалям някое ново аниме и брат ми ако ме види отива и веднага докладва на баща ми и идват и се почва"Ама ти пак ли пълниш компютъра с твоите глупости.Престани вече аз ти казвам.И като се почнат едни такива МАНИ МАНИ да не си наблизо.Ей за тва колкото по-бързо порастна и стана самостоятелен(щото сега съм на 15 гоидини) се изнасям и си гледам аниме като луд.И никой нищо няма да ми казва.И както вече съм казвал много пъти,ако някога имам деца се надявам и те да гледат аниме и никога няма да ги спирам даже и аз ше гледам с тях,абе въобще ако стане така е тва ше е най-якия живот :)

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 27, 2005 1:31 pm 
Аватар

на наще не им пречи :) на наще не им пука толкова много какво гледам или какво правя пред компа седна ли не ме закачат за нищо освен ако си не дойде брата сам отпуска докато пак си тръгне :)

Последна промяна Akane на Вто Дек 27, 2005 1:33 pm, променена общо 1 път

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 27, 2005 1:33 pm 
Аватар

При мен няма никви проблеми! :mrgreen: Майка ми нищо не ми казва за гледането на аниме.А пък баща ми от време на време заглеждаше когато бяха интересните серии на Наруто. :mrgreen: 8)

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 27, 2005 1:35 pm 
Аватар
Let there be SPAM!
Let there be SPAM!

Наще знаят с какво се занимавам ама какво могат да ми кажат .. нищо :? все пак нито компа е техен нито нета нито нищо.. те не знаят как да работят с него даже.. могат само да го включат :mrgreen: Малко странна им беше реакцията като разбраха че разпространявам хентай... ама го преодоляха :P

Даже като пуснат по телевизията някое аниме ме викат да дойда да го видя :lol:

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 27, 2005 1:46 pm 
Аватар

Абе кви са тея изватени родители баси. Да се опитват да отнемат хобитата на децата си и да им набият такива като "на другите деца".
Аз за щастие не съм била в такова семейство. Левичарка съм и никой не ми е връзвал ръцете като малка и ме е мъчил за да пиша с дясната (а имам приятелки които са го преживели това...)
Въобще тея родители са баси себичните и налагащи своето мнение насила. Разстре! :lol: То да беше нещо лошо - наркотици, пиянства ма то безобидни анимета.

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 27, 2005 2:36 pm 
Аватар
Anime Sekai Kenkyuuin
Anime Sekai Kenkyuuin

:lol: Вечното неразбирателство между поколенията, а :lol:
trancer4o написа:
Наще знаят с какво се занимавам ама какво могат да ми кажат .. нищо :? все пак нито компа е техен нито нета нито нищо.. те не знаят как да работят с него даже.. могат само да го включат :mrgreen:

Същото и при мен :mrgreen:
Днешно време:
Баща ми е работохолик и всеки пък като мине покрай мен ми подхвърля да работя нещо, но не ми пречи, тъй като с глупости не ми се захваща. Ако е някоя хамалска работа мога да я свърша по пътя за тоалетната - после с чиста съвест си сядам обратно на PCто ... 8) Майка ми хич не ме закача.
Миналото(реалноста до преди 3-4 години):
Баща ми: Пак ли гле'аш ДраганБолния вееее :lol:

Никога не са ме ограничавали, особено, като след няколко години зомбясване пред РТЛ2 им казах да мълчат, че не чувам какво си говорят(да съм бил на 7-8 ). Като разбраха, че съм понаучил немски от гледане на телевизия спряха да ми правят забележки и че ще си разваля очите от ТВто :lol:

А не е като да не съм маняк :Р. Принципно живея в хола на къщата ни - и компютъра е в хола естествено - около мен гъмжи от дискове с аниме, по шкафа имам залепени няколко А4 принта на аниме мацки и един хокаге-Наруто. Дойдат ни гости - аз със слушалките съм си зазяпал нещо - може и да не ги видя :lol:

Едно време ме беше малко яд - само пред компютъра кисна, беше ми някак гузно, но и това ми мина :lol: - какво от това>? Това е живота ми - това е страстта ми, извоювал съм си го сам, ще си кисна и това е :mrgreen:

Мойте съболезнования, на дечиняата с родители, които им спъват живота :roll: Но винаги има начини да си извоювате правата и то с тактика, а не със скандали ;)

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 27, 2005 3:03 pm 
Аватар

Майка ми знае и нищо не ми казва, баща ми вика, че е мн детско, а брат ми казва, че съм бебе.А приятелите те всички знаят ама една големичка част нз ко е това аниме :P А технически не ми пука нали мен си ме кефи :D А кат ми кажат, че е детско аз им разправям или за Акира или за некое бая кърваво :P

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 27, 2005 4:12 pm 
Аватар

Akane написа:
на наще не им пречи :) на наще не им пука толкова много какво гледам или какво правя пред компа седна ли не ме закачат за нищо освен ако си не дойде брата сам отпуска докато пак си тръгне :)
:mrgreen:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 27, 2005 5:02 pm 
Аватар

Аз нямам никакви проблеми с родителите ми и си гледакам без проблеми. :P

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 27, 2005 5:54 pm 
Аватар

еми никак не реигираха даже не са подигнали вапроса наще, а приятелите хм и те нищо никак не реигираха

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 45 [ 675 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 45  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]