Дата и час: Чет Сеп 24, 2020 7:15 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 5 от 36 [ 529 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 36  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 19, 2005 1:06 pm 
Аватар

докато не ми писне,ама се надявам да не писва скоро :)

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 19, 2005 11:09 pm 
Аватар

Ке умрем за аниме и манга!!!!!!!!!!!!!

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 19, 2005 11:19 pm 
Аватар
RyuKo FanSubs

Понеже на някои хора темата може и не само може но им се вижда смешна ще покажа ето тези два цитата:

Цитат:
Пише ми се за това ще дръпна един дълъг пост, за това как аз виждам анимето, защото този въпрос "Докога смятате да гледате аниме" е смешен за един истински фен.

Анимето винаги е било част то ежедневната ми ТВ програма когато бях малък. Сега като гледам заглавията виждам толкова много анимета които съм гледал и харесвал. За мен анимето не е просто поредната мания, както беше с лишчетата или кеча. Винаги съм се кефен на аниме. И не само заради графиката. Винаги съм харесвал онова усещане което те обзема когато някое аниме свърши. Или когато те поканят на гости и пуснат на видеото некое заглавие и дланите ти се запотяват.
Когато бях непросветен, търсех точно тази графика, търсех както аз му викаш японска анимация. Не коя да е друга а японската анимация.

Та ние си пуснахме кабел, за да мога да гледам Покемон, Sailor Moon и DB по RTL 2 преди повече от...........боже станали са 8 години вече.
Но аз не бях все силен, всеки фен го боли когато спрът любимото му предаване. И се премирява с това, но когато кабелния оператор спре самия канал, ти иде да убиеш някой. И аз неможех да направя нищо когато спряха РТЛ 2.

Докога смятам да гледам аниме.........въпроса ми е много смешен. За това ще му отговоря с въпрос. До кога ще има аниме което да гледам^^

Докато има хора които да правят аниме, ще има и хора които да го гледат 0_0

Цитат:
ххахах 40
ми според мен е много тъпа като цяло тая тема много ясно че секи достига до етап в който израства става възрастен и просто спира,незнам някак си не се виждам след 20 год с жена децца и да вися секи ден пред компа и да гледам аниме....нормално е до 19 но от 19 нагоре....е смещно

Ами незнам за вас но точно ето за това пуснах тази тема.Както виждаде тези два коментара се различават абсолютно.Някои хора казаха,че гледането на аниме има граници,други казаха,че няма и цял живот може да гледат(аз съм за това цял живот да се гледа аниме).

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 20, 2005 9:13 am 
Аватар

NFS написа:
ххахах 40 :mrgreen:
ми според мен е много тъпа като цяло тая тема много ясно че секи достига до етап в който израства става възрастен и просто спира,незнам някак си не се виждам след 20 год с жена децца и да вися секи ден пред компа и да гледам аниме....нормално е до 19 но от 19 нагоре....е смещно :wink: :!:

Свидетел съм на още една разновидност на дискриминация дори сред аниме феновете...
И кво му е смешното?! Разменяла съм дискове с 46 годишен американец и да ти кажа тепърва набираше скорост щото по времето когато е бил по-млад аниметата са били в rm формат пощенска марка и НЕВЕРОЯТНО лошо качество. Но в тоя период ти ич не си знаел ко е аниме :twisted:

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Дек 22, 2005 12:50 pm 
Аватар

докато има анимета които хва6татат окото 6те гледам!!
и на 100 години да стана пак 6те ги гледам 6тото просто са яки

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Дек 23, 2005 10:55 am 
Аватар

Абе хора, вие ме изумявате. Вече не се чувствам така сякаш живея на друга планета. Браво на Gatler,inuyasha и Utena. С вас определено си приличаме. И аз изтръпвам все път когато гледам аниме, когато тръгна да гледам някоя нова серия направо не мога да спя докато не го изгледам до края, RTL 2 БЕШЕ ЛЮБИМИЯ МИ КАНАЛ (повечето от любимите ми анимета съм ги гледала първо от там) и много тежко го преживях когато го спряха направо ми идеше да убия кабелния ни оператор (Дори пуснах оплакване като поисках обяснение защо го спират - обяснението: "няма достатъчно зрителски интерес" (За щастие сега имам свестен нет та е малко по-поносимо).Когато изгледам някое аниме независимо дали края е хубав или не винаги си поплаквам, а що се отнася до многото дискове които аз имам идеята да ме погребът с тях определено ми допада.

За мен въпроса изобщо не е смешен защото истинските фенове биха могли да отговорят много лесно: Аз ще гледам аниме винаги (казвам го така защото ми доставя такова огромно удоволствие, че никога няма да се откажа от него). Възнамезявам да запаля и децата си по него(ако и мам такива).
Абе с две думи ще гледам аниме докато свят светува!!! :lol: :lol: :lol:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Дек 23, 2005 11:40 am 
Аватар
RyuKo FanSubs

Цитат:
RTL 2 БЕШЕ ЛЮБИМИЯ МИ КАНАЛ (повечето от любимите ми анимета съм ги гледала първо от там) и много тежко го преживях когато го спряха направо ми идеше да убия кабелния ни оператор (Дори пуснах оплакване като поисках обяснение защо го спират - обяснението: "няма достатъчно зрителски интерес" (За щастие сега имам свестен нет та е малко по-поносимо).

Разбирам те отлично.И на мен RTL 2 ми беше канала за анимета.От този канал съм се зарибил с анимета.Щото поне аз не помна тогава по онова време да имаше друг канал по който да дават анимета.Първото ми аниме беше Dragonball и като разказах първата серия на двама мои приатели и те се зарибиха(тогава бяхме на 7-8 най-много години)и ги изкефи тотално от тогава вече се почна да гледаме и други анимета и са стигнахме до нашето съвършенство в анимето.Да ама когато ми спряха RTL 2 малее... преди 3 години поне или 4 даже го спряха.Тогава врънках майка ми да ходи да ги пита що са го спрели.И от тогава с приателите не сме гледали анимета.И се разболехме от мъка.Ходихме и се забивахме в компиутърните клубове и гледахме аниме картинки щото тогава още нямахме копютри.Ама тая година аз моя си го взех Януари,а другия мой приател си взи неговия Февруари.Нет имам от Май месц и от тогава с приателите отново се разбивахме да гледаме анимета.Най-яко беше коагто се събирахме у нас и си пускахме анимета е те тва никога няма да го забравя.Един от най-готините моменти в живота ми.Въобще анимето за мен е нещо велико,станало като част от живота ми и за това НИКОГА няма да се
откажа от него.

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Дек 23, 2005 12:41 pm 
Аватар

Кога ще спра да гледам...?

:mrgreen: NeVeR :mrgreen:

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Дек 23, 2005 4:03 pm 
Аватар

inuyasha, също като теб и аз гледам аниме от малка (не че тогава съм знаела кокво е аниме). Мога обаче да се нарека истински фен само от преди горе долу пет години (когато по нова tv започнаха да дават Покемон), точно по това време започнах да гледам и RTL 2 И ТО ТОЛКОВА МНОГО СЕ ЗАПАЛИХ, че почнах да гледам цялата му програма (по 5 часа на ден когато даваха аниме). След това ония лайнари взеха, че го спряха и направо ми разбиха сърцето (колко съм плакала аз си знам :cry: :cry: :cry: ). От тогава до горе долу края на миналата година, когато по някаква случайност взеха че пуснаха RTL отново ,се задоволявах само с това, което даваха по BTV и Nova. През това време като чели започнах да го харесвам още повече.
И сега когато отново спряха любимата ми телевизия се радвам че нашите ми вкараха нет че иначе направо ме бройте за умряла. :ambulance:
То за мен анимето е повече от мания - просто не мога да живея без него. Обичам си ги аниметата и това е!!! :roll: :roll: :roll:

Профил  

Заглавие: Нещо трезво...
МнениеПубликувано на: Пет Дек 23, 2005 5:18 pm 
Аватар

Право искам да кажа че съм фен на анимацията като цяло не само на анимето. Кефя се еднакво много на "Lion King 1/2" и на Full Metal Panic например.

Според мен има доста анимета, които са обсолютно безмислени и въбоще няма нужда да се превъзнася вся и всэ. Чиста загуба на време е да се гледа нещо в 200 епизода, щото то така и така няма да свърши - основна причина да не гледам сапунки и много-серийни филми (о какъвто и да е тип). Планетерс ги гледах под ред - накрая от 5 скочих на последния май беше 20 - но пък разбрах какво става!

Аз лично ще гледам японска манга анимация докато има стойностни неща за гледане. И понеже винаги има хора с нещо повече от добра история, значи винаги ще гледам манга, както и всякакво друго кино било то американско, европейско, руско или българско.

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Дек 23, 2005 11:15 pm 
Аватар

както ми каза един мой приятел "link" аз само се правя,че разбирам от аниме,а само се правя че знам всичко 8) .той е прав не разбирам много от аниме,но мисля че скоро няма да ми омръзне да гледам! :lol:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Дек 24, 2005 12:04 am 
Аватар

докато искрата все още е там,ще го има и огънят :) .

"Mediocrity knows nothing higher than itself,but talent instantly recognizes genius..."-Dr John Watson
"Valley of Fear",Sir Arthur Conan Doyle
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Дек 24, 2005 2:36 am 
Аватар

dokato ima animeta :roll:

maaa ne si padam po teq novite 3d...

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Дек 24, 2005 3:05 am 
Аватар
RyuKo FanSubs

Цитат:
dokato ima animeta

maaa ne si padam po teq novite 3d

Е те тва е евала.Само така.На едно мение сме.Какво е тва 3д аниме.Ми анимето е рисувано бе хора,за каво да го прават 3д.Много са зле.Аз съм много голям привърженик на рисуваната,а не на 3д анимацията(е и тя ме кефи ама не повече от рисуваното аниме и то точно определени 3д анимации) да не говориме за 3д аниме.Абе мани мани.Просто някак си ако си представя Naruto или InuYasha като 3д аниме :x :wink: и нали...Поне за мене 3д анимето тва не е аниме.Просто каточели се губи духа на анимето така да го кажа.И се надявам анимето което е в момента ,а именно рисуваното аниме никога да не се променя.Дано завинаги докато има аниме нека да бъде рисувано :)

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Дек 24, 2005 4:55 am 
Аватар

Аз несмятам да преставам

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 5 от 36 [ 529 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 36  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]