Дата и час: Пон Яну 27, 2020 3:53 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 4 от 9 [ 130 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 13, 2007 10:20 pm 
Аватар

ММ... и мене лично Итачи много ме кефи... първото което е - личи си че е адски силен... много по силен отколкото оная риба дето ходи се с нея. Вероятно според мене е силен горедолу колкото джирая... ама може и да има малка разлика.
Ноо... макар итачи да ме радва - все още ненавиждам саске... ( умрях си от кеф като итачи разби саске в ония коридори - счупи му симати ребра и му приложи мангекюто :D )

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Ное 14, 2007 8:06 am 
Аватар

Мн странни сравнения :?
Първо, мн подценявате Оричимару. Все пак Тсунадето и Джирая с общи усилия едва успяха да го задържат, вярно че дъртака беше малко упоен, ама пак си беше хендикап...
Второ, наистина Итачи е бая могъщ ( макар, че е ясно че накрая Саске ще го бие, точно преди финалната им битка с Наруто :roll: ), обаче аз не говоря за това колко е мощен, а колко куул го изкарват някои хора, пък на мен изобщо не ми прави такова впечатление.
Трето, нали на всички им е ясно, че лека полека ще се стигне до момента в който Наруто и Саске са двамата най могъщи герои в техния си свят :roll:

Заглавие: Re: Много странна тенденция спрямо Итачи (Наруто)
МнениеПубликувано на: Сря Ное 14, 2007 7:43 pm 
Аватар

dantemp написа:
Гледал съм всички серии на Наруто и тн, обаче далеч не съм впечатлен от тоя персонаж. В анимето той е един от най грозно нарисуваните герои според мен ( Сасори и Дейдара ме кефят повече, да не говорим за Хаку :oops: ), обаче правят некви адските артове с него. Изобщо нямаше да му обърна внимание, обаче наскоро попаднах на няколко такива с него и ми окапаха очите. Бяха го направили някъв адски злобен, изпълни ме повече от Какаши и Неджи взети заедно :shock:

Deidara FTW BTW :mrgreen: :lol:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Ное 14, 2007 8:25 pm 
Аватар

Gerx написа:
И ми е чудно защо само мъжката част мрази Sasuke,Itachi и подобни герои в историята.От завист?

*вдига ръчичка* аз също ги мразя ^^^.Особено първия :mrgreen:
Колкото до защо Итачи е грозен,не мисля,че с искали да го направят такъв.И едва ли за всички е грозен.Това,че не му се обръща достатъчно внимание е просто поради факта,че докато главните не станат силни той ще може да приключи анимето набързо набързо + че докато Саскето не се е появил на сцена и Итачи няма работа там,защото той е свързан с него.

Shes so high high above me
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Ное 14, 2007 11:45 pm 
Аватар

Саске е едно малко гейче,което става по-силно едиствено с чийтинг.Естествено,че ще направят добрите герои да бият,ама става много банално :x

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Апр 25, 2008 9:43 pm 
Аватар

Android написа:
Gerx написа:
Ми може да е,но ще размаже всичките в коноха наведнъж нали.И това,че не довършва битките много добре се оправдава!Искате Какаши да умре във генджутсуту?Или да избие Наруто и Джирая...Разби имбата Какаши,измъкна се от стомаха на жабата като никой преди...Какво искате да избие главните герои преди да са направили най-важното си действие във историята?Itachi е силен.И ми е чудно защо само мъжката част мрази Sasuke,Itachi и подобни герои в историята.От завист?Ами мъж съм,но нямам и капка завист,че лудите аниме фенки обичат разни готини имби...Примерно ако гаджето ми я кефи Итачи кво да прави...нали е аниме,няма никва надежда с него.Принудена е да е с мен и това си е.Господи хора спрете да завеждате на рисунки lol! :lol: Сега ако всички са хлътнали по некъв си тарикат там.Ама пуснете яроста,завист,омраза,бой,псувайте... :)

Ама аз възпитавам феновете да са добички,а вие се обиждате :P

Итачи е много-слаб сравнение с ДжираяВ.ъщност той е много слаб сравнение с почти всички :lol: И става все по-слаб(Ослепява постепено).

1. Неискам да изглежда 4е съм против теб.
2.И аз много не харесвам Ита4и.
3.Относно слабото не е така тои може и е победил Орочимару.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Апр 25, 2008 9:49 pm 
Аватар

Итачи е готин /е не по-готин от Орочимару XD/
На мен ми харесва как го рисуват в анимето. Визията му е страшна ;D
Sasuke е некадърен, него определено повече го харесвах първите 40 епизода, сега е ъъъм.. мухльо ^^
Обаче Джирая трепе рибата <3

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Апр 25, 2008 9:56 pm 
Аватар

Да Джирая е бог!

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 26, 2008 11:08 am 
Аватар

Мноуп, Итачи за мене си е грозно емо :lol: всеки си има вкус :mrgreen:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 26, 2008 11:17 am 
Аватар
Мародераторче

Местоположение: Kame House: Where the beaches are fine, and the bitches are finer.
Ero senin ftw :lol:
Иначе Itachi е просто контрапункт на живописните типажи-той е прекалено обикновен :roll:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 26, 2008 12:05 pm 
Аватар

Android написа:
dantemp написа:
Мен ме е яд че Итачи обира точките за сметка на много по готини Герои като Какаши, Хаку и Неджи. Ако толкова искате тъмен характер който да изглежда добре и да гледа лошо и надменно, Сасори цепи мрака ! Особено като го видях за първи път в мангата се замислих за сексуалните си наклоностти :oops:

Да.И на мен Сасори ми се вижда по-весел от Итачи.
:shock: :shock: сасори весел...итачи ВЕСЕЛ!? лелеееееееее....гледали ли сте наруто бе :lol: :lol: :o :o

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 26, 2008 12:06 pm 
Аватар

vegetosayajin написа:
Ero senin ftw :lol:
Иначе Itachi е просто контрапункт на живописните типажи-той е прекалено обикновен :roll:

затова е толкова смекси :twisted: :twisted: :twisted:

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 26, 2008 1:40 pm 
Аватар

Според мен добре е нарисуван,може и по-добре но това няма значение,защото така са искали да го нарисуват - така са го нарисували.При това(поне за мен) един герой се рисува спрямо характера му и позицията му в анимето/мангата и този,който го е рисувал е искал да изглежда точно така,а не да е хубаво нарисуван или еди к'во си.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 27, 2008 9:34 am 
Аватар

Мен ме кефят джутсутата му!

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 27, 2008 3:47 pm 
Аватар

Хахаха,спорите защо харесваме Итачи.Еми щото е лошо момче,а момичетата си падат по такива момчета.
Аз пък какво да кажа като ги харесвам сборно?И Итачи и Шикамару и Наруто и Нежи и Гаара и Какаши и Ирука и Киба.Супер са сичките дето ги изброих. :D

ПС:По едно време бях луда и по Орочимару.

Аз съм много много зле,на бас че това ще си помислите,ама кво да се прай-истина е. :lol:

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 4 от 9 [ 130 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]