Дата и час: Сря Ное 25, 2020 5:19 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 2 от 9 [ 130 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 08, 2007 8:26 pm 
Аватар

Не искам да обидя никой,но една определена част от постовете избиха на фенбоизъм :lol:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 08, 2007 8:30 pm 
Аватар

Е хубаво е нарисуван Итачито! :roll: :twisted:

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 08, 2007 8:38 pm 
Аватар

Местоположение: Paradise Lost /otoko-tachi ha ikutsu mono umi wo wadari!
dantemp написа:
Gerx написа:
Ми може да е,но ще размаже всичките в коноха наведнъж нали.И това,че не довършва битките много добре се оправдава!Искате Какаши да умре във генджутсуту?Или да избие Наруто и Джирая...Разби имбата Какаши,измъкна се от стомаха на жабата като никой преди...Какво искате да избие главните герои преди да са направили най-важното си действие във историята?Itachi е силен.И ми е чудно защо само мъжката част мрази Sasuke,Itachi и подобни герои в историята.От завист?Ами мъж съм,но нямам и капка завист,че лудите аниме фенки обичат разни готини имби...Примерно ако гаджето ми я кефи Итачи кво да прави...нали е аниме,няма никва надежда с него.Принудена е да е с мен и това си е.Господи хора спрете да завеждате на рисунки lol! :lol: Сега ако всички са хлътнали по некъв си тарикат там.Ама пуснете яроста,завист,омраза,бой,псувайте... :)

Ама аз възпитавам феновете да са добички,а вие се обиждате :P

ХАХАХАхахахХАХАХхЮХххаХАХХАХАХАХАХАХХХАХАх
Тоя изби рибата, бил съм завиждал на Итачи :lol: =)) :dance:
По тая логика не трябва да понасям Какаши, щото едно от предишните ми гаджета се влюби в него от 3 арта :twisted:
Просто Итачи е нарисуван грозно (IMO), а мн народ му се кефят и тва ми е супер странно...

Нарисуван е грозно и за мен,но според момичетата...Това се опитвам да ви кажа...цялата тема тук е относно как момичетата ги кефи Итачи,а не как ние мислим,че е нарисуван.Точно за това искам мнение на някое момиче какво я кефи в Итачи.

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 08, 2007 8:48 pm 
Аватар

лол лошо ви е Итачи си е екстра и даже супер спрямо другите малумници в анимето.Кое не ви харесва как ще е зле нарисуван? :?
Просто е готик character за справка wikipedia search :roll: Страхливец и тука нещо не ви разбирам просто оставя противниците си да живеят, защото няма смисъл да ги убива :P .Човека успява да спре chidori/raikiri само с едно движение и да избегне Odama Rasengan това слабост ли е?Темите тука продължават да ме изумяват, но не може на всички да ни харесва едно и също нещо щеше да е тъпо :roll:
EDIT:И ако убиваше главните герои с които се биеше колко щеше да спадне рейтинга на тва аниме?#@%!
GODisBOT написа:
лол Итачи е емо и е тъп страхливец ;)

Ако не правиш разлика м/у пост-хардкор и готик не пиши плс :roll:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 08, 2007 9:11 pm 
Аватар

Итачи си е готин! :P Призна го фенка :P me loves Itachi, hates Sasuke А относно какво ме кефи... me likes evil characters обаче без "зъл смях" или "луд учен"(ето затова Орочимару е извън класацията), тъй като, както вече казах, вразя Саске, това са бонус точки за Итачи. Кефи ме как се бие he's elegant :mrgreen: А и бтв, на мен си ми харесва как е нарисуван :?
А и да ослепее, зайчето Криспи винаги е насрещта :mrgreen: (from Fun with Akatsuki)

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 08, 2007 10:15 pm 
Аватар

iRoNWill написа:
Интересно какво ще стане като ослепее :twisted: :twisted: Всеки ще го срита от заде :twisted: :lol: -неговия мангал много му вреди пък и може би това,че непрекъснато седи с шабагана

оооооооооооооо искам аз да му дам на него един "ритник" :twisted: ще го запомни завинаги :lol: :lol: :twisted: :mrgreen:
сладур си е !!!много яко изрудче

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 08, 2007 10:59 pm 
Аватар

Top4o написа:
Итачи си е готин! :P Призна го фенка :P me loves Itachi, hates Sasuke А относно какво ме кефи... me likes evil characters обаче без "зъл смях" или "луд учен"(ето затова Орочимару е извън класацията), тъй като, както вече казах, вразя Саске, това са бонус точки за Итачи. Кефи ме как се бие he's elegant :mrgreen: А и бтв, на мен си ми харесва как е нарисуван :?
А и да ослепее, зайчето Криспи винаги е насрещта :mrgreen: (from Fun with Akatsuki)

абе аз точно си мислех че е умрял (ама видях в профила му клипче пуснато преди 6 месеца , а във fun with akatsuki X 01 във което се обявява че е умрял е пуснато преди 6 месеца), а по темата абе не ме кефи , ама понеже се споменават пиковете и аз да не пропусна:
Изображение

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 08, 2007 11:05 pm 
Аватар

пак ли yaoi фе :? Itachi вече за какьв ли него мислят от тея фен артове :roll:

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 08, 2007 11:47 pm 
Аватар
RyuKo FanSubs

omg за пореден път ме изумявате с нова и невероятна тема...
Искахте някое момиче да каже какво толкова му харесва на Итачи.. ето ви и второ. Арта, начина по който е нарисуван, това са само детайли, още повече понятието "арт" е много субективно, нещо нарисувано страхотно за един може да е много дразнещо за друг.
Още повече, познавам много хора (дори и да не са писали тук) които наистина като мен смятат, че героя на Итачи е готин. Опира по-скоро до това, че хората обикновено си падат по най.лошите и най-силните герои, да не говорим, че Итачи си има и определени характеристики, които са му предимства за някои...
А и някои от аргументите, които се дадоха тук, от рода на "лакира си ноктите" "бяга от битки" са много субективни... А целите Акатсуки не си ли ги лакират, що само с Итачи се заяждате ( :lol: ) Или това че бяга или просто не му се занимава

кви са тия дълги постове дето все съчинявам беееее

Изображение
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 08, 2007 11:59 pm 
Аватар

Мен ме е яд че Итачи обира точките за сметка на много по готини Герои като Какаши, Хаку и Неджи. Ако толкова искате тъмен характер който да изглежда добре и да гледа лошо и надменно, Сасори цепи мрака ! Особено като го видях за първи път в мангата се замислих за сексуалните си наклоностти :oops:

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Ное 09, 2007 12:02 am 
Аватар

dantemp написа:
Особено като го видях за първи път в мангата се замислих за сексуалните си наклоностти :oops:

Too much information. :lol: :lol:

Иначе и мене Итачи не ме кефи. :lol: Като че ли единственият "лош" в анимето, които ме кефи е Забуза.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Ное 09, 2007 12:08 am 
Аватар

dantemp написа:
Мен ме е яд че Итачи обира точките за сметка на много по готини Герои като Какаши, Хаку и Неджи. Ако толкова искате тъмен характер който да изглежда добре и да гледа лошо и надменно, Сасори цепи мрака ! Особено като го видях за първи път в мангата се замислих за сексуалните си наклоностти :oops:

Да.И на мен Сасори ми се вижда по-весел от Итачи.

http://www.youtube.com/watch?v=eFzXYUucmYI
Sit upon the frozen heavens, Hyourinmaru!
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Ное 09, 2007 12:10 am 
Аватар

Итаче...абе тоя Итачи точно определение за него не мога да кажа,но нека опитам...има периоди когато супер ме кефи и периоди,в които ми е омръзнало да чувам за него камоли да го виждам :lol:
Виж са Zetsu-sama е друга бира макар и да има малка кратки моменти с него в анимето,за мен той остава Лошко №1 :P

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Ное 09, 2007 12:41 am 
Аватар

ZerraX2 написа:
Итаче...абе тоя Итачи точно определение за него не мога да кажа,но нека опитам...има периоди когато супер ме кефи и периоди,в които ми е омръзнало да чувам за него камоли да го виждам :lol:
Виж са Zetsu-sama е друга бира макар и да има малка кратки моменти с него в анимето,за мен той остава Лошко №1 :P

Съгласна съм Зетсу рулзз :P А пък Итачи не ме кефи много, много... :?

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Ное 09, 2007 4:17 am 
Аватар

Те сега съм в шах, кой беше Zetsu :oops: :?

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 2 от 9 [ 130 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]