Дата и час: Нед Ное 29, 2020 11:18 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 5 от 13 [ 191 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 05, 2008 12:23 am 
Аватар

Като нямаше нищо интересно по телевизията,като малък гледах по RTL2 анимета,почнаха да ме зарибяват и от там се запалих.

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 05, 2008 1:12 am 
Аватар

Да оставя на страна аниметата от бг теливизията защото по това време незнаех. Едно лято докато бях на море в едни приятели, та там ловиха FOXkids и за гледах една две серии на Наруто въпреки че в тях нямаше нищо интересно (когато зимаха първия изпит), та после като се върнах един приятел каза че го има и му казах да ми го даде. Тъкмоси мислех че ще има сумати време докато се натаманя да го гледам, но същата вечер нямаше какво да права и го пуснах и от тогава почти съм зарезал игрите. Иначе за AnimeS-bg рабрах като си инсталирах Mozilla Firefox имаше го на линк но това беше още преди да гледам Наруто. Ако видите датата ми на регистриране, и ви кажа че от миналата година започнах да гледам, си правете изводи колко ми е било под носа през цялото време.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 05, 2008 2:34 am 
Аватар

я нямаше ли някаква подобна тема, бях останал с впечатлението че съм писал в единствената смислена тема в аниме раздела :lol: базик

2ма от класа ми бяха почнали да гледат там някакви детски, даже не знаех че са японски, аз нямах нищо общо с япония тогава, камо ли рисуване или изобщо цялата визуална среда или изтока като цяло, а бе аз даже не знаех какво е Япония, бех много тъп и интернет нямах даже ... та тея двамата гледаха там нещо, аз естествено си мислех че това са малоумни детски и даже по някога се чудех на акъла им но един ден, единия приятел почна да ми разказва няква историйка (от midori no hibi) даже май не ми каза че е от аниме и аз питах какво е гледал там, той ми каза едно филмче, и тъй като аз за първи път слушах нещо интересно (освен комп игрите които един тъп геймър играе цял живот) та за това ми направи голямо впечатление историйката и се захванах да я изгледам, това беше около месец някъде преди регистрацията ми в тоя форум
макар че не толкова очевиден избор за първо зарибяващо аниме, обаче беше точно по моя вкус(които не знаех какъв е тогава щото не знаех на кой свят се намирам) а и както не съм свикнал да гледам стойностни неща, този ден нещо в мене кликна(започнаха да ми хлопат дъските) и от тогава съм върл отаку, фен на анимета и манга, япония и всичко подобно, поне намалих до минимум комп игрите и се захванах да ставам по-умен, което странно се оказа че ми се отдава, за малко, броени години с интернет и kulthur shock-a който анимето ми нанесе, аз от пълен кретен, който не знае на кой свят живее, не само че си наваксах мозъка който ми липсваше спрямо другите хора, но взех че и да помъдрявам далеч над другите хора и сега се радвам на една източна поговорка - "Мъдрецът знае, че знае много, а на глупака му се струва, че знае всичко."

ако сте издържали историята наживота ми - наздраве! по бира, дано ви е било интересно

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 10, 2008 9:51 pm 
Аватар

Миналия септември на един концерт една фенка на Наруто от танците ми ми разглеждаше телефона и като се разписка "Сисе, Ма ти имаш Саске и Сакура в телефона си?!" И аз само и викам: "Кво?!Какви са тея аз не ги знам"( като си мислех че на снимката са Йо и Ана от Шаман кинг)И тя ми обясни какви са ....В началото не ми направи голямо впечатление обаче като се върнах у нас и си викам я чакай да ги видя тея двамата и като ги видях и беше до там... :love: :love: :love: :love: :love:
Много им се изкефих и започнах да гледам Наруто само заради тях двамата,обаче постепенно анимето много ми хареса и вече не го гледам само заради тях :D :D :D Явно любовните историй ми взимат акъла... :lol: :lol: :lol: :lol:

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 13, 2008 10:13 pm 
Аватар

Мойто аниме - анимация зарибявка е заложено в гените ми ... Майка е фенка на Том и Джери познайте какво се гледаше до 3 клас в нас.... после Конника и Шерифите с един епизод мн ме кефи там как свири на едни гайди .. абе аз май от там обичам да слушам сто каба гайди ... както и да е Краля на Шаманите е другото ми аниме дет гледах ... после направо на Капуто .. опа Наруто исках да кажа .. вече не го и гледам ... преди 3 МЕсеца бях болен и разглеждах аниме новините .. попадам на Блейч... гледам едни мечове едни изродски Физиономийй ( тая на Кемпачи) ... аз нали си падам по такива с фехтовка сваляй на кило .. от тогава ... съм на Блейч и каде кво има с мечове ... в промеждутаците някое без мечове и така ... еми това е драги ми побратими ... кажете някое аниме което мислите че мойта скромна личност е пропуснало .... пък да се надяваме да сте прави че идва сухия перйод с филъри в Блейча ,,,

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 17, 2008 2:39 pm 
Аватар

Като го гледах!!! :lol:
Ами имаше един период, като малка, когато по една програма всеки ден даваха Vampire Hunter D и аз всеки ден го гледах, и се биех когато някой ми сменеше канала!!! :D

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 20, 2008 9:27 pm 
Аватар

Имах тетрадка на ЛЕЙН.
Един приятел ми обърна внимание на това,, и каза че анимацията къртела.
Изтеглих анимето и то ми смля мозъка!
И така станах фен.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 20, 2008 10:11 pm 
Аватар

Помолих един съученик да ми даде някви дискове с аниме да видя за кво става на въпрос, даде ми Наруто и Блийч и взеха, че ми харесаха. Набарах animes-bg.com и четейки ревюто на разни анимета си казвах "Това трябва да гледам, другото трябва да гледам" ии така (:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2008 10:26 am 
Аватар

Стана случайно, още не знаех даже какво е аниме. През 93-94 попаднах на видео касети на Танкова полиция. Ей тогава се бях разбил от смях. После видях D-vampire hunter. От една командировка майка ми купи и видеокасетата Akira. И от тогава започнах да ги търся аз. На TV1000 попаднах на Ghost in the shell, след него вече бях запален аниме фен :D

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2008 10:40 am 
Аватар

Гледам аниме общо взето откакто се помня, т.е. някъде около 4 годишна. Като малка живях с нашите в чужбина няколко години и докато брат ми беше зарибен по Cartoon Network, аз още тогава предпочитах RTL2 и гледах яко анимета, после като се върнахме в Българя имаше кратък период на затишие докато си пуснем кабелна (това беше малко преди първи клас) и оттогава не съм спирала. Не знам кое точно ми беше първото аниме, но най - ярко си спомням от този период Тайнствените златни градове, мисля че тогава се влюбих окончателно.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2008 11:10 am 
Аватар

Много хубава темичка. Поздравления за автора :D
И аз като другите съм гледал като малък Волтрон, Конника и Звездните Шерифи и тн тн, но като съм ги гледал не правех разлика между тях и другите анимации. Аз винаги съм си харесвал анимация и особено по-яко направените неща.
Истинското зарибяване дойде в един лежерен петъчен следобед когато се рових да си намеря интересен филм за гледане в локалния сървър и понеже ми се гледаше фантастика. Там изплува нещо което не бях гледал - Ghost in a shell - първият филм. От постера видях, че е анимация и без да мисля много много го свалих. И останах шашнат.
Споделих си това впечетление с братовчед ми, че съм гледал страшна анимация, която е смислена и сериозна и тн и тн. Той ми каза, че и той е попаднал на нещо яко. И ми даде линк към бързърк в каталозите на арената (още докато имаше ftp). От там разбрах, че фактически това е аниме. След това гледах и Vampire Hunter D: Bloodlust и Neon Genesis Evangelion. Гледах и Yu-Gi-Oh което вървеше по телевизията, пък и после почнах да си го свалям.
За сайта разбрах от IvanTheChemist, който помня ми показваше яки моменти от Final Fantasy VII Advent Children и аз като го питах от къде да го сваля, той ми каза - виж animes-bg.com, там трябва да го има.

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2008 7:54 pm 
Аватар

Хмм , като малък помня , че гледах някакви анимации , които много ми харесахваха и ги следях с удоволствие. После съвсем внезапно се разбра , че в нашето училище ще се изучава Японски и Китайски език ( СОУ "Васил Левски" в Русе ). Отначало малко се стреснах викам си , че тес нещо се ебавам , но ето сега уча 2 година Японски . И така впоследствие започнах да гледам ( вече 1 година , сериозно ) . Много съм щастлив , че уча японски ( че се докосвам до такава култура ) , и че мога да гледам анимета.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 27, 2008 3:31 pm 
Аватар

Едно създание наречено bo74o0 ме зариби преди време (незнам колко точно) по Bastard и Elfen Lied и от тогава почна убер зарибявката :]]

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 27, 2008 11:21 pm 
Аватар

еми веднъж брат ми гледаше некфо аниме(Claymore) и реших да седна да го гледам със него и ми стана много интересно и така станах рибок по анимета :twisted:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 01, 2008 2:43 pm 
Аватар

Я, не съм писала в тази тема о.о
Kааак и да е.
Ами. Лятото на 2005, беше голяма жега. Аз помагах в ресторанта на нашите, а готвача който се мислеше за робот ми каза да чета списанието witch защото много се радвах на вещици и такива..
Та имах една приятелка която идваше на гости на баба си в Бурас за лятото и тя беше донесла това списание и се зарибих по него.
Това беше началото на нещо още по-велико.
Тя ми спомена че след като се "кефя" на това списание определено ще се зарибя по тия така наречени "анимета".
Донесе ми няколко АMV-та. АМV-то с което се зарибих беше на Excel Saga и песента на LP - Numb. Беше велико AMV {и все още е~}. После се преместих, прекараха ми нет.
DC++. Тогава в бургаския хъб имаше доста аниме. И аз естествено си теглех и гледах. И така се зарибих по анимето. Всичко започна от едно най-обикновенно списание последвано със не толкова обикновенно AMV~
Даа, направо се чудя как ги помня тия работи XD.

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 5 от 13 [ 191 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]