Дата и час: Пет Ное 27, 2020 8:53 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 3 от 13 [ 191 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 11, 2007 12:12 am 
Аватар

еми по телевизията см гледала няколко и после докато се ровех в нета намерих сайта и оттам няма пускане :D

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 12, 2007 2:37 am 
Аватар

Амии ... един приятел от класа все говореше за някво Наруто дето имало много кръв в него (ха. ха.) и един друг fr почна да го гледа и постоянно ми разправяха .... и после ми пратиха едно amv и се зарибих да го гледам ... преди тва се зарибих да рисувам СасуСаку щот ми бяха пратили картинки по скайп ...... ^_^ И така тръгна всичко ^_^

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 16, 2007 9:34 am 
Аватар

Първо много се бях зарибила по ЮГиО с картите и т.н. , но тогава и през ум не ми минаваше, че това е аниме :mrgreen:
После тая година някъде по време на априлската ваканция бяхме двете със сестра ми вкъщи и някой й беше препоръчал Наруто и тя пуснала 72 епизод някъде и гледаме.Спомних си че тея герои съм ги виждала супер много пъти по някви АМV та и след като сестра ми излезе някъде си аз си го пуснах от първи епизод и ми стана много интересно и така изгледах всички епизоди на Наруто (понеже се бях разболяла и си седях вкъщи гледах поне по 20 епизода на ден :evil: ) ,после почнах и Bleach и още много след това :)

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 16, 2007 2:23 pm 
Аватар

ами дълга история е но в общи линий един приятел се беше зарибил по bleach и ми се оплакваше че трябвало да чака няколко седмици за да може да свали 20ГБ bleach няъв торент а аз му се смеех колко е тъп да сваля такива глупости.накрая той се отказа от аниме и от bleach а аз почнах да гледам и от началото на годината до сега съм изгледал 90 анимета,(е има малко хентай но кой ли не гледа)

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2007 3:49 pm 
Аватар

ми всичко започа когато още по БТВ даваха Ю ГИ О и Shaman king :) и след като спряха да ги дават и си взех компютар сестра ми намери този сайт и свали първата серия на BLEACH и така се започна всичко :D

Свободата означава отговорност,
ето защо мнозина се боят от нея!
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2007 5:53 pm 
Аватар

мииии как...като всички нормални(различни,умни и т.н....)деца,гледах много Fox kids и се радвах на Shaman king и после един фр. ме зариби по наруто.... и така

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 24, 2007 7:04 am 
Аватар

Аз пък съвсем случайно си изтеглих случаен епизод на Евангелион и останах като гръмнат!Няма такова брутално аниме!!!

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 24, 2007 9:41 am 
Аватар

Покрай една приятелка,която непрекъснато говореше за анимета. Преди това бях гледала shaman king,ама отдавна и изтеглих си няколко епизода на Наруто изгледах ги,харесаха ми и така почна всичко.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 24, 2007 11:52 am 
Аватар

естествено почна се от Jetix заребих се по Shaman king като шантав после почнах да гледам Jetix редовно като имам предвид всеки ден и каквото и друго аниме да хвана и накрая резултата точно когато почнаха да дават Naruto по Jetix започнах да го свалям и си мислех колко съм бил зле да го следа по Jetix до 5 еп :P до сега имам поне над 50 изгледани анимета леко може да се нарека маниак ама то и вас така може да ви опише човек ANIME FTW :P

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 24, 2007 12:19 pm 
Аватар

Я, тук явно съм забравил да пиша ... here I go.

Първоначално, както повечето non-fanboys, първите, които съм гледал, са Златните градове, Волтрон, Звездните шерифи и може би още някои, не помня толкова. После беше Покемон манията - гледах по Нова епизодите, теглих от интернет (много беше бавен и за това главно гледах по Нова) , имам и разни албуми и т.н. от това време. След това в локалното FTP DarkStalker започна да качва аниме ;) Тогава разбрах и наистина колко различни са Cartoon Network и неща като Tenjou Tenge (изгледах само 6 епизода, но тогава вече знаех, че точно това е аниме). След беше Yu-Gi-Oh! манията - бях горе-долу както всички останали, сериите са супер, карти си купувах и т.н., но разликата беше, че си теглех епизодите на японски и ги гледах, всички други си чакаха превода на български, и така изгледах и края, преди другите да са стигнали до стотния епизод. После имаше Мушрамбо по bTV, хареса ми горе-долу . . .
Зимата на 2005 година пък разбрах за AnimeS-bg. Около година само теглех и гледах, но реших и да се регистрирам, това стана август 2006. За цялото лято приключих Наруто (до тогава епизодите), Блийч, Elfen Lied, Fafner, Aquarion, Ar Tonelico и т.н. известни и неизвестни анимета. Странно, но същата учебна година трябваше малко да уча, за да си изкарвам 6ци, защото по цял ден гледах аниме ;p И така до това лято имах около 130 изгледани заглавия. От няколко месеца пък започвам и да си припомням какво съм гледал като малък и дали наистина е било аниме и ... оп, отплеснах се.
Ами горе-долу това е ;)

Тоест, накратко, от никакъв Джетикс и от никакъв Шаман Кинг не съм се зарибил :?

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 24, 2007 12:48 pm 
Аватар

Започвам още от ранните си години... доброто старо време, когато и телевизия виждах само два-три пъти в седмицата (:(). Тогава почнах да гледам Doraemon на видео касети, изгледах там около 4-5 касетки... беше забавно за детските ми години ^^. ~ term anime unknown
После идва DBZ... тук съм гледал малко от битките в Cell Saga-та и по 3-4 епизода от някои саги, отново на видео, май. Спомням си, че по едно време заминах за Франция, там бях една седмица, но всеки ден си пуснах телевизия да гледам френският дублаж, беше интересно. ~ term anime still unknown
Да не забравя и телевизията, от която научих 10 думи на немски RTL2 :Р. Тук гледах всичко що са пускали през картуун/аниме блока (тук що бяха Sailor Moon, Meitantei Conan, DBZ дори и Ици-бици ~). Но уви, влезнах в сегашното ми даскало и моето 3-годишно прекъсване протече в ученическа любовна тъга :lol: (предимно не правех нищо освен учене ~)
Сега същественото ~ term anime finally known
Почваме от Pokemon (NTV предимно, въобще не теглих), 1 година висене в Yu-Gi-Oh! Headoff (признавам си, само последният сезон съм гледал на японски, но то беше и най-хубав от всичките ^^), Shaman King, Naruto, Bleach... 12 месеца в шонен анимета. Но ето, че учебната година дойде (миналата 2006) и аз почнах да гледам все повече и повече :lol: Почнах всичко известно от AnimeS-Bg (до никъде не стигнах до ден днешен), писва... почвам да тегля от чужди тракери, т.н. докато не се стигна до сегашния момент в който имам 20-тина + ongoing, които не знам какво да ги направя и още 5 завършени.
Няма време, а времето е пари ~

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 24, 2007 1:55 pm 
Аватар
Мародераторче

Местоположение: Kame House: Where the beaches are fine, and the bitches are finer.
Аз що не съм писал тука :o
Както и да е всичко започна с Акира и Принцеса Мононоке
имаше и малко влияние от Войните на Венера и други олд скуул работи(абе и Волтрон и Робот нинджас и секви подобни стари работи)
ама тогава незнаех че се казва аниме :lol:
научих чак към 2001 когато започнах да гледам DBZ по RTL2 а покрай него и всички други анимета които даваха-повярвайте ми имаше жестоки работи
както и да е започнал съм отпреди сигурно повече от 14 години да гледам аниме иначе тук влизам отскоро защото скоро си купих комп и доста след това си пуснах нет-така че се надявам още много време да съм с вас :D

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 26, 2007 9:23 pm 
Аватар

Винаги мн съм се кефила на аниме. Само дето съм идиот и не знаех че от интернет и такова нещо можеш да си изтеглиш, та затва гледах само тия по телевизията (ако стават). Което си е едно голямо нищо в света на анимето. Обаче тая година една фр ме светна от къде да тегля и как( 3 месеца не зацепвах как точно :D )и оттогава съм луд фен на анимето.
посмейте се на воля на моят дебилизиран идиотокретенизъм

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Окт 28, 2007 12:23 am 
Аватар

Аз си спомних са сайта и ми се гледаха анимета затова търсих Еччи и Романс

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Окт 28, 2007 9:49 am 
Аватар

Още от малък съм се зарибил в аниметатата от покемон,дигимон,медаботс,сейлър муун и др. лично на мен тези анимета доста ми помогнаха и в рисуването,и колкото банално да ви звучи на мен все още си ми харесват(не кой знае колко но не са зле :wink: )

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 3 от 13 [ 191 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]